• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5270 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آذر 1393 - ساعت: 23:29

چاپ
بوی سیگار و آزار مراجعه کننده ها در یک نهاد مردمی!

بوی سیگار و آزار مراجعه کننده ها در یک نهاد مردمی!


یکی از نهاد های مردمی که برخاسته های از آرای مردمی است و همواره مورد مراجعات بی‌شماری است اما اولین اصول حقوق شهروندی را زیرپا می گذارد.

به گزارش میانخبر ، برخی از مردم در مراجعات حضوری با ما و یا در پی اعلام نظرات در پایگاه خبری از بوی ناخوشایند سیگار در فضای بسته آن شکایت داشتند که پس از مدت ها فرصت یافتیم درباره این رفتار نکاتی را بیان نماییم.

یک نهاد مردمی که خود در یک شهر باید قوانین و برنامه های سالم سازی بسترهای جسمی و روانی شهروندان را فراهم نماید اما خود در محیط کاری حتی به اولین حقوق شهروندی احترام نمی گذارد و مایه ناراحتی مردم می شوند.

این نهاد عمومی که در طول روز دانما مورد مراجعات مردم از اقشار مختلف است اما با نا امن ساختن محیط خود، نارضایتی مراجعه کنندگان را به همراه دارد.

قانون جامع كنترل مصرف مواد دخاني مي‌گويد سيگار كشيدن در ادارات دولتي و خصوصي ممنوع است و كارمندان بايد اين‌گونه موارد را به رئيس !!! اطلاع دهند.

اما حقيقت ماجرا اين است كه سيگار كشيدن يك مساله شخصي نيست و اتفاقا احترام به حقوق ديگران در كنار بحث سلامتي می باشد که در این نهاد مردمی به آن توجه نمی شود.

همه افراد از پیر و جوان، باسواد و بی سواد از مضرات سیگار چه آن را استعمال می کند و چه آنکه در معرض دود آن باقی می ماند آگاه هستند اما مشخص نیست چرا برخی افراد حتی در محیط کار و مکان های عمومی اقدام به این چنین کارهایی می کنند.

در انتها باید عنوان کرد که رعایت حقوق شهروندی و احترام به حقوق دیگران جز اولین اصول حاکمیت در یک شهر می باشد که باید در ابتدای امر از سوی متولیان قانون در یک شهر عمل شود و پس از آن انتظار عمل و همکاری متقابل مردم را داشت.مطالب مرتبط با : بوی سیگار و آزار مراجعه کننده ها در یک نهاد مردمی!
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 27 آذر 1393 - 03:14 صبرایی

  میانخبر جون واضح تر بیان کن مارو روشن کن/////

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • پنج شنبه 27 آذر 1393 - 14:37 محمد

  واقعا مشخصه دیگه کجا سیگار میکشن هر وقت رفتیم از بوی گند سیگار حالت افتضاح میشه از 5 نفرشون راحت 3 نفرشون مسابقه دارن کیا دارن برامون تصمیم می گیرن

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • دوشنبه 01 دی 1393 - 01:13 سورک

  سیگار الکی تهمت نزنین خیلی تنگ نظرید

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : بوی سیگار و آزار مراجعه کننده ها در یک نهاد مردمی!

بوی سیگار و آزار مراجعه کننده ها در یک نهاد مردمی! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ