• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4970 - تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آذر 1393 - ساعت: 08:59

چاپ
تفکر انقلابی عامل موفقیت و اعتماد مردم

گزارشی از یک مدیر بسیجی موفق

تفکر انقلابی عامل موفقیت و اعتماد مردم


مردم به پشتوانه تفکر بسیجی می توانند در تمامی عرصه ها موفق باشند و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را محقق کنند.

به گزارش میانخبر ، به مناسبت هفته بسیج سراغ ابراهیم نوائیان یکی از بسیجیان قدیمی شهرستان میاندورود رفتیم که سالهاست با روحیه بسیجی در حال خدمت کردن به مردم ایران است.

ابراهیم نوائیان در سال 1340 در روستای سورک آن زمان در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد. وی دوره ابتدایی را در دبستان کوشش سورک و دوره راهنمایی را در مدرسه ابن سینا درس خواند و دوره دبیرستان را در مدرسه امام خمینی در رشته علوم انسانی ساری سپری کرد.

وی در زمان انقلاب سال پایانی دبیرستان را می گذراند و مانند جوانان دیگر سورکی شور انقلاب در آنان وجود داشت و در راهپیمایی ها و تظاهرات شرکت می کرد.

نوائیان از ابتدای تشکیل بسیج در سورک یکی از اعضای شورای بسیج بود و در اجرای برنامه ها و تامین نظم و امنیت نقش بسزایی داشت.

وی در سال 62 برای گذراندن دوره خدمت سربازی یک سال در جبهه و در مناطق سومار، گیلان غرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب حضور یافت و بعد از سپری کردن دوران خدمت سربازی بعنوان بسیجی بصورت داوطلبانه بعد از عملیات کربلای یک در منطقه مهران حضور یافت و بر اثر ترکش خمپاره از ناحیه گردن و بازو مجروح شد.

نوائیان همچنین در عملیات والفجر 10 در منطقه سلیمانیه عراق شرکت داشت و در آنجا شیمیایی شد.

وی سال 64 جذب فرمانداری ساری شد و بعنوان مسئول بسیج اقتصادی شهرستان ساری در بخشداری مشغول بکار شد و رئیس ستاد انتخابات شورای اسلامی، نماینده فرماندار در بسیج شهرستان در زمان جنگ، معاون بازرگانی ساری، رئیس بازرگانی غله شهرستان رامسر، آمل، بابلسر، فریدونکنار از جمله مسئولیت های وی در دوران خدمت است.

رئیس ادراه اصناف استان در سازمان بازرگانی، رئیس ادراه توسعه بازرگانی و بازرگانی استان، رئیس اداره فرش دستباف استان، و حضور در بخشداری گهرباران از سال 90 تا به امروز از مسئولیت های نوائیان بوده است.

بخشدار گهرباران میاندورود که در طول خدمت خود همواره مورد اعتماد مسئولین سیاسی و غیر سیاسی بوده است، یکی از عوامل این اعتماد را می توان وابسته نبودن و نشدن وی به جریان و گروه سیاسی دانست.

نوائیان به گفته بیشتر اطرافیان وی مردی سخت کوش است که تمام سعی و تلاش خود را در جهت انجام دادن هر چه بهتر وظیفه خود بکار می گیرد و از جریانات سیاسی بدور است و خط مش وی رهبری و تفکر انقلابی است و همواره سعی کرده در این مسیر گام بردارد و وارد بازی های سیاسی نشود.

وی درباره بسیج می گوید: هر زمان نام بسیج را می شنوم یاد سخن امام (ره) می افتم که فرمود "بسیج لشگر مخلص خداست، دفتر تشکیل بسیج را تمام مجاهدان از اولین تا آخرین آن امضا کردند"، این سخن عادی و معمولی نیست بلکه خدایی است که این تفکر از حضرت علی(ع) تا امام زمان(عج) شکل گرفت.

وی نقش بسیج را در پیشرفت جامعه مهم دانست و گفت: اگر تفکر بسیج در جامعه حاکم باشد همانگونه که امام فرمودند، دشمن جرات نمی کند چشم طمع به کشور ما داشته باشد.

ابراهیم نوائیان خاطر نشان کرد: تفکر بسیجی ریشه در توکل به خدا، تلاش و صبر دارد و این تفکر در هر بخشی از فعالیت انسانها حاکم شود چه اقتصاد، سیاست و فرهنگ، پیروزی و رسیدن به آن اهداف حتمی خواهد بود.

 مطالب مرتبط با : تفکر انقلابی عامل موفقیت و اعتماد مردم
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 11 آذر 1393 - 12:53 ناشناس

  اینجوری که شما مطلب زدین ما فکر کردیم به خیل هم رزمانش پیوست وشهید شد. منم قبئلش دارم خیلی با اخلاقه وبا معنویت .زیرک هم هست تا زمزمه جابجایی رو شنید اومد خودشو معرفی کرد که گهربارانیها بگن .عجب بخشدار با رزومه و بیخیالی دارن. . .

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • سه شنبه 11 آذر 1393 - 12:56 ناشناس

  شما چرا از یک طرف فرماندار شهرو زیر سوال میبری واز طرفی بخشدارشو بزرگ میکنی؟

  پاسخ به نظر
  + 5 - 2
  سه شنبه 11 آذر 1393 - 23:34 بسیجی

  این نشان دهنده استقلال سایت میانخبر بوده که در یک دولت با یک رویکرد سیاسی از مسوولی که به مردم خدمت بی منت میکند،تقدیر و تشکر بعمل می آورد.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • سه شنبه 11 آذر 1393 - 15:43 علی اکبر عبداللهی وشوایی

  بنده به نوبه خود اززحمات بیدریغ بخشدارمحترم تشکر میکنم .ازخصوصیات بارز ایشان سعه صدر، جدیت درکار ؛ پیگیری، مهربانی وسختکوشی ودریک کلام نمونه عینی مدیرجهادی است .خداوند به این عزیز وتمام مسئولین دلسوز سلامتی وطول عمر عنایت کند.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
 • سه شنبه 11 آذر 1393 - 23:53 صبرایی

  خدا بهشون اجر عنایت بفرماید ادم خوبیه مثبته وباحوصله////

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
دیدگاه شما در مورد : تفکر انقلابی عامل موفقیت و اعتماد مردم

تفکر انقلابی عامل موفقیت و اعتماد مردم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ