• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 5918 - تاریخ انتشار : شنبه 06 دی 1393 - ساعت: 23:26

چاپ
همایش "بصیرت ماندگار" با حضور زاکانی برگزار می شود

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی مازندران خبر داد

همایش "بصیرت ماندگار" با حضور زاکانی برگزار می شود


دبیر جمعیت رهپویان مازندران از برگزاری همایش "بصیرت ماندگار" با حضور علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش میانخبر ، عبدالرضا بابایی در گفت‌وگو با ما بیان داشت: به مناسبت سالروز حماسه 9 دی، روز تجلی حماسه مردمی، همایش "بصیرت ماندگار" از سوی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان مازندران برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم دوشنبه هشتم دی ماه در مجتمع فرهنگی اهل بیت شهر ساری ساعت 14:30 آغاز می شود.

دبیر جمعیت رهپویان مازندران تصریح کرد: سخنران این مراسم علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی کشور است.

وی درباره هدف برگزاری این مراسم، اظهار داشت: 9 دی روزی است که رهبری آن را روز بصیرت نامید و هدف ما از برگزاری این مراسم آن است که این روز بزرگ هرگز خواموش نشود.

بابایی با بیان اینکه افرادی درصدد هستند تا این فتنه بزرگ را به یک حادثه کوچک تقلیل دهند، خاطر نشان کرد: می خواهیم با زنده نگه داشتن این روز، برای مردم بخصوص جوانان کشور تبعین و تشریح کنیم که دشمنان انقلاب در بیرون و عوامل فریب خورده درونی، بنا داشتند انقلاب و نظام را ساقط کنند و فتنه آمریکایی، اسرائیلی را در کشور پیاده کنند.

وی 9 دی را اوج ولایت مداری مردم دانست و گفت: 9 دی روزی است که با تدبیر رهبری و بصیرت و هوشمندی مردم، قاعله به خیر گذشت.مطالب مرتبط با : همایش "بصیرت ماندگار" با حضور زاکانی برگزار می شود
دیدگاه شما در مورد : همایش "بصیرت ماندگار" با حضور زاکانی برگزار می شود

همایش "بصیرت ماندگار" با حضور زاکانی برگزار می شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ