• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5730 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 دی 1393 - ساعت: 22:35

چاپ
برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 در سورک

فرمانده سپاه میاندورود خبر داد

برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 در سورک


فرمانده سپاه میاندورود گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 و شهید شاخص سال شهرستان برگزاری می شود.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در سورک، گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 و شهید شاخص سال شهرستان سردار شهید ایرج سورکی آزاد شب پنج شنبه چهارم دی همزمان با سالروز آغاز عملیات کربلای 4 در مسجد جامع شهر سورک برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم با حضور خانواده شهدا، رزمندگان، ایثارگران، نخبگان بسیجی، فرماندهان و بسیجیان و رزمندگانی که در عملیات کربلای 4 سال 65 حضور داشتند برگزار می شود.

فرمانده سپاه میاندورود با اشاره به وصیت نامه دسته جمعی و 50 نفره رزمندگان سورکی قبل از آغاز عملیات کربلای 4 بیان داشت: در این مراسم یادگاران هشت سال دفاع مقدس، آقایان النقی اباذری، محمود محمدزاده و قدرت سورکی آزاد به بیان خاطرات خود از عملیات کربلای 4 خواهند پرداخت.

وی سخنران این مراسم را سردار اکبرزاده از فرماندهان لشکر 25 کربلا بیان کرد و گفت: مداحی این مراسم را نیز محمدجواد عباسی بر عهده دارد.

جناسمی در پایان خاطر نشان کرد: این مراسم به همت حوزه مقاومت و پایگاه های سپاه ناحیه میاندورود برگزار و همزمان با نماز مغرب و عشاء آغاز می شود.مطالب مرتبط با : برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 در سورک
دیدگاه شما در مورد : برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 در سورک

برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای 4 در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ