• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4429 - تاریخ انتشار : یکشنبه 11 آبان 1393 - ساعت: 12:34

چاپ
تجارت بدون آموزش مستمر و ارتباط با دانشگاه میسر نیست

مدیر کمیته امداد میاندورود گفت:

تجارت بدون آموزش مستمر و ارتباط با دانشگاه میسر نیست


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: تجارت بدون آموزش مستمر و ارتباط با دانشگاه میسر نیست.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد میاندورود در گفتگو با ما از پرداخت مبلغ 2 میلیارد و هشتصد میلیون ریال به مددجویان و فرزندان مجرد مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان در طی سال جاری خبر داده و گفت: این مبلغ وام به تعداد 29 نفر از این افراد پرداخت شده است.

وی افزود: در 7 ماهه اول سال جاری تعداد 61 نفر با اعتبار بالغ بر 58 میلیون ریال در زمینه های مختلف شغلی و مهارت، در آموزشگاه های تخصصی آموزش دیده و گواهینامه های مهارت دریافت نمودند.

ابراهیمی در ادامه بر لزوم پیگیری مستمر مسئولین امدادی جهت به ثمر رسیدن طرح های اشتغال تا حصول نتیجه نهایی و اشتغال و خودکفایی پایدار خانواده تاکید کرد و گفت: نقش آموزش در این فرآیند از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با تاکید بر بروز رسانی دانش کارآفرینان و صاحبان مشاغل در عصر اطلاعات امروز، تولید محصول مورد انتظار مصرف کننده و ارائه ی خدمات مناسب و جذب بازار هدف را در گرو آشنایی با قوانین کسب و کار و تجارت نوین دانست و اظهار داشت: این امر جزء در سایه ی آموزش مستمر و برقراری ارتباط بین محیط کسب و کار و دانشگاه میسر نیست.

ابراهیمی در پایان بیان داشت: تحقق امر اشتغال و جذب اعتبارات تخصصی ، همدلی و همکاری بیش از پیش مسئولین شهرستانی را می طلبد که امید است این امر در شهرستان میاندورود تحقق یابد.

 مطالب مرتبط با : تجارت بدون آموزش مستمر و ارتباط با دانشگاه میسر نیست
دیدگاه شما در مورد : تجارت بدون آموزش مستمر و ارتباط با دانشگاه میسر نیست

تجارت بدون آموزش مستمر و ارتباط با دانشگاه میسر نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ