• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5854 - تاریخ انتشار : جمعه 05 دی 1393 - ساعت: 22:06

چاپ
شهدا رفتند تا بصیرت داشته باشیم

فرمانده سپاه میاندورود:

شهدا رفتند تا بصیرت داشته باشیم


فرمانده سپاه میاندورود گفت: شهدا رفتند تا ما بصیرت داشته باشیم و در برابر هجمه دشمنان داخلی و خارجی از ولایت و کشور دفاع کنیم.

به گزارش میانخبر ، سرگرد حسین جناسمی در مراسم گرامیداشت ایثار و مقاومت با بیان اینکه امروز هر چه داریم به برکت خون شهدا است، خاطر نشان کرد: شهیدانی که چشم دادند تا بصیرت داشته باشیم و سر دادند تا در مجامع بین المللی سرمان بالا باشد.

وی افزود: شهیدان ما در هشت سال دفاع مقدس با بصیرت و اخلاص از دار و ندار خود گذشتند تا اینکه انقلاب را به جوانان دادند.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه جنگ نرم امروز بسیار خطرناک‌تر از هشت سال دفاع مقدس است، تصریح کرد: امروز باید در برابر هجمه دشمنان داخلی و خارجی از ولایت و کشور دفاع کنیم.

وی اظهار داشت: اگر امروز مشکل اعتیاد، طلاق و فساد می بینیم، تلفات ما در جنگ نرم برابر دشمن است.

جناسمی در پایان تاکید کرد: در نظر داریم روز 4 دی را با همت مسئولین و امام جمعه، به‌عنوان روز شهرستان در تقویم بسیج بگنجانیم تا این روز بزرگ یک الگو و سرمشق برای جوانان ما باشد.

از نکات جالب توجه برگزاری مراسم گرامیداشت ایثار و مقاومت، حضور نداشتن مسئولین ادارات و بخصوص فرماندار میاندورود و معاون وی بود.

خاطر نشان می شود این مراسم به مناسبت گررامیداشت شهدای عملیات کربلای 4 و شهید شاخص سال شهرستان برگزار شد که در آن آقایان علی نقی اباذری و قدرت سورکی آزاد به بیان خاطرات خود از عملیات کربلای 4 پرداختند و سردار علی اکبرنژاد سخنران مراسم بود و مداحی این مراسم را محمدجواد عباسی یادگار پاسدار جانباز شهید جعفر عباسی بر عهده داشت.مطالب مرتبط با : شهدا رفتند تا بصیرت داشته باشیم
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 05 دی 1393 - 22:36 ناشناس

    خوشا به حال آنان که پروازشان اسیر هیچ قفس نشد/ و هیچ بالی اسیر پروازشان نساخت...خوشا به حال آنان که از رهایی رهیدند/ و بال وبال جانشان نشد... خوشا به حالت ای شهید...

    پاسخ به نظر
    + 8 - 0
دیدگاه شما در مورد : شهدا رفتند تا بصیرت داشته باشیم

شهدا رفتند تا بصیرت داشته باشیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ