• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5097 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آذر 1393 - ساعت: 14:10

چاپ
کشف دو تن چوب قاچاق و 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

کشف دو تن چوب قاچاق و 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه


فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از کشف بیش از دو تن محصولات جنگلی قاچاق و کشف 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه در شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، سرهنگ هادی نصیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار میانخبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق چوب آلات جنگلی ماموران انتظامی اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی را برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان چوب در دستور کار قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران نیروی‌انتظامی در حین گشت‌زنی در طرح سالم‌سازی نوار ساحلی به یک دستگاه خودروی نیسان حامل بارچوب مشکوک شدند.

فرمانده نیروی انتظامی میاندورود گفت: ماموران با متوقف کردن این خودرو و بازرسی از آن موفق شدند بیش از دو تن چوب آلات جنگلی قاچاق را کشف کنند که در این ارتباط راننده خودرو به اتهام قاچاق چوب دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

وی خاطر نشان کرد: در عملیاتی جداگانه ماموران نیروی‌انتظامی دو نفر را حین سرقت مرکبات که در حال بارگیری در داخل یک دستگاه خودرو نیسان بوده اند را دستگیر و بیش از 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه از آنان کشف کردند.

نصیری در پایان از همه باغداران خواست تا خودشان به عنوان نگهبان دارایی و سرمایه خود هوشیار باشند و اگر موارد مشکوکی را مشاهده کردند از طریق سامانه 110 اطلاع دهند تا پیگیری سریعا انجام شود.مطالب مرتبط با : کشف دو تن چوب قاچاق و 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • سه شنبه 18 آذر 1393 - 21:39 ایمان

    کارهات درسته حقی... موفق باشی

    پاسخ به نظر
    + 1 - 1
دیدگاه شما در مورد : کشف دو تن چوب قاچاق و 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه

کشف دو تن چوب قاچاق و 1500 کیلوگرم مرکبات مسروقه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ