• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4714 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آبان 1393 - ساعت: 00:34

چاپ
عزاداری اربعین حسینی متمرکز برگزار می شود

سرپرست شهرداری سورک:

عزاداری اربعین حسینی متمرکز برگزار می شود


سرپرست شهرداری سورک گفت: برای وحدت بیشتر هیئت های مذهبی شهر سورک، مراسم عزاداری در روز اربعین حسینی بصورت متمرکز برگزار می شود.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولیزاده در گفت و گو با خبرنگار میانخبر با اشاره به نامگذاری سال 93 به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: شهرداری سورک در راستای منویات رهبری اقدام به انجام کارهای فرهنگی در سطح شهر کرده است.

وی با بیان اینکه در گذشته نسبت به مسائل فرهنگی در شهرداری کمتر توجه شده است، بیان داشت: یک ماه قبل از ماه محرم اقدام به برگزاری جلسات متعدد با مسئولین واحدهای مختلف شهرداری برای برگزاری بهتر مراسمات در ایام محرم انجام گرفت.

سرپرست شهرداری سورک افزود: با تشکیل کمیته های مختلف، کارها بین آنها تقسیم شد و شهرداری در مرحله اول با صرف هزینه چهل میلیون ریالی و خرید وسایل مورد نیاز، اقدام به فضاسازی سطح شهر کرد که رضایت مردم شهر را در پی داشت.

ولیزاده با بیان اینکه در دهه اول محرم در همه مساجد و تکایای شهر حضور پیدا کردم، اظهار داشت: در این ایام جلسات مختلفی با هیئت های مذهبی شهر انجام گرفت و کمکهایی در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی آنها صورت گرفت.

وی از کشیک شبانه روزی نیروهای شهرداری در دهه اول محرم خبر داد و گفت: نیروهای شهرداری با حضور شبانه روزی در سطح شهر اقدام به پاکسازی معابر بعد از دسته روی و برگزاری مراسمات عزاداری کردند.

سرپرست شهرداری مرکز شهرستان میاندورود از اقدامات دیگر نیروهای شهرداری را شست و شوی خیابانها و تهیه نقشه ورودی و خروجی شهر و توزیع آن بین مهمانان در روز عاشورا برشمرد.

ولیزاده در پایان با بیان اینکه برای وحدت بیشتر هیئت های مذهبی، مراسم عزاداری در روز اربعین حسینی بصورت متمرکز برگزار می شود، خاطر نشان کرد: عزاداری اربعین حسینی با حمایت شهرداری سورک در میدان امام حسین (ع) شهر سورک بصورت متمرکز برگزار می شود.مطالب مرتبط با : عزاداری اربعین حسینی متمرکز برگزار می شود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 23 آبان 1393 - 10:38 میثم

    سلام . خدا قوت خسته نباشی شهردار جوان واقعا عالی بود

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : عزاداری اربعین حسینی متمرکز برگزار می شود

عزاداری اربعین حسینی متمرکز برگزار می شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ