• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5477 - تاریخ انتشار : شنبه 29 آذر 1393 - ساعت: 22:44

چاپ
سرباز ولایت بودن به زبان نیست به عمل است

قابل توجه آقای نماینده:

سرباز ولایت بودن به زبان نیست به عمل است


سرباز ولایت بودن تنها به زبان نیست بلکه با جان و دل و مال و جهاد در راه خدا باید از همه چیزمان همانند یاران سید الشهداء برای امامت و ولایت بگذریم ودر آن شرایط هست که ما را هم جز سربازان ولایت بدانند.

به گزارش میانخبر ، طی روزهای گذشته یک مصاحبه ای را خواندم که ماهیت آشکار شده آن فرد بیش از پیش آشکار شد، وی که در گفتگو با یک سایت خبری محلی سخن می گفت ابعاد جدیدی از خود نشان داد و یا شایدم ناخواسته در دام رسانه ای این سایت اصلاح طلب در روزهای نزدیک به حماسه غرور آمیز مردم در 9 دی گرفتار شد تا وی را بیش از پیش از دایره اصول گرایی دور کنند و به همان برنامه ای که از مدت ها قبل داشتند نزدیک شوند تا او را در انتخابات آتی مجلس ناکام کنند.

این فرد نام آشنا در این مصاحبه از محکوم کردن فتنه گران و خسارت های جبران ناپذیری که به کشور وارد کردند امتنا و حتی برخی از افراد و چهره ها را که فتنه گران و کسانی که در فتنه اسرائیلی آمریکایی 88 نقش داشتند را محکوم می کنند را کاسبان فتنه خواند و حتی در طول مصاحبه هم خیلی مراقب بود تا در کلماتش مبادا بگوید فتنه تا خدایی ناکرده برخی دوستانش ناراحت شوند و ناچارا از عبارات سال 88 و آن ماجرا و اتفاق ! نام برد.

وی که گویا برایش هدف وسیله را به هر قیمتی توجیه می کند دچار اشتباهی تاکتیکی در فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جذب حداکثری شده است.

به این فرد محترم باید یادآور شد راه توبه و بازگشت برای همه باز است به شرط آنکه توبه ای در کار باشد نه اینکه خیلی از آن افرادی که شما سنگ آنها را امروز به سینه می زنید مانند شما غائل به فتنه نیستند و فتنه را به ماجرا و حادثه و اتفاق تخفیف می دهند و حتی هم در برخی موارد بسیار گستاخانه نظام را مقصر می دانند و می گویند نظام باید از آنها عذرخواهی کند!

این فرد مدعی شده که افراد محترم در کنار وی وجود دارند که حتما همین طور است اما یک کد کوچک به خوانندگان و این چهره همیشه منتقد گذشته و آرام این روزها می دهیم که چه کسی مسئول چرخاندن هفته نامه جناب عالی با چه تفکر و دیدگاهی است؟

اما نظر این جوانی که اعتبار خود را از مردم دارد و خود را سرباز نظام و ولایت می داند به چهارمین توصیه رهبر معظم انقلاب به هیات دولت در شهریور93 جلب می نمایم تا بداند سرباز ولایت گوش به فرمان است نه اینکه حرف ها را تفسیر به رای کند اما ایشان فرمودند: در موضوع جناح‌بندی‌های سیاسی همواره تأکید بر رفاقت و اُنس با یک‌دیگر است، اما در برخی موارد هم مسأله متفاوت است و باید حتماً خطوط قرمز و خطوط فاصل رعایت شوند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: مسأله‌ی فتنه و فتنه‌گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همان‌گونه که در جلسه‌ی رأی اعتماد خود بر فاصله‌گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند.)) و این آخرین جملات ایشان بوده و تا پیش از این نیز بیش از 500 بار از فتنه نام بردند و محکوم نمودند حالا شما باز بگویید من سرباز ولایتم!

این متر شما برای سرباز ولایت بودن چیست جز زبان! اما اقعا چه کسی کاسب فتنه است؟ اگر این چهره آشنا کمی بصیرت داشت و خود را به خواب نمی زد با نگاهی گذرا به فتنه 88 متوجه می شد چه کسی از فتنه نان خورده و یا به اصطلاح کاسبی کرده است.

برای مثال فردی هم‌چون زهرا رهنورد چه ایده ای برای تغییر جهان ارائه کرده است که جز سومین متفکر جهان در سال 2009 انتخاب شده است؟ انتساب این عنوان به رهنورد، تداعی‌گر اهدای جایزه صلح نوبل به شیرین عبادی بود؛ در متن کامل بیانیه رسمی کمیته صلح نوبل درباره جایزه عبادی که متن کامل آن در سایت مؤسسه نوبل موجود است، به صراحت یکی از دلایل برنده شدن عبادی، حمایت آشکار و خاص وی از بهائیان عنوان شده است.

اما این تنها افرادی نبودند که از فتنه کاسبی کردند چراکه افرادی نظیر نسرین ستوده و جعفر پناهی افرادی که از مخالفان نظام بوده دو چهره‌ای که پس از انتخابات سال 88 بازداشت شده و جزو محکومان امنیتی کشور بودند جوایز حقوق بشری تعلق گرفت.

افراد بی شمار دیگری نیز به دلیل مخالفت با نظام و انقلاب مرود تشویق غربی ها قرار گرفتند امثال مجید توکلی ، بهاره هدایت ،نرگس محمدی و... اما بخشی از حرف های این فرد را که برخی را کاسبان فتنه خواند از طریق مصاحبه یکی از نمایندگان مجلس که چند روز گذشته منتشر شده را پاسخ می دهم.

محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان، نایب‌رئیس مجلس و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرنگاران به بازخوانی مهم‌ترین اتفاقات فتنه 88 و آفرینش حماسه 9 دی در بستر این تحولات پرداخت. برخی می‌خواهند بر فتنه 88 صلوات بفرستیم و فراموش کنیم برخی ساده‌انگارانه می‌گویند فتنه تمام شد و حالا یک کسی غلطی مرتکب شده و حالا دست و دهان خود را بشوییم و بر گذشته صلوات بفرستیم در حالی که اصلا نباید این اتفاق رخ دهد، حتما حادثه فتنه و 9 دی باید مرتب تکرار، بازگو، بحث و تحلیل شود تا در آینده دچار این هزینه نشویم.

غفلتی که در گذشته اتفاق افتاد و به آن توجه نشد حادثه سال 78 بود. البته در آن سال اتفاق ضعیف‌تری از سال 88 به وجود آمد که مسئله جمع شد و برخی فکر کردند همه چیز تمام شده است و آن را فراموش کردند تا اینکه 88 آن قضایا تکرار شد.

برخی نقد می‌کنند چرا دائم نقد فتنه را می‌کنید؛ در حالی که برخی معتقدند که نباید در این قضیه افراط صورت گیرد چراکه روزهای اول برخی می خواستند آرای 40 میلیونی کشور را تقسیم بر 2 کنند و بگویند 25 میلیون خوب و 13 میلیون دیگر بد هستند.

در حالی که رهبر معظم انقلاب هیچ زمانی این تقسیم‌بندی را انجام ندادند و ایشان همواره تاکید داشتند که 40 میلیون از مردم در انتخابات شرکت کردند که همه آنها طرفدار نظام هستند لذا ما معتقدیم فتنه‌گران تعداد معدودی بودند اما برخی نیز می‌خواستند ذره‌بین بردارند و ببینند چه کسی به کدام کاندیدا رای داده است.

در زمان انتخابات هر کس می‌توانست به ستاد هر نامزدی برود و فعالیت کند و هیچ اشکالی هم وجود نداشت اما داستان از بعد از انتخابات آغاز شد که می‌خواستند شکست انتخاباتی و دموکراتیک خود را با «یَسل‌» کشی و اردوکشی در خیابان‌ها جبران کنند که از آن زمان حادثه تغییر کرد.

من فکر می‌کنم 9 دی را به همین دلیل باید زنده نگاه داشت و در آن یادآوری اشتباهات، خیانت‌ها و زیاده‌خواهی‌های عده‌ای مرتب تکرار شود تا نظام و آینده آن بیمه شود.مطالب مرتبط با : سرباز ولایت بودن به زبان نیست به عمل است
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 30 آذر 1393 - 16:17 اقا سید مصطفی

  سلام.خدا قوت. اقای محترم:چرا یک نماینده ای که داره کار میکنه رو اون هم با خط رهبری زیر سوال میبری.ظاهرا سن حضرت عالی هم کفاف نمیده که تاریخ گذشته رو داری به زبان میاری.حواهشا از رهبری مایع نزارین که برای اینده شما خوب نیست.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 2
 • یکشنبه 30 آذر 1393 - 23:01 بسیجی

  سرباز ولایت یعنی اینکه باید برای رهبری عمارگونه قضیه فتنه را برای مردم تبیین کرد آقای نماینده حتی یکبار هم به صورت علنی از فتنه نگفت.......البته با فتنه گران فالوده میخورد......

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
 • دوشنبه 01 دی 1393 - 09:07 علوی

  سلام خسته نباشی .... متاسفانه همیشه افرادی هستن که نون بنرخ روز میخورند .واتفا قاتی چون فتنه 88یک امتحان خوبی است تا چهره ها عیان شود ومد عیان واقعی پیروان ولایت وافراد همج الراعا شناخته گردد ....

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
دیدگاه شما در مورد : سرباز ولایت بودن به زبان نیست به عمل است

سرباز ولایت بودن به زبان نیست به عمل است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ