• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5914 - تاریخ انتشار : شنبه 06 دی 1393 - ساعت: 20:28

چاپ
عاقبت بخیری دعایی برای ابهام آفرینان فتنه 88!

یادداشت سردبیر

عاقبت بخیری دعایی برای ابهام آفرینان فتنه 88!


می توان برای کسانی که به هر دلیلی که قصد دارند خود را دانای کل بدانند و در صدد جلب رضایت برخی دنیاپرستان و قدرت طلبان سخن برانند آرزوی عاقبت بخیری کرد که در مسیر اسلام، انقلاب و نظام ثابت قدم بمانند.

به گزارش میانخبر ، حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی، نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زرین ديگری از افتخارات مردم ولایت مدار این مرز و بوم است.

حماسه 9 دي نماد عزت، استقلال و بصيرت مردمي است که تا پاي جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و برای دفاع از مقدسات، نهضت عاشورا و حرمت داری از خون شهیدان چیزی کم نگذاشتند.

حماسه 9 دي روز برائت ازمشرکان و پشتیباني از ولایت فقیه است و حضور حماسی مردم ایران اسلامی در روز 9 دی نشان داد که مردم ولایت مدار ایران اسلامی حفظ نظام اسلامی، اطاعت از ولی فقیه و پشتیبانی از خون شهدا را یکی از برنامه راهبردی خود می‌دانند.

در مورد حرکت برخی سیاسیون برای تطهیر سران فتنه با آن همه خباثت و جنایت که به بار آوردند و پیام ها و نداهای رهبری را نادیده انگاشتند باید بدانند تا وقتی سران فتنه برائت و بیزاری خود از سردمداران کفر و شرک را ابراز نکنند، مردم دیگر فریب آنها را نخواهند خورد و هرگز آنها را نخواهند بخشید.

خیانت ها و اقدام بر علیه امنیت ملی از سوی فتنه گران و تحمیل کردن فتنه به نظام و انقلاب به هیچ وجه فراموش شدنی و قابل اغماض و بخشش نیست چرا که فتنه گران به مبارزه با اسلام آمده بودند و هدفشان نابودی نظام و انقلاب و ارزش‌ها بود که با هوشیاری و بصیرت بالای مردم و آگاهی در یوم الله نهم دی طومار فتنه گران را در هم پیچیدند که نباید هرگز آن را فراموش کرد .

امروز هم هر جریان، هر شخص و هر گروهی که می خواهد از جریان حرکت ملت حذف نشود و جا نماند باید با خواست و اراده مردم در نهم دی ماه همراه شود، هر کس توفیق این موضوع را داشته باشد در واقع سعادت و ماندگاری و جاودانگی را برای خود تضمین کرده و در غیر این صورت به انحراف خواهد رفت.

حالا هرکس از هر تریبونی که می خواهد حرف بزند و در صدد ابهام آفرینی و تشکیک در ذهن مردم مبادرت ورزد باید به وجدان بیدار خود رجوع کند و ببیند ریشه فتنه کجاست؟ و از چه زمانی آغاز شده است؟ کمی مرور کند که تشکیل کمیته صیانت از آرا توسط چه کسانی و در چه فاصله زمانی از انتخابات مطرح شده است و...

برخی ها که مدعی هستند باید افرادی که سوال دارند بپرسند تا جواب‌شان را بگیرند و مدعی نقدپذیری هستند چرا خود به این قاعده تا به‌حال پایبند نبوده و همواره در صدد پیچاندن پرونده منتقدان خود از هر صنف و گروهی با هر ابزار و وسیله ای هستند؟

در این بین تنها می توان برای کسانی که به هر دلیلی که قصد دارند خود را دانای کل بدانند و در صدد جلب رضایت برخی دنیاپرستان و قدرت طلبان سخن برانند آرزوی عاقبت بخیری کرد که در مسیر اسلام، انقلاب و نظام ثابت قدم بمانند.مطالب مرتبط با : عاقبت بخیری دعایی برای ابهام آفرینان فتنه 88!
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 07 دی 1393 - 11:14 ناشناس

  احسنت سردبيرارزشي سايت وزين ميانخبر.

  پاسخ به نظر
  + 9 - 6
 • یکشنبه 07 دی 1393 - 20:36 ناشناس

  با سلام و خدا قوت خدمت سردبیر پرتلاش.بسیار تشکر از زحمات جنابعالی و همه زحمتکشان نظام جمهوری اسلامی ایران عزیز.

  پاسخ به نظر
  + 8 - 5
 • دوشنبه 08 دی 1393 - 21:45 نا شتاس

  salam baradar arzshi bayad saran fetne ra mohakeme alani kard ta jorm anha mosha khas sha vad

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
دیدگاه شما در مورد : عاقبت بخیری دعایی برای ابهام آفرینان فتنه 88!

عاقبت بخیری دعایی برای ابهام آفرینان فتنه 88! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ