• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4715 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آبان 1393 - ساعت: 01:11

چاپ
صدور 11 مجوز واحدهای کوچک دامپروری

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود خبر داد:

صدور 11 مجوز واحدهای کوچک دامپروری


مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از صدور 11 مورد مجوز برای واحدهای دامپروری کوچک روستایی خبر داد.

به گزارش میانخبر ، سید شبر موسوی در گفت و گو با خبرنگار میانخبر، گفت: در راستای تامین سوخت یارانه ای بخش کشاورزی در 6 ماهه اول سال جاری، بیش از چهار میلیون و 300 هزار لیتر سوخت سهمیه ای یارانه دار جهت انجام عملیات خاک ورزی و کاشت، داشت و برداشت محصولات زراعی و باغی و مصارف مرغداریها، دامداریها و صنایع وابسته توزیع شده است.

وی افزود: از این میزان یک میلیون و 750 هزار لیتر گازوئیل در بخش زراعت و باغبانی و 38 هزار لیتر در بخش صنایع کشاورزی و 540 هزار لیتر جهت مصارف مرغداری و دامداری و هشت هزار لیتر در بخش شیلات توزیع شده است.

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود تصریح کرد: مقدار یک میلیون و 980 هزار لیتر نفت سفید جهت مصارف موتور پمپ های آب بین کشاورزان و باغداران در شهرستان میاندورود توزیع شده است.

وی از صدور 11 مورد مجوز برای واحدهای دامپروری کوچک روستایی خبر داد و گفت: در راستای تولید و افزایش محصولات دامی و ایجاد اشتغال در واحدهای کوچک دامی، 35 مورد پروانه متقاضیان صدور مجوز فعالیت واحدهای کوچک روستایی مورد بازدید و بررسی کارشناسی قرار گرفت و برای 11 مورد از واحدهای دامپروری کوچک روستایی واجد شرایط، مجوز لازم صادر شده است.

این مسئول با اشاره به تلاش جهاد کشاورزی برای تولید علمی در سطح کشور، اظهار داشت: در راستای ارتقاء دانش فنی و علمی باغداران، کلاس آموزشی ffs درختان هسته دار با حضور 25 نفر از باغداران در روستای بزمین آباد برگزار شده است.

وی افزود: در این کلاس آموزشی، فراگیران با مشارکت فعال، نکات فنی و تجربی خود را بیان کردند و در ادامه مطالب آموزشی باغداران نوین به بهره برداران ارائه شد.

موسوی در پایان از برگزاری جلسه کارگروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح توسعه باغات در اراضی شیبدار، تامین آب مورد نیاز و صدور مجوز بهره برداری آب ضروری است و به همین دلیل باید آبگیری آبندانها، لایروبی کانالهای آبرسانی و جذب اعتبارات به موقع انجام شود.مطالب مرتبط با : صدور 11 مجوز واحدهای کوچک دامپروری
دیدگاه شما در مورد : صدور 11 مجوز واحدهای کوچک دامپروری

صدور 11 مجوز واحدهای کوچک دامپروری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ