• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4358 - تاریخ انتشار : سه شنبه 06 آبان 1393 - ساعت: 17:17

چاپ
ساخت آزمایشگاه مرجع توسط خیر میاندورودی

محمد قربانی خبر داد:

ساخت آزمایشگاه مرجع توسط خیر میاندورودی


مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود از ساخت آزمایشگاه مرجع توسط خیر میاندورودی در شهر سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر ، محمد قربانی مدیر شبکه بهداشت و درمان در گفتگو با ما از ساخت آزمایشگاه مرجع شهرستان خبر داد و گفت: آزمایشگاه رفرانس یا مرجع شهرستان با همکاری خیر میاندورودی آقای عاشوری در شهر سورک در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه در گذشته مردم میاندورود مجبور بودند برای انجام آزمایشات به شهرهای اطراف بروند، اظهار داشت: در این آزمایشگاه بسیاری از آزمایشات مانند ازدواج، تیروئید، کبد، چربی، آزمایش برای شاغلین، عدم اعتیاد و ....  انجام می شود.

قربانی خاطر نشان کرد: وظیفه تجهیز و تامین نیروی انسانی این مرکز بر عهده دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.

وی افزود: خیر میاندورودی برای ساخت و تکمیل این آزمایشگاه 200 میلیون تومان در نظر گرفته است و با روند پیش رو انتظار می رود تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

محمد قربانی در خصوص وضعیت ساخت و تکمیل مرکز 10 تختخوابی سورک که توسط همین خیر در حال ساخت است، بیان داشت: ساخت این مرکز تا پایان این ماه به پایان می رسد و برای بهره برداری نیاز به تجهیزات دارد.مطالب مرتبط با : ساخت آزمایشگاه مرجع توسط خیر میاندورودی
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 08 آبان 1393 - 13:52 صبرایی

    اقای قربانی ..لطفا از اقای اشوری در همایشی تجلیل گردیده ..ضمنا موقع افتتاح این بیمارستان وازمایشگاه از نیروهای متخصص وبومی از این شهرستان وشهر انتخاب شوند این نباشد که ما از شهرستانهای مجاور نیرو برای این ادارات وارگانها استخدام نماییم ...رایزنی ها از جانب شما مسوول محترم از الان باید انجام شود////با تشکر ////م.ط.س

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : ساخت آزمایشگاه مرجع توسط خیر میاندورودی

ساخت آزمایشگاه مرجع توسط خیر میاندورودی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ