• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5478 - تاریخ انتشار : شنبه 29 آذر 1393 - ساعت: 22:53

چاپ
9 دی آغاز یک حماسه و پایان فتنه ها

9 دی آغاز یک حماسه و پایان فتنه ها


9 دی آغاز یک بیداری بود، بیداری که ملت ایران بداند دشمن های خارجی و داخلی همچنان سایه شوم‌شان بر سر این خاک مقدس بوده و هست و همچنان دندان طمع تیز کردند برای از بین بردن این نظام مقدس و ساکت ننشسته اند.

به گزارش میانخبر ، در 9 دی، مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی که با خلق حماسه ای دیگر و با حضورشان از ولایت فقیه حمایت خود را اعلام داشته اند، مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی در سال 88 با حضور خود این ریسمان ولایت را در دست گرفتند تا فتنه و آشوب ضربه بر پیکره نظام و ارد نکند.

مردم بیدارند چرا که این آرامش را به آسانی به دست نیاورده اند، به پایش خون ها داده اند و جوانان زیادی برای این نظام پرپر شده اند و حال اینکه این نظام جانی تازه گرفته، آشوبگران و فتنه گران داخلی و خارجی با دسیسه های پلیدشان سعی در برهم زدن این نظام مقدس را داشته اند.

فتنه ای که باعث شد تا درگیری و نزاع خیابانی اوج بگیرد و عده ای با سوء استفاده کردن از این آشوب‌های انتخاباتی دستی بر آتش گرفتند و هیزم نفرت به آن ریختند تا شاید این آتش نفرت پایه و اصل این انقلاب را متزلزل و از پا درآورد، زهی خیال باطل کردند چرا که ملت بیدار و همیشه هوشیار و همیشه در صحنه است و با هوشمندی ولایت فقیه رهبر معظم انقلاب این دسیسه های شیطانی را خنثی کردند و دست عوامل بیگانه ای که در این آشوب‌ها بوده را قطع و این آشوب را سرکوب کردند و به آنها فهماندند که ایرانی هیچ وقت اجازه نخواهد داد تا عده ای چه از داخل چه از خارج کشور موقعیت سیاسی و نظامی و اصل این انقلاب را به آشوب بکشاند.

ایرانی بیدار است و هر فتنه ای که بخواهد سر باز کند با بصیرت و آگاهی خود آن فتنه را خاموش می کند.

حماسه 9 دی تبلور یک عشق است، عشق به ولایت، به نظام، عشق به وجب وجب از این خاک پاک مقدس، حماسه ای که هیچ ایرانی اجازه نخواهد داد تا دیگر دست متجاوزان به این آشوب‌ها دامن بزند و تا پای جان پشت ولایت فقیه ایستادند و هیچ وقت صحنه را ترک نخواهند کرد.

چرا که ولایت فقیه عقیده ایمان‌شان است، ولایت فقیه آرمان بلند ایران و ایرانی است، ولایت فقیه هویت است و این هویت را هیچ ایرانی به هیچ قیمتی از دست نخواهد داد.

حماسه ای که باعث شد ابر قدرتهای شرق و غرب از ایستادگی ایران انگشت حیرت به دندان بگیرد و برای این همه ایستادگی مردمش غبطه بخورد.

رسانه های غرب در پوشش های خبری همچنان می خواستند همه مردم ایران را در این فتنه سهیم کنند در صورتی که عوامل فتنه دست نشانده خودشان بودند و مردم با هوشیاری خود اجازه ندادند تا دست این متجاوزان خدشه ای به این نظام مقدس وارد آورد.

9 دی 88 عده ای با استفاده از نفوذ سیاسی که داشتند و با استفاده از انتخابات ریاست جمهوری سعی کردند ایران را به هرج و مرج بکشانند، انان هدفی جز نابودی ایران در سر نداشتند اما با عنایت و تدابیری رهبری و با صحه صدری که مقام معظم رهبری چون همیشه داشتند توانستند یک بار دیگر توطئه های داخلی و خارجی را از بین ببرند و مردم هم حمایت خود را به مقام معظم رهبری با آمدن به خیابان‌ها و شعار بر ضد این عوامل فتنه انگیز یک‌بار دیگر ثابت کردند همچنان با رهبری هستند و رهبری را هیچ وقت تنها نمی گذارند و به ندای رهبر خود لبیک می گویند.

9 دی آغاز یک بیداری بود بیداری که ملت ایران بداند دشمن های خارجی و داخلی همچنان سایه شوم‌شان بر سر این خاک مقدس بوده و هست و همچنان دندان طمع تیز کردند برای از بین بردن این نظام مقدس و ساکت ننشسته اند.

ایران از لحاظ استراتژیکی آنقدر برای شرق و غرب مهم و حائز اهمیت است که بعد از 35 سال از انقلاب همچنان برای از بین بردن این نظام دست به هر کار خبیثی می زنند.

این حماسه پر شور و پر از غیرت و غرور برگ برگ تاریخ می شود تا دنیا بداند غیرت ایرانی همچنان زنده و جاوید است.مطالب مرتبط با : 9 دی آغاز یک حماسه و پایان فتنه ها
دیدگاه شما در مورد : 9 دی آغاز یک حماسه و پایان فتنه ها

9 دی آغاز یک حماسه و پایان فتنه ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ