• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4722 - تاریخ انتشار : شنبه 24 آبان 1393 - ساعت: 19:42

چاپ
تلاش برای رضای خداوند هدف اصلی امدادگران است

مدیر کل کمیته امداد استان مازندران:

تلاش برای رضای خداوند هدف اصلی امدادگران است


مدیر کل کمیته امداد استان مازندران گفت: تلاش در جهت رضای خداوند هدف اصلی و نهایی همه امدادگران است.

به گزارش میانخبر ، تیمور طهماسب پور در نشست تخصصی معاونین و مدیران اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با پرسنل کمیته امداد شهرستان میاندورود با اشاره به لزوم برنامه ریزی و نظارت مستمر جهت رسیدن به اهداف فردی و سازمانی در هر برهه ای از زمان، گفت: تلاش در جهت رضای خداوند هدف اصلی و نهایی همه امدادگران است. 

وی با اشاره به لزوم پیگیری مستمر برنامه و خود ارزیابی در عملکردها، برنامه ریزی جهت پیشبرد برنامه های از پیش تعیین شده را از وظایف اصلی امدادگران دانست.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در ادامه با اشاره به ایام ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان، زنده نگه داشتن روحیه ی امر به معروف و نهی از منکر را در بین امدادگران جهت حرکت در مسیر مستقیم الگوی سالار شهیدان را بسیار مهم برشمرد.

علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود در ادامه این نشست با اشاره محرومیت منطقه میاندورود و ضمن قدردانی از مساعدت های مسئولین استانی در موقعیت های مختلف جهت امداد رسانی به مردم منطقه، خواستار توجه بیشتر مسئولین امر در جهت رشد و شکوفایی شهرستان و زدودن غبار فقر از چهره مردم زحمتکش شهرستان شد.

ابراهیمی در حاشیه این نشست از اهدای لوازم خانگی و کالای اساسی منزل از قبیل بخاری، اجاق گاز، فرش، یخچال، کمد، تلویزیون، ظروف و ... به ارزش 400 میلیون ریال از طرف یک فرد خیر و نیکوکار به خانواده ها و نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از فرد نیکوکار، با اشاره به شروع فصل سرد سال و نیاز تعداد زیادی از خانواده های تحت حمایت به بخاری و لوازم گرمایشی، خواستار همکاری و مساعدت و مشارکت بیشتر حامیان و خیرین در رفع مشکلات اساسی خانواده ها و افراد نیازمند شد.مطالب مرتبط با : تلاش برای رضای خداوند هدف اصلی امدادگران است
دیدگاه شما در مورد : تلاش برای رضای خداوند هدف اصلی امدادگران است

تلاش برای رضای خداوند هدف اصلی امدادگران است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ