• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4907 - تاریخ انتشار : جمعه 07 آذر 1393 - ساعت: 16:48

چاپ
نمره "صفر" هدیه دانش آموزان حاضر در همایش بسیجیان

هدیه جالب یک معلم

نمره "صفر" هدیه دانش آموزان حاضر در همایش بسیجیان


معلمی در یکی از مدارس بخش گهرباران دانش آموزان خود را بدلیل شرکت در همایش بسیجیان میاندورود نمره "صفر" هدیه داد.

به گزارش میانخبر ، همایش پنج هزار نفری بسیجیان میاندورود روز چهارشنبه همزمان با سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) در سالن ورزشی 9 دی سپاه میاندورود برگزار شد.

در این همایش بسیجیان از اقشار مختلف اعم از دانش آموز، دانشجو، کشاورز، فرهنگی و... حضور داشتند و با آرمان های امام و انقلاب تجدید میثاق دوباره کردند.

اما در این بین بر طبق گزارش های رسیده معلمی در یکی از مدارس بخش گهرباران به دانش آموزان خود بدلیل اینکه بر سر کلاس حاضر نشدند و در همایش بسیجیان شرکت کردند نمره صفر هدیه داد.

ظاهرا این معلم در این روز از دانش آموزان کلاس خود امتحان گرفته و کسانی که در کلاس حضور نداشتند به آنها نمره صفر داده است که مورد اعتراض دانش آموزان و خانواده های آنها قرار گرفته است.

هنوز مشخص نیست که این معلم قصد دارد نمره صفر را لحاظ کند و یا اینکه از این دانش آموزان دوباره امتحان می گیرد، ولی باید درنظر داشته باشد حضور این دانش آموزان در همایش بسیجیان مانند دیگر برنامه های فرهنگی مدارس است که باعث حضور نداشتن دانش آموزان در مدارس می شود بوده است.

از مدیر این مدرسه نیز انتظار می رفت نسبت به حضور دانش آموزان در این مراسم برنامه ریزی بهتر انجام می داد تا این مشکلات بوجود نیاید.

 مطالب مرتبط با : نمره "صفر" هدیه دانش آموزان حاضر در همایش بسیجیان
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 07 آذر 1393 - 17:17 اکبری

  نمره صفر اونم بخاطر حضور دانش آموز در همایش بسیجیان؟؟؟ عجب!!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 9 - 2
 • جمعه 07 آذر 1393 - 17:29 علی اکبرعبداللهی وشوایی

  مقام معظم رهبری فرمودند: همه آحادملت عضوبسیج هستند .حتما معلم مربوطه نیز عضوبسیج هستند و دوست دارد دانش آموزبسیجی منظم ودرسخوان باشدواین دانش آموزان بسیجی رامثل فرزندخود دوست دارد . ولی اگربااجازه ورضایت اولیا ومربیان مدرسه شرکت می کردندبهتربود سعی کنیم مثبت اندیش باشیم . ان شاالله نیت خیرداشت خدا به همه جزای خیردهد.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 2
  یکشنبه 09 آذر 1393 - 14:23 فارا

  سلام من هم با ایشان موافقم. حتما اولیا یا فرماندهان پایگاه مربوطه با مدرسه هماهنگی نکردند .من مدیر مدرسه هستم همه مدیران ما بسیجی هستند....قطعا مسئله به خاطر سوءرفتار بوده است.معلم هم برنامه ریزی درسی برای خود دارد.اگر از قبل به معلم اطلاع داده میشد قطعا برنامه ریزی مناسب داشت و اینئ مشکل بوجود نمی امد

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
 • سه شنبه 11 آذر 1393 - 17:11 فرهنگی

  من متاسفم برای این خبرنگار گویا هیچ خبر یا مشکلاتی در منطقه وجود ندارد واین اقا دنبال این سوژه بود همه مردم ایران بسیجی هستند وبه موقع ادای وظیفه می کنند شرکت در کلاس در س اهمیت کمی ندارد نظم جرء اصول بسیجی است این کار نیازمند همانگی قبلی بود انهایی که سر کلاس بودند حقی نداشتند

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
 • پنج شنبه 04 دی 1393 - 14:31 علیرضا مفیدی سورکی اصل

  من هم یک دانش آموز هستم..... باید با مدیر و معلم مدرسه هماهنگ می کردند..... مدرسه بنده _مدرسه کمیل سه راه_کمال همکاری با ما بسیجیان داشته..... و از مدیر این مدرسه تشکر می کنم...... مرسی..... خداحافظ......

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : نمره "صفر" هدیه دانش آموزان حاضر در همایش بسیجیان

نمره "صفر" هدیه دانش آموزان حاضر در همایش بسیجیان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ