• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4903 - تاریخ انتشار : جمعه 07 آذر 1393 - ساعت: 10:52

چاپ
نباید تحریم ها را بهانه عقب ماندگی دانست

معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه کربلا:

نباید تحریم ها را بهانه عقب ماندگی دانست


معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه کربلا گفت: تحریم ها سبب قوت و قدرت ما شده است و نباید تحریم ها را بهانه عقب ماندگی دانست.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام ابوالحسن بریمانی در جمع بسیجیان روستای پلنگ آزاد با بیان اینکه اسلام هیچگاه بدون دشمن نیست و امروز در جنگ هستیم، گفت: هر چه از اعتقادات فاصله بگیریم آسیب ها بیشتر می شود.

وی خاطر نشان کرد: امروز باید امام حسین(ع) زمان را بشناسیم و بفهمیم چه کسی ما را به سمت هدایت و چه کسی ما را به سمت ذلت می برد.

معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه کربلا با اشاره به اینکه روزی برای ابتدایی ترین دارو محتاج بودیم، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی به این معناست که ما خودمان در مسائل تولید داخلی خودکفا شویم و وابستگی خودمان را به غرب کم کنیم.

وی با اشاره به اینکه 35 سال ما را تحریم کردند، بیان داشت: این تحریم ها سبب قوت و قدرت ما شده است و نباید تحریم ها را بهانه عقب ماندگی دانست.

بریمانی به نقش بسیج در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: امروز صدها شغل توسط بسیج، بدون اعتبارات دولتی ایجاد شده است و اگر دولت کمک کند این تعداد بیشتر هم می شود.

وی افزود: امروز فرزندان ایران در اقتصاد مقاومتی توانستند بهترین و دقیق ترین موشک ها را بسازند.

این مسئول مدیریت جهادی را رفتن بدنبال کارهای اساسی، به کار مردم رسیدگی کردن و از کارهای زائد دوری کردن، دانست.

وی با اشاره به دشمنی و غیر قابل اعتماد بودن همیشگی آمریکا، بیان داشت: خطر امروز، خطر تکفیری ها و داعشی ها است.

بریمانی، خاطر نشان کرد: آمریکا با برداشتن عاشورا و حجاب از بین مردم ایران، بدنبال تضعیف ماست تا در نهایت ما را از صحنه حذف کند.

وی با بیان اینکه هر چه ما عقب آمدیم آنها جلو آمدند و این منطق درستی نیست، افزود: امروز گفتمان ما باید گفتمان امام و انقلاب و رهبری باشد و نباید ذره ای در برابر آمریکا کوتاه بیاییم.

معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه کربلا با تاکید بر اینکه آمریکا هیچگاه راضی نخواهد شد و دشمنی آن کم نمی شود و تحریم را کم نمی کند، گفت: برنامه هسته ای تنها یک بهانه است و اگر موضوع هسته ای حل شود، مسئله دیگری را مطرح می کنند.دیدگاه شما در مورد : نباید تحریم ها را بهانه عقب ماندگی دانست

نباید تحریم ها را بهانه عقب ماندگی دانست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ