• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5657 - تاریخ انتشار : سه شنبه 02 دی 1393 - ساعت: 12:50

چاپ
پرداخت کمک هزینه تحصیلی به 246 دانش آموز تحت حمایت

مدیر کمیته امداد میاندورود گفت:

پرداخت کمک هزینه تحصیلی به 246 دانش آموز تحت حمایت


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: به 246 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی و پوشاک پرداخت شده است.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در سورک، گفت: در سال جاری در ابتدای سال تحصیلی مبلغ 182 میلیون ریال به 246 نفر از دانش آموزان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد شهرستان جهت هزینه پوشاک و لوازم التحریر و کمک هزینه تحصیلی پرداخت شد.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر از بین 1455 خانوار تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان، تعداد 246 دانش آموز در مقاطع تحصیلی مختلف و تعداد 9 نفر دانشجو و 2 نفر طلبه از خدمات این نهاد بهره مند می شوند، توجه و پیگیری وضعیت تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت در جهت رشد و نمو و بالندگی این افراد را مهم و ضروری دانست.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان میاندورود افزود: 9 نفر از این دانش آموزان در زمینه های درسی، ورزشی و قرآنی نخبه بوده و در مجامع استانی و کشوری دارای افتخارات هستند.

وی همچنین از اهدای500 کمک هزینه درمان جمعاً به مبلغ 156 میلیون ریال خبر داد و گفت: همچنین در زمینه ارتقای شاخص های بهداشتی نیازمندان مبلغ 158 میلیون ریال در قالب کلاس های بهداشت فردی و اجتماعی و تهیه و توزیع سبد کالای بهداشتی هزینه شده است.

ابراهیمی افزود: در 8 ماهه اول سال جاری تعداد 25 مورد سرویس بهداشتی و حمام برای مددجویان تحت حمایت این شهرستان ساخته شد.

وی با اشاره به خانواده های تحت حمایت که دارای بیماران صعب العلاج هستند، تصریح کرد: این خانواده ها نه تنها از لحاظ مالی و هزینه های گزاف درمانی و دارویی دچار مشکلات عمده هستند، بلکه از لحاظ روحی و عاطفی و بخصوص نگهداری از این افراد نیز مشکلات زیادی را تحمل می کنند که نیاز به توجه بیشتر مسئولین ذیربط دارند.

مدیر کمیته امداد میاندورود با بیان اینکه این بیماران و خانواده های آنان به حمایت مالی و دلجویی معنوی نیاز دارند، خاطر نشان کرد: لزوم توجه امدادگران و بخصوص مددکاران کمیته امداد را در زمینه شناخت و کشف نیازهای اساسی خانوار و تلاش جهت انعکاس آن و حل این مشکلات، ضروری است.مطالب مرتبط با : پرداخت کمک هزینه تحصیلی به 246 دانش آموز تحت حمایت
دیدگاه شما در مورد : پرداخت کمک هزینه تحصیلی به 246 دانش آموز تحت حمایت

پرداخت کمک هزینه تحصیلی به 246 دانش آموز تحت حمایت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ