• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4813 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آذر 1393 - ساعت: 15:12

چاپ
کتاب میراثی ماندگار و گرانبها است

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود:

کتاب میراثی ماندگار و گرانبها است


رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود کتاب را میراثی ماندگار و گرانبها دانست که باید ترویج داده شود.

به گزارش میانخبر ، محمد طالبی در همایش تجلیل از نویسندگان و خادمان کتاب میاندورود با اشاره به فعال بودن تنها یک کتابخانه در شهرستان گفت: کتابخانه امیرالمومنین سورک در سال 79 افتتاح و با چهار نیروی انسانی فعالیت خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه کتابخانه امیرالمومنین شهر سورک بیش از دو هزار عنوان کتاب مربوط به کودکان دارد افزود: در این کتابخانه بیش از 85 عنوان مجله، نشریات ادواری و سرگرمی های فکری نظیر پازل و جورچین برای کودکان موجود است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی میاندورود  بیان کرد: در حال حاضر بیش از چهارده هزار عنوان و نوزده هزار نسخه کتاب در موضوعات فلسفه، روان شناسی دین، علوم اجتماعی، زبان، علوم خالص، علوم کاربردی، هنر، ادبیات، تاریخ، جغرافیا، رمان، شیعه شناسی، فرهنگی، دفاع مقدس و مازندران در این کتابخانه وجود دارد.

وی بخش های کودک، خدمات اینترنتی، کتاب های مرجع، مجلات، نشریات، نمازخانه و مخزن کتاب را از بخش های مختلف کتابخانه امیرالمونین عنوان کرد و اظهار داشت: آموزش روش استفاده از نرم افزار ها و خدمات کتابخانه، شرکت در مسابقات ماهانه علمی، فرهنگی و هنری با اهدا جوایز و برگزاری کلاس های آموزشی، هنری، علمی و قرآنی، نقاشی و خوشنویسی از جمله خدماتی است که در این کتابخانه ارایه می شود.

عضو شورای فرهنگ عمومی میاندورود کتاب را میراثی ماندگار و گرانبها عنوان کرد و بیان داشت: شایسته است که این میراث بخوبی حفظ و ترویج داده شود تا دیگران بتوانند از این نعمت گرانبها در جهت افزایش آگاهی استفاده کنند.

در پایان این مراسم 20 تن از همیاران، نویسندگان، کتابخوانان و کتابداران برتر و همچنین از اسماعیل حقی مدیر سایت میانخبر برای تلاش در ترویج فرهنگ کتابخوانی و انتشار اخبار کتابخانه تجلیل شد.مطالب مرتبط با : کتاب میراثی ماندگار و گرانبها است
دیدگاه شما در مورد : کتاب میراثی ماندگار و گرانبها است

کتاب میراثی ماندگار و گرانبها است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ