• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4839 - تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آذر 1393 - ساعت: 16:16

چاپ
عده ای سعی در تطهیر فتنه گران دارند/ دشمن بدنبال تخریب روح امید است

فرمانده سپاه کربلا:

عده ای سعی در تطهیر فتنه گران دارند/ دشمن بدنبال تخریب روح امید است


فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: دشمن سعی در القا کردن نظرات خود به جوانان دارد تا آنان را نسبت به آینده نا امید کند.

به گزارش میانخبر ، سردار محمد حسین بابایی شب گذشته در یادواره شهدای روستای بادله شهرستان میاندورود، گفت: امام موسی کاظم(ع) انقلاب ایران و ویژگی های آن را پیش بینی کرده بود.

وی افزود: سازمان ملل بعد از پایان جنگ و زمانی که عراق به کویت حمله کرده بود اعتراف کرد که 44 کشور در هشت سال دفاع مقدس با ایران جنگیدند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران بیان داشت: همه کسانی که به عنوان بسیجی، نظامی و جهادگر در هشت سال دفاع مقدس در مقابل همه دنیایی که امروز در لباس تکفیری، لیبرال ها، منافقین و زورگویان حضور دارند؛ ایستادند و خم به ابرو نیاوردند و آنقدر مقاومت کردند که دشمن را ذلیل و زمین گیر و سازمان دول را مجبور به اعتراف کردند.

بابایی با بیان اینکه اروند رود به عنوان یک مانع نظامی محسوب می شود و در دانش نظامی دنیا عبور از اروند رود محال است، اظهار داشت: رزمندگان ما که هیچگاه از جنگ خسته نمی شوند مانند یاران موسی این رود را شکافته و خود را به آن طرف رساندند.

وی خاطر نشان کرد: امروز همان یاران و رزمندگان در جبهه سوریه و عراق بسیج این کشورها را تشکیل دادند و به آنها آموزش می دهند.

این مسئول تاکید کرد: در دل جوانان کشور شور حسینی و عشق به انقلاب و شوق ادامه مسیر انقلاب و شهدا موج می زند.

وی با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) مبنی بر اینکه پرچم حق علیه باطل چیزی نیست که هر کسی بدست بگیرد و تا آخر برود، افزود: افرادی بودند که در زمان جنگ دستی بر آتش داشته و در تسخیر لانه جاسوسی سهمی داشتند اما امروز پشیمانند.

بابایی ادامه داد: افرادی در زمان جنگ یار امام(ره) بودند، اما نسبت به جانشین امام وفای به عهد نداشته و در مسیر طلحه و زبیر گام برداشتند.

وی خاطر نشان کرد: حضرت علی(ع) برای کسانی که می توانند پرچم مبارزه را حمل کنند دو ویژگی بصیرت و استقامت برشمرد.

بابایی با بیان اینکه بصیرت یعنی بدانی که دوست کیست، دشمن از کجاست و رهبرت کیست، گفت: نمی شود زیر هر پرچمی رفت و سینه زد.

این مسئول با بیان اینکه افرادی که در فتنه 88 زخم را به پیکر انقلاب ما زدند و باعث خوشحالی دشمن شدند، هنوز دست از فتنه گری و توطئه دست برنداشته اند، افزود: امروز عده ای سعی می کنند آنها را تطهیر کرده و مقدمه حضور آنها را به صحنه فراهم کنند.

وی با اشاره به دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران، بیان داشت: آمریکا برای نابودی انقلاب اسلامی سه استراتژی دارد.

بابایی اولین استراتژی آمریکا را تخریب روح ایمان در بین مردم ایران دانست و گفت: عامل ایستادگی ملت ایران در برابر 44 کشور جهان در هشت سال دفاع مقدس، چیزی جز ایمان نبود.

وی با بیان اینکه همه کشورهای کفر تلاش می کنند که مردم ایران سست ایمان شوند، تصریح کرد: اگر جوانی اهل ایمان، پاکدامنی و مجاهدت نباشد، به راحتی در صف دشمن می ایستد.

این مسئول خاطر نشان کرد: دومین راهبرد آمریکا در مقابله با ما، تخریب روح وحدت ملی در ایران است که دشمن با این روش سعی می کند بین مردم ایران وحدت را از بین ببرد.

وی هر صدایی در جهت تخریب وحدت ملی ایران را خواسته شیطان بزرگ دانست و گفت: دشمن با ایجاد جبهه اقوام مختلف، سعی در ایجاد اختلاف بین مردم را دارد.

بابایی سومین راهبرد آمریکا را تخریب روح امید برشمرد و ابراز داشت: دشمن سعی در القا کردن نظرات خود به جوانان دارد تا آنان را نسبت به آینده نا امید کند.

وی با بیان اینکه کار، تنها توسط دولت ایجاد نمی شود، یکی از مشکلات مردم را چشم امید به دولت داشتن برای ایجاد شغل در ادارات دانست.

سردار بابایی با اشاره به اینکه دشمن در بین اقشار بروی مسئولان، دانشجویان و روحانیت تمرکز کرده است، اظهار داشت: امروز سزاوارترین افراد برای دفاع از ولایت فقیه روحانیت است که اگر دشمن بتواند تفکر دیگری به آنها بقبولاند همانند شیخ انگلیسی می شوند.

وی با بیان اینکه جنگی که 34 سال قبل آغاز شده پایان نیافته بلکه تنها شکلش تغییر کرده است، بیان داشت: همچنان دشمن در جنگ با ما مصمم است و زمانی که متوجه شد در جنگ نظامی توان شکست ما را ندارد وارد جنگ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران در پایان همه کسانی که دم از امام حسین(ع) و امام زمان(عج) می زنند را به یاری امام حسین(ع) زمان دعوت کرد و گفت: کسانی که خود را امام زمانی می دانند اما حاضر نیستند زره ای از انقلاب و این عظمت بزرگ قرن 14 بگویند باید در سرباز امام زمان بودن آنان شک کرد.مطالب مرتبط با : عده ای سعی در تطهیر فتنه گران دارند/ دشمن بدنبال تخریب روح امید است
دیدگاه شما در مورد : عده ای سعی در تطهیر فتنه گران دارند/ دشمن بدنبال تخریب روح امید است

عده ای سعی در تطهیر فتنه گران دارند/ دشمن بدنبال تخریب روح امید است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ