• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4909 - تاریخ انتشار : شنبه 08 آذر 1393 - ساعت: 16:55

چاپ
پیروزی در وقت اضافه

پیروزی در وقت اضافه


تیم فوتبال جوانان شهروند سورک در دوازدهمین بازی خود در لیگ دسته یک استان توانست مهمان خود را شکست دهد.

به گزارش میانخبر ، بازی شهروند سورک و تربیت قائمشهر در حالی ظهر دیروز برگزار شد که تیم مهمان از 12 بازی گذشته خود 24 امتیاز کسب کرده بود و در صدر جدول قرار داشت و تیم شهروند با 11 بازی 15 امتیاز کسب کرده بود و در رده پنج قرار داشت.

تیم فوتبال شهروند برای اینکه همچنان به صعود امیدوار باشد در این بازی نیاز مبرم به پیروزی داشت و برتری برابر تیم نخست لیگ کمی سخت بود.

این بازی تا دقایق پایانی با نتیجه مساوی بدون گل در حال جریان بود که در دقیقه 93 ولی الله خرمدل با زدن گل شادی را به جمع بازیکنان شهروند آورد تا در یک بازی بسیار مهم به پیروزی رسیده باشند.

با این پیروزی تیم شهروند 18 امتیازی شد و خود را به صدر جدول نزدیک تر کرد.

بازی بعدی شهروند مقابل استقلال نوین ساری خواهد بود که در روز جمعه ساعت 14 در زمین تیم ساروی برگزار می شود.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 08 آذر 1393 - 18:40 جمعی از هواداران

  بسمه تعالی واقعا دم جوانان شهرمون گرم گل کاشتن دیروز . تا دقیقه ی اخر دست از حمله بر نداشتن تا مزد زحماتشون رو بگیرن خداروشکر دقیقه ی 93 اقای خرمدل گل زد و بازی رو بردن واقعا ما سورکی ها افتخار میکنیم به تیم شهرمون با برنامه وتاکتیک خاصی بازی میکنن ودیدن بازیشون برای ما خیلی لذت بخشه . واقعا دمشون گرم واقعا متاسفم برای مسئولین شهرمون که اصلا هیچ حمایتی به این تیم نمیکنن فقط بلدن شعار بدن .

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
 • یکشنبه 09 آذر 1393 - 01:04 صبرایی

  اطلاع رسانی کنید زمان بازیها رو که تماشگران استقبال کنند از بازیها ما که اصلا نمیدونیم کی بازی دارند فقط نتایج رو درج میکنید خوبه میانخبر قسمت ورزشی هم داشته باشه /////

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
دیدگاه شما در مورد : پیروزی در وقت اضافه

پیروزی در وقت اضافه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ