• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4561 - تاریخ انتشار : شنبه 17 آبان 1393 - ساعت: 23:19

چاپ
رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می شود

فرمانده سپاه میاندورود خبر داد:

رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می شود


فرمانده سپاه میاندورود از برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: این رزمایش از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه 23 آبان شروع و تا عصر روز جمعه در شهر سورک با حضور گردان بیت المقدس سپاه میاندورود انجام خواهد شد.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی فرمانده سپاه میاندورود ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: این رزمایش از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه 23 آبان شروع و تا عصر روز جمعه در شهر سورک با حضور گردان بیت المقدس سپاه میاندورود انجام خواهد شد.

وی افزود: این رزمایش بصورت 36 ساعته و غیرمتمرکز خواهد بود که در آن تمام اعضای فعال حلقه های صالحین در قالب دو گردان 9 دسته ای شرکت خواهند داشت.

جناسمی با بیان اینکه با انجام این رزمایش اقتدار و آمادگی رزم گردانهای بیت المقدس را مورد آزمایش قرار خواهیم داد، گفت: این رزمایش برای حفظ و انسجام سازمانی و فعالیتهای جمعی گردانها به اجرا گذاشته می شود.

وی ایجاد آمادگی عمومی، ارتقا روز افزون توانهای رزمی و دفاعی با اجرای موفق ماموریت محوله، مردمی کردن دفاع و پایان ناپذیری بین رزم نیروها و ظرفیت های محلی، ایجاد وحدت و همدلی، شناخت بیشتر فرماندهان و اعضا در سطح گردانها را از جمله اهداف این رزمایش دانست.

جناسمی تصریح کرد: در این رزمایش تمرین تاکتیکی برای دفاع از شهرستان در مقابل حملات احتمالی دشمن تمرین خواهد شد و در این خصوص سناریوهایی از قبل طراحی و اجرا خواهد شد.

وی از جمله تمرینهای تاکتیکی که در این روز انجام خواهد شد را دفاع از کوی و برزن، ایست بازرسی و کنترل معابر اصلی و نفوذی، حفاظت از اماکن مهم مثل فرودگاه، ایستگاه قطار، فرمانداری، پمپ بنزین، و... که توسط نیروهای بسیجی و پدافند دورادور انجام خواهد شد، عنوان کرد.

وی با بیان اینکه هدف ما ایجاد امنیت پایدار است، خاطر نشان کرد: امنیت پایدار محقق نخواهد شد مگر اینکه آن را بصورت یک دغدغه برای مردم بوجود آورده و آن را مردمی کنیم.

فرمانده سپاه میاندورود با اشاره به انجام پدافند غیرعامل در این رزمایش، اظهار داشت: آمادگی آن را داریم که با اعزام مربی به روستاها، پدافند غیرعامل را بصورت علمی به مردم آموزش دهیم.

جناسمی در پایان حضور در گلزار شهدا، حضور در نماز جمعه، برنامه های فرهنگی، نشست های بصیرتی، صبحگاه مشترک با حضور فرماندار و مسئولین محلی را از جمله برنامه های دیگر این رزمایش خواند.مطالب مرتبط با : رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می شود
دیدگاه شما در مورد : رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می شود

رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ