• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5087 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آذر 1393 - ساعت: 16:36

چاپ
جمع آوری 160 میلیون کمک از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی

مدیر کمیته امداد میاندورود:

جمع آوری 160 میلیون کمک از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی


مدیر کمیته امداد میاندورود از جمع آوری و توزیع 160 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک در شش ماهه فعالیت خود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر گفت: فعالیت مراکز نیکوکاری کمیته امداد امام (ره) نیازمند توجه و همکاری کلیه مسئولین و مردم است.

وی از جمع آوری و توزیع 160 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک در شش ماهه فعالیت خود خبر داد و گفت: این کمک ها که در قالب مساعدت نقدی، هدایای غیرنقدی و سبد کالای مصرفی خانوار و لوازم التحریر دانش آموزان و ... بوده است که از سوی مردم شهر سورک اهدا شده و با توجه به رعایت اولویت نیاز، به خانواده های نیازمند تحت پوشش و غیرتحت پوشش شهر سورک پرداخته شده است.

مدیر کمیته امداد میاندورود با اشاره به استقبال خوب مردم شهر سورک از فعالیت این مرکز نیکوکاری افزود: تا به امروز 7 تشکل و مجمع با عقد قرارداد، تفاهم نامه همکاری با این مرکز نیکوکاری امضا کردند.

وی از همه مردم و مسئولین درخواست کرد تا با همکاری و همدلی درباره توجه بیشتر به امور محرومین و نیازمندان و هدف گذاری جهت ریشه کن شدن فقر از جامعه ی ایرانی اسلامی مشارکت نمایند.

 مطالب مرتبط با : جمع آوری 160 میلیون کمک از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی
دیدگاه شما در مورد : جمع آوری 160 میلیون کمک از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی

جمع آوری 160 میلیون کمک از طریق مرکز نیکوکاری شهید عباسی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ