• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5798 - تاریخ انتشار : جمعه 05 دی 1393 - ساعت: 09:39

چاپ
باور حسینی و علوی مردم حماسه 9 دی را خلق کرد

سردار اکبرنژاد

باور حسینی و علوی مردم حماسه 9 دی را خلق کرد


سردار اکبرنژاد با بیان اینکه در سال 88 سبکان انقلاب ما را هدف قرار داده بودند و سعی کردند همه زحمات انقلاب را از بین ببرند، افزود: باور حسینی و علوی مردم باعث شد حماسه 9 دی خلق شود.

به گزارش میانخبر ، سردار علی اکبرنژاد شب پنج شنبه در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات کربلای 4 و شهید شاخص سال شهرستان مهندس ایرج سورکی آزاد در شهر سورک با بیان اینکه ارزش و جایگاه دفاع مقدس ما به عده ی کثیر و تجهیزات مدرنش شناخته شده نیست، بیان داشت: همه دنیا جبهه های ما را با شناسنامه فرهنگ عاشورایی علوی، ولایت و دینداری می شناسند.

وی با بیان اینکه از نظر منطق قرآن قدرت، قدرت الهی است و نه قدرت مادی افزود: هر گاه انسان‌ها خود را به قدرت مادی یا به عده گره زدند یقینا هرگاه عده لرزید او نیز لرزید اما هرگاه انسان ها دل‌شان را به خدا و پیامبر و ائمه گره زدند هیچ‌گاه دل آنها نلرزید و فلسفه عاشورا نیز همین است.

یادگار هشت سال دفاع مقدس درباره ویژگی کسانی که علم مبارزه را به دوش می گیرند، اظهار داشت: امام علی (ع) سه ویژگی برای این افراد بر شمرده است.

وی بصیرت، اهل خطر، صبر و مقاومت بودن و جایگاه و موضع حق شناختن را سه ویژگی کسانی که از نظر امام علی (ع) علم مبارزه را بر دوش می گیرند دانست.

سردار اکبرنژاد درباره آنچه که باعث حضور رزمندگان در جبهه شد گفت: آنچه که متوجه حضور آنها در جبهه بود دین آنها بود چون احساس کردن دین و انقلاب و اسلام‌شان در خطر است.

وی آنچه را که باعث نگه داشتن رزمندگان در میدان می شد را وظیفه دینی دانست و خاطر نشان کرد: رزمندگان به جبهه رفتند تا آن را به یک نقطه مثبت برسانند نه اینکه حتما همه عملیات ها منجر به پیروزی شود.

سردار اکبرنژاد خاطر نشان کرد: دشمن های انقلاب با سرمایه گذاری عظیم و استفاده از ده ها شبکه تلویزیونی، رادیویی و سایت های مختلف علیه نظام کار کردند و فکر می کردند همه چیز تمام شده است.

وی با بیان اینکه در سال 88 سبکان انقلاب ما را هدف قرار داده بودند و سعی کردند همه زحمات انقلاب را از بین ببرند، افزود: باور حسینی و علوی مردم باعث شد حماسه 9 دی خلق شود.

 مطالب مرتبط با : باور حسینی و علوی مردم حماسه 9 دی را خلق کرد
دیدگاه شما در مورد : باور حسینی و علوی مردم حماسه 9 دی را خلق کرد

باور حسینی و علوی مردم حماسه 9 دی را خلق کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ