• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5245 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آذر 1393 - ساعت: 17:11

چاپ
توجهی به من نشده است/ هزینه شرکت در مسابقات را ندارم

قهرمان وزنه برداری معلولان کشور:

توجهی به من نشده است/ هزینه شرکت در مسابقات را ندارم


قهرمان وزنه برداری معلولان کشور گفت: مسئولین توجهی به من نکرده اند و برای شرکت در مسابقات به پول احتیاج است که من توان تهیه آن را ندارم.

به گزارش خبرنگار میانخبر از اسرم، محمد کشوری در گفت‌وگو با ما درباره وضعیت خود گفت: با وجود مشغله فکری، جسمی و مالی هرروز برسر تمرین رفته و بطور منظم به تمرین های خودم ادامه می دهم.

وی دلیل جدیت حضور خود در تمرینات را شرکت در مسابقات بین المللی بیان داشت و افزود: به نظرمن شرکت در مسابقات بین المللی حق من است و توانسته ام با کسب عنوان نخست مسابقات وزنه برداری جانبازان و معلولین کشور توانایی خودم را به نمایش بگذارم.

قهرمان وزنه برداری کشور ضمن ابراز گلایه خود از مسئولین به ویژه مسئولین محلی، گفت: آیا مسئولین محلی نمی دانند که من قهرمان کشور هستم که تابحال سراغی ازمن نگرفتند؟

وی تاکید کرد: چرا به جوانان و سرمایه های خود توجه نمی کنیم و به آنان ارج نمی گذاریم در حالی که در نقاط دیگر منطقه و استان دقت کنید خواهید دید که چقدر به آنها بها داده می شود ولی به ما کمتر و یا اصلا توجهی نمی شود.

کشوری به برخی ناملایمات در مسابقات انتخابی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: برای مسابقات انتخابی تیم ملی و قرارگرفتن در رنکینگ جهانی که احساس می کنم با توجه به تمرینات و آمادگی که داشتم حق من بود، اما بنا به دلائلی مرا از لیست خارج کردند.

وی با بیان اینکه مسئولین تاکنون و تحت هیچ شرایطی کمکی به من نکردند، بیان داشت: برای شرکت درمسابقات پول لازم است و با توجه به شرائط خانوادگی و مشکلات مادی، امکان تهیه آن برای من و خانواده ام مقدور نمی باشد.

نفر اول وزنه برداری جانبازان و معلولین کشور در وزن 54 کیلوگرم کشور، گفت: من هم مثل خیلی ازورزشکاران دوست دارم عنوان اولی مسابقات جهانی را کسب کنم و بتوانم افتخاری را برای کشورم کسب نمایم، از مسئولین درخواست دارم ما را فراموش نکنند و موجبات تشویق و تقویت روحیه من و امثال بنده را فراهم نمایند.

کشوری خاطر نشان کرد: با عشق و علاقه و علی‌رغم مشکلات مادی و خانوادگی که دارم با هزینه های شخصی در تمرینات و مسابقات شرکت می کنم.

وی با اشاره به اینکه رکورد کشور در وزن من 100 کیلوگرم است، گفت: در تمرینات موفق شدم 115 کیلو را هم بلند کنم.

کشوری با بیان اینکه همیشه مرا به اردوی تیم ملی دعوت می کنند و با اینکه فرد دیگری در وزن من نیست که بتواند چنین وزنه هایی را بزند، بیان داشت: با این وجود مرا در مسابقات شرکت نمی دهند و دلیل آن را هم نمی دانم.

 مطالب مرتبط با : توجهی به من نشده است/ هزینه شرکت در مسابقات را ندارم
دیدگاه شما در مورد : توجهی به من نشده است/ هزینه شرکت در مسابقات را ندارم

توجهی به من نشده است/ هزینه شرکت در مسابقات را ندارم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ