• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4835 - تاریخ انتشار : دوشنبه 03 آذر 1393 - ساعت: 00:15

چاپ
افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهر سورک

افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهر سورک


صبح امروز بازارچه اقتصاد مقاومتی در پارک ولیعصر شهر سورک افتتاح شد.

به گزارش میانخبر ، به مناسبت هفته بسیج، بازارچه اقتصاد مقاومتی در محل پارک ولیعصر شهر سورک شامل واحدهای تولید مربا و ترشیجات، گل و گیاه زینتی، قالیچه و صنایع‌دستی همچنین مرغ و پرندگان محلی به بهره‌برداری رسید.

تولیدکنندگان این بازارچه از افراد فعال بسیجی بودند که توسط سپاه ناحیه شهرستان میاندورود با اعطای وام اقتصاد مقاومتی یا اشتغال‌زایی موفق به ایجاد یک کسب و کار برای خود شده بودند.

مصطفی ملازاده در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار میانخبر در 6 ماهه نخست سال جاری 500 میلیون وام اقتصاد مقاومتی و 230 میلیون تومان وام اشتغال زایی به بسیجیان متقاضی داده شد بیان داشت: در زمینه اشتغال زایی 24 نفر و در زمینه اقتصاد مقاومتی به 60 نفر وام داده شد.

وی از جمله عرصه هایی که وام اقتصاد مقاومتی به آن داده شد را 7 مورد ماهی گرم آبی، 7 مورد پرورش قارچ خوراکی، 8 مورد دام سنگین، 8 مورد دام سبک، 13 مورد مرغ بومی، 20 مورد صنایع دستی ابراز داشت.

مسئول بسیج سازندگی میاندورود با بیان اینکه همه طرح های اجرا شده به سود دهی رسیدند، اظهار داشت: 150 تن ماهی به ارزش ریالی یک میلیارد و 800 میلیون ریال، هشت تن قارچ به ارزش 560 میلیون ریال، 80 کیلو عسل به ارزش 24 میلیون ریال، بیش از سه تن گوشت قرمر به ارزش 788 میلیون ریال، 700 قطعه مرغ بومی به ارزش 750 میلیون ریال، تولید واحدهای ایجاد شده در شش ماهه نخست سال جاری بوده است.

این بازارچه تا ششم آذر همه روزه از ساعت 10 صبح تا 16 جهت بازدید علاقه مندان دایر است.

به گزارش میانخبر ، به مناسبت هفته بسیج ظهر امروز همزمان با سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس سالن فرهنگی و ورزشی 9 دی سپاه میاندورود با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا، فرمانده سپاه میاندورود، معاون فرماندار و فرماندهان، ورزشکاران و ورزش دوستان میاندورود به بهره‌برداری رسید.مطالب مرتبط با : افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهر سورک
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 03 آذر 1393 - 22:34 معافی

    با سلام وخسته نباشید. طرح خوبیه امیدواریم در طول سال ادامه داشته باشه چونکه قدمیه در مسیر اشتغال زایی.با تشکر از همه ی دست اندرکاران.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهر سورک

افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهر سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ