• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4904 - تاریخ انتشار : جمعه 07 آذر 1393 - ساعت: 11:57

چاپ
دشمن قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد

امام جمعه جویبار در جمع بسیجیان روستای برگه:

دشمن قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد


امام جمعه جویبار گفت: امروز دشمن همه چیز را برای ما تحریم کرده اما شبکه های ماهواره ای و اجتماعی را رایگان در اختیار ما قرار داده و قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور در آیین گرامیداشت هفته بسیج در مسجد امام حسین (ع) روستای برگه که با حضور فرماندار، جانشین فرمانده سپاه، معاون فرماندار، بخشدار گهرباران و بسیجیان برگزار شد، گفت: بسیجی دارای ویژگی هایی است که او را با دیگر اشخاص جامعه متمایز می کند.

وی با بیان اینکه اولین ویژگی یک بسیجی آن است که مانند مولای خود حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) از همه داشته ها و دلبستگی های خود می گذرد و با خودی ها دوست و مهربان است، خاطر نشان کرد: بسیجی در همه عرصه های مادی و معنوی به یاری انقلاب و اسلام می شتابد و نسبت به جامعه و جهان اسلام بی تفاوت نیست و شعار" نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران" نمی دهد.

امام جمعه شهرستان جویبار از دیگر ویژگی یک بسیجی را در مقابل دشمن ایستادن، زیر بار ذلت نرفتن دانست و گفت: بسیجی مانند مولایش "هیهات من الذله" می گوید و عزت خود را به هیچ قیمتی از دست نمی دهد.

وی با بیان اینکه بسیجی، سختی و تحریم را به جان می خرد اما ذلت را نمی پذیرد، زیرا دنیا را محل گذر می داند، افزود: تیم مذاکره کننده با روحیه بسیجی است که می تواند عزت و اقتدار نظام را حفظ کند و کوتاه نیاید.

این مسئول با ذکر آیه مقاومت "ان الذین قالو ربنا الله ثم استقامو تتنزل علیهم الملائکه" بسیجی را اهل جهاد و حرکت و پویایی دانست که با شناخت حق و مسیر حق در آن مسیر قدم می گذارد و ثابت قدم می ماند و مانند برخی ها که در سال های 78 و88 با فتنه انگیزی از مسیر حق منحرف شدند، نیستند، تاکید کرد: بسیجیان معیار حرکت خود را ولایت می دانند و مقلد و پیرو همان امامی هستند که فرمود "نگذارید انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان بیفتد"

وی با بیان اینکه دشمن با تغییر دادن صحنه جنگ، دیگر از مرزهای جغرافیایی به ما حمله نمی کند، بیان داشت: دشمن امروز در پشت بام خانه های ما حضور دارد و خانواده های ما را نشانه گرفته است.

قلی پور افزود: امروز دشمن همه چیز را برای ما تحریم کرده اما شبکه های ماهواره ای و اجتماعی را رایگان در اختیار ما قرار داده و قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه بخش گهرباران با حضور مسئولین تقدیر شد.مطالب مرتبط با : دشمن قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 07 آذر 1393 - 13:57 علی اکبرعبداللهی وشوایی

    ماهم به تمام بسیجیان ادای احترام می کنیم وبرای سلامتی آنان صلوات می فرستیم وازخداوند میخواهیم همیشه سربلند وعاقبت به بمانند

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : دشمن قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد

دشمن قصد تغییر سبک زندگی ما را دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ