• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4555 - تاریخ انتشار : شنبه 17 آبان 1393 - ساعت: 16:06

چاپ
مسئولین به فرهنگ سازی و احیای زکات اهتمام ورزند

مدیر کمیته امداد میاندورود گفت:

مسئولین به فرهنگ سازی و احیای زکات اهتمام ورزند


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: مسئولین ذیربط به فرهنگ سازی و آشنایی هرچه بیشتر افکار عمومی در خصوص احیای زکات واجب و مستحب و تاثیرات پرداخت زکات در رشد جامعه ی اسلامی و همچنین نقش و جایگاه زکات در اقتصاد اسلامی، اهتمام ورزند.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان میاندرود در گفتگو با ما از برگزاری جلسه ستاد زکات با حضور امام جمعه، بخشدار مرکزی بعنوان نماینده فرماندار، مدیر جهاد کشاورزی، نایب رئیس شورای شهر سورک، نماینده شورای بخش و مسئول زکات شهرستان در دفتر امام جمعه شهرستان میاندورود خبر داد.

وی افزود: در این جلسه از زحمات و تلاشهای مدیران و مسئولین شهرستان که در راستای رشد و توسعه مادی و معنوی نیازمندان تلاش می کنند، تقدیر شد.

وی بیان داشت: گزارشی از عملکرد این ستاد در سال 92 و شش ماهه اول 93 ارائه شد و همچنین مواردی از اهم فعالیت های کمیته امداد در بحث ساماندهی زکات واجب و مستحب در سطح شهرستان در این جلسه گفته شد.

ابراهیمی با اعلام اینکه کمیته امداد بعنوان دبیر شورای زکات فعالیت های زیادی در جهت ساماندهی این امر داشته است، افزود: در شش ماهه اول سال جاری بالغ بر 129 میلیون ریال زکات واجب و بالغ بر 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال زکات مستحب در شهرستان میاندرود جمع آوری شده که در راستای رشد و توسعه نیازمندان منطقه و پروژه های عمرانی و مساجد مصرف گردیده است.

ابراهیمی با اشاره به لزوم دقت و توجه بیشتر مسئولین ذیربط به فرهنگ سازی و آشنایی هرچه بیشتر افکار عمومی در خصوص احیای زکات واجب و مستحب و تاثیرات پرداخت زکات در رشد جامعه ی اسلامی و همچنین نقش و جایگاه زکات در اقتصاد اسلامی، اهتمام همه مسئولین و تلاش وافر اعضای محترم شورای زکات شهرستان را خواستار شد.مطالب مرتبط با : مسئولین به فرهنگ سازی و احیای زکات اهتمام ورزند
دیدگاه شما در مورد : مسئولین به فرهنگ سازی و احیای زکات اهتمام ورزند

مسئولین به فرهنگ سازی و احیای زکات اهتمام ورزند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ