• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4840 - تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آذر 1393 - ساعت: 17:02

چاپ
842 جلد کتاب در هفته کتاب به کتابخانه عمومی میاندورود اهدا شد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود:

842 جلد کتاب در هفته کتاب به کتابخانه عمومی میاندورود اهدا شد


رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود از اهدای 842 جلد کتاب به چادر اهدای کتاب اداره کتایخانه های عمومی شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، محمد طالبی اسبوئی در گفت و گو با خبرنگار میانخبر، گفت: چادر اهدای کتاب به مناسبت بیست و دومین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در پارک الغدیر شهر سورک جهت دریافت کتابهای اهدایی مردم در راستای ترویج سنت حسنه اهدای کتاب در شهرستان میاندورود برپا شده بود.

وی افزود: در این برنامه کتابیاران اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود در این چادر کتاب‌های اهدایی از طرف مردم را دریافت کردند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی میاندورود با تأکید بر اینکه سنت اهدای کتاب باید در جامعه نهادینه شود و برپایی چادر اهدای کتاب از اولویت های فرهنگی و فرهنگ سازی در جامعه است، بیان داشت: اهدای کتاب سبب افزایش منابع موجود در کتابخانه‌های عمومی می‌شود که در رفع نیاز عموم مردم و افزایش سرانه مطالعه بسیار مفید است.

وی خواستار توجه دائمی مردم به فرهنگ اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی شد و تصریح کرد: مردم با اهدای کتاب می‌توانند دیگران را نیز در علم و آگاهی خود سهیم کنند.

طالبی اظهار داشت: یکی از راه های توسعه فرهنگی، اهمیت دادن به مسأله کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه است و از آنجا که جامعه کنونی به شدت نیازمند مطالعه است؛ لازم است، متولیان امر کتاب و کتابخوانی با اجرای برنامه‌های کاربردی، توجه عموم مردم را به این مهم جلب کنند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی میاندورود در پایان از اهدای 842 جلد کتاب به کتابخانه عمومی میاندورود در قالب برپایی چادر اهدای کتاب خبر داد.مطالب مرتبط با : 842 جلد کتاب در هفته کتاب به کتابخانه عمومی میاندورود اهدا شد
دیدگاه شما در مورد : 842 جلد کتاب در هفته کتاب به کتابخانه عمومی میاندورود اهدا شد

842 جلد کتاب در هفته کتاب به کتابخانه عمومی میاندورود اهدا شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ