• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5096 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آذر 1393 - ساعت: 22:57

چاپ
توهین و بی احترامی به یک روحانی

در یکی از روستاهای میاندورود:

توهین و بی احترامی به یک روحانی


روحانیت با اتکای به اسلام ناب و بازسازی اندیشه دینی توانست اصلاحاتی عمیق و بنیادین در نظام، اجتماعی ما به وجود آورد که شکل‏ گیری یک نظام دینی و طرح دین در قالب یک نظام در راستای همین مقوله است.

به گزارش میانخبر ، پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری روحانیت بیدار و هشیار که در رأس آن خمینی کبیر «سروش بیداری» قرار داشت، عامل تحوّلات مهمی در منطقه و جهان شد.

روحانیت با اتکای به اسلام ناب و بازسازی اندیشه دینی توانست اصلاحاتی عمیق و بنیادین در نظام، اجتماعی ما به وجود آورد که شکل‏ گیری یک نظام دینی و طرح دین در قالب یک نظام در راستای همین مقوله است.

در چند سال گذشته مقام معظم رهبری تاکید فراوانی به مسئله بصیرت داشتند و از سال 88 به بعد موضوع بصیرت مردم بیشتر خود را نشان داده است که حماسه 9 دی نمونه ای از آن بود و روحانیون مانند گذشته وظیفه روشنگری و اطلاع رسانی و آگاهی مردم را بر دوش گرفته اند.

امروز که این نگاه بیشتر از گذشته احساس می شود افرادی قصد مقابله با این نگاه را داشته و سعی دارند با برخورد و تقابل با روحانیون، مردم را به مسیر دلخواه خود که به دور از اسلام و انقلاب است، ببرند.

در یکی از روستاهای میاندورود که روحانیون زیادی را پرورش داده و حتی محل پرورش روحانیون و مجاهدان بوده است افرادی درصدد تقابل با روشنگری های روحانیون این روستا برآمده اند و به نصیحت های داده شده درمورد بدحجابی و موارد دیگر اعتنا نکرده هیچ، به مقابله نیز پرداخته اند.

این افراد در وبلاگ های شخصی خود از نوشتن هرگونه توهین و به کار بردن الفاظ نامناسب کوتاهی نکردند و این روحانی برجسته را به نظر خودشان مورد انتقاد قرار داده اند که منظور مودبانه تر آن را می توان " شما کاری نداشته باشید" معنی کرد.

این اتفاقات نشان از آن دارد که افرادی سعی کرده اند در بین مردم نفوذ کرده و وجهه ای کسب کنند و با سوء استفاده از اختلافات بوجود آمده محلی، افکار غرب گرایانه خود را به مردم بقبولانند و در این مسیر نیاز است که مردم و بخصوص جوانان هوشیار باشند و مسئولین نیز در این باره سکوت نکنند و جلوی بروز چنین اتفاقاتی را در آینده بگیرند.مطالب مرتبط با : توهین و بی احترامی به یک روحانی
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 18 آذر 1393 - 08:42 معافی

  با عرض سلام و خدا قوت، به جوانان عزیز کشورمان 2نکته را یادآور می شوم، یکی اینکه بی احترامی به روحانیت همان بی احترامی به امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است و دوم اینکه آیا غربی ها از فرهنگ ناب و اصیل ما پیروی می کنند که ما با این سرعت زیاد از آنها تقلید می کنیم؟

  پاسخ به نظر
  + 12 - 3
  پنج شنبه 20 آذر 1393 - 09:52 دارابی2

  سلام...مسائل داخلی روستا به شما مربوط نمیشه...لطفا کاسه ی دختر از آش نشو...سری بعدی طبق قانون باهات برخورد میشه...

  پاسخ به نظر
  + 2 - 4
 • سه شنبه 18 آذر 1393 - 18:39 دارابی

  سلام.سابقه اینگونه افراد برای همگان روشن است هوشیاری وحضور در صحنه جوانان واصولگرایان ارزشی خواب انان را پریشان خواهد.طلبه های حوزه هرگز مرعوب کسی نبوده ونخواهند بود . امروز افکار پوسیده مروجین افکار پوسیده شریعتی وسروشها خریدار ندارد.وخطابه های دینی بر گرفته از سیره اخلاقی معصومین چراغ راه وبصیرت افزای جوانان ما خواهد بود.اگر باور ندارید اربعین حسینی وحضور دهها میلیونی.......

  پاسخ به نظر
  + 11 - 2
دیدگاه شما در مورد : توهین و بی احترامی به یک روحانی

توهین و بی احترامی به یک روحانی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ