• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4791 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 آبان 1393 - ساعت: 22:07

چاپ
قول مساعد وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان سورکی

رئیس شورای شهر سورک مطرح کرد:

قول مساعد وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان سورکی


رئیس شورای شهر سورک گفت: وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان شهر سورک قول های مساعدی دادند.

به گزارش میانخبر ، علی اکبر مظلومی نیا در گفت و گو با خبرنگار میانخبر از قول مساعد وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی مشکلات کشاورزان شهر سورک خبر داد و گفت: ظهر امروز محمود حجتی در میاندورود حضور داشت که همراه حسین طبری دیگر عضو شورای شهر سورک و با هماهنگی که با شجاعی نماینده مجلس شورای اسلامی انجام دادیم چهار مشکل اصلی شهر سورک را با وزیر جهاد کشاورزی در میان گذاشتیم.

وی یکی از مشکلات کشاورزان سورک را جاده بین مزارع دانست و گفت: بیش از 40 کیلومتر جاده بین مزارع در سورک داریم که از جاده مناسبی برخوردار نیستد که باعث هدر رفت محصول در زمان کاشت، داشت و برداشت می شود.

رئیس شورای شهر سورک افزود: کشاورزان در منطقه جوله صحرا و اطراف آن برای آبیاری قطره ای کردن باغات خود نیاز به برق دارند که متاسفانه در این منطقه برق وجود ندارد.

وی درباره دیگر مشکل کشاورزان شهر سورک، خاطر نشان کرد: شهر سورک زمین های کشاورزی زیادی دارد ولی از تجهیزات و ادوات کشاورزی کمی بهره مند است که نیاز به اخذ بودجه و ارائه تسهیلات برای خرید وسایل مورد نیاز است.

مظلومی با بیان اینکه زه کش های بین شالیزارهای ما خاکی است و به همین دلیل هدر رفت آب داریم، بیان داشت: کشور از کمبود آب در بخش کشاورزی رنج می برد و در سورک نیز برای جلوگیری از هدر رفت آب، باید زه کش های بین شالیزارها بتنی شود.مطالب مرتبط با : قول مساعد وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان سورکی
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 30 آبان 1393 - 23:04 ناشناس

  یعنی فقط در شهرستان میاندرود فقط سورکی ها کشاورزند

  پاسخ به نظر
  + 1 - 2
 • دوشنبه 03 آذر 1393 - 18:57 ....

  سلام ناشناس . اقای مظلومی ریس شورای شهر سورک هستند و گزارشی برای مردم سورک دادند شما اعتبارات روستای خودتون را از دهیار یا شورای روستای خودتون بگیرین

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : قول مساعد وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان سورکی

قول مساعد وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان سورکی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ