• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5859 - تاریخ انتشار : شنبه 06 دی 1393 - ساعت: 13:51

چاپ
وقتی بی بصیرتی بعضی خواص همچنان ادامه دارد

وقتی بی بصیرتی بعضی خواص همچنان ادامه دارد


اما امروز عده ای زیر سایه این نظام و ولایت فقیه هستند ولی همچنان بی بصیرت مانده اند و نتوانسته اند پیام مردم ایران را در 9 دی درک کنند و با به حاشیه بردن مردم و سبک شمردن خطای بزرگ سران فتنه در صدد تطهیر آنان هستند.

به گزارش میانخبر ، 9 دی تجلی حماسه مردمی، خروش مردم بصیر، آگاه و ولایتمدار ایران اسلامی بود که با حضور خود بار دیگر ثابت کردند که در همه حال و در همه زمینه ها پشتیبان ولایت فقیه خود خواهند بود و بی حرمتی به امام و رهبری را برنمی تابند.

در 9 دی خروشی برخواست که ارادت، دلبستگی و اعتقادات معنوی عمیق به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه بود، حضور میلیونی مردم امروز برای مردم ولایی ایران سرمشق شده است که هر سال آن را از نو می نویسند.

اگر حوادث سال 88 که منجر به خلق حماسه بزرگ و مردمی 9 دی شد را مورد واکاوی قرار دهیم به خوبی در می یابیم که زمینه ساز این حرکت عظیم و خروشان ملت ایران که موجب تو دهنی به فتنه گران شد، ناشی از آگاهی و بصیرت ملت ایران بود.

ملت ایران ثابت کردند که مردمی بیدار، آگاه و با بصیرت و عاشورایی هستند، چرا که انقلاب اسلامی ایران نیز نشأت گرفته از قیام عاشورا است.

مردم متوجه شدند زمانی که دشمنان و عوامل فریب خورده داخلی علاوه بر بی حرمتی به امام(ره)، حرمت عاشورای حسینی را نیز نگه نداشتند، در روز9 دی 88 داوطلبانه و خودجوش برای دفاع از نظام به خیابان آمدند و نشان دادند سزای کسانی که از خطوط قرمز نظام عبور می کنند بی جواب نخواهد بود.

روز 9 دی در تاریخ انقلاب به‌عنوان روز بصیرت نام‌گذاری شد چون روز پیوند مردم، نظام و ولایت بود.

9 دی آموخت که نیازی نیست همیشه ولی در بین ما باشد بلکه کافی است ولی در دل و جان ما باشد، مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی در حمایت از نظام و اصل مستحکم ولایت فقیه در 9 دی 88 تابوت فتنه را تشیع و برای همیشه دفن کردند.

اما امروز عده ای زیر سایه این نظام و ولایت فقیه هستند ولی همچنان بی بصیرت مانده اند و نتوانسته اند پیام مردم ایران را در 9 دی درک کنند و با به حاشیه بردن مردم و سبک شمردن خطای بزرگ سران فتنه در صدد تطهیر آنان هستند.

این افراد خاص با وجود تاکید چندین باره رهبری درباره سران فتنه، هنوز موضع مشخصی درباره سران فتنه نگرفتند ولی دائم دم از ولایت فقیه می زنند، این افراد باید بدانند که ولایی بودن به حرف و سخن گفتن نیست بلکه به عمل است.

بیانات در دیدار فرمانده و پرسنل نیروی هوائی ارتش (۱۳۸۸/۱۱/۱۹)

«... شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه‌ مناسب و مورد نیاز؛ این اساس کار است که مؤمن باید این را هم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کاری را که باید انجام بدهد، بتواند انجام بدهد»

این افراد سعی در در آن دارند که سرآغاز فتنه را طوری دیگر نشان دهند و از سران فتنه دور کنند، این افراد نقشه های از پیش تعیین شده دشمن را نادیده گرفتند و آغاز این اتفاقات را همزمان با مناظره ها دانستند.

باید گفت این افراد همان افراد بی بصیرت جامعه هستند که با داشتن هر جایگاه و منسبی مانند شمر زمان امام حسین(ع) بی بصیرت مانده اند ولی فکر می کنند که همه چیز را می دانند و حق با آنها است، اما درک نکرده اند افراد با تجربه تر از آنها نیز به دلیل بی بصیرتی به راه اشتباه رفتند.مطالب مرتبط با : وقتی بی بصیرتی بعضی خواص همچنان ادامه دارد
برای این پست 7 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 06 دی 1393 - 15:44 محمد

  امان از خواص بی بصیرت امان از تریبون به دستان نا اهل ، مگذارید انقلاب به دست نامحرمان و نااهلان بیفتد دور این حرف گهربار امام چرخید

  پاسخ به نظر
  + 15 - 6
 • یکشنبه 07 دی 1393 - 21:58 ارسلان

  بعضی ها متأسفانه می خواهند فتنه گران را تطهیر کنند و فتنه 88 را دعوای جناحی و صنفی به مردم معرفی کنند امان از خواص بی بصیرت !

  پاسخ به نظر
  + 5 - 3
 • یکشنبه 07 دی 1393 - 22:45 سید

  متاسفانه با توجه به روی کار آمدن دولت فعلی، برخی خواص که در سطح شهرستان ما هم کم نیستند و تریبون به دست میباشند، سنگ فتنه گران رو به سینه میزنند، و میخواهند تمام تقصیر رو فقط و فقط به گردن دشمن خارجی بیندازند. این خواص خاص بدانند در صورت ادامه این روند. اگر لازم باشد، سربداران سیدعلی در زیر تریبون آنها اعتراض خود را اظهار مینمایند.

  پاسخ به نظر
  + 7 - 6
 • دوشنبه 08 دی 1393 - 01:08 صبرایی

  میانخبر جوون این شمر که گفتی منظورت کی بود واضح بیان نکردی دوزاری ما نیفتاد//////

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • دوشنبه 08 دی 1393 - 08:11 خاکستری

  از خدا بترسید..مطالب کذب نگذراید...خیلی جسورانه حرف میزنید....اعمال و رفتار شما و مطالب شما بیشتر بوی تخریب و تهمت میدهد...ما همه زیر پرچم ولی فقیه بایستی وحدت کلمه داشته باشیم....از خدا بترسید ....

  پاسخ به نظر
  + 4 - 5
 • دوشنبه 08 دی 1393 - 21:24 خاکستری

  آقایون باصطلاح بابصیرت چرا انتقادپذیر نیستید..چرا کامنت منو نمیزارین...از چی میترسید....واقعا که....اگه دنبال شمر هستید....ما هم عمروعاص رو شناختیم.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 5
 • پنج شنبه 02 بهمن 1393 - 15:49 M

  با سلام به میانخبری های همیشه در صحنه.باید در جواب دوستمون آقا یا خانم خاکستری عرض کنم،ما هیچ کذبی توی این متن ندیدیم.ما فتنه 88 رو با وجود لمس کردیم.ملت ما فهیمند خودشون خوب رو از بد تشخیص میدن هم وطن گرامی!

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : وقتی بی بصیرتی بعضی خواص همچنان ادامه دارد

وقتی بی بصیرتی بعضی خواص همچنان ادامه دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ