• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6091 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 دی 1393 - ساعت: 11:57

چاپ
9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست/ تابع رهبری بودن به زبان نیست بلکه به عمل است

امام جمعه جویبار در میاندورود گفت:

9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست/ تابع رهبری بودن به زبان نیست بلکه به عمل است


امام جمعه شهرستان جویبار گفت: 9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست و هر کسی زیر پرچم ولایت بیاید برادر ما است.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام قلی پور شب گذشته در مسجد جامع روستای اسلام آباد با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) گفت: به امام بسیار سخت می گرفتند، اما همه سخت‌گیری‌ها و شرایط همراه با خفقان باعث نشد که رسالت خود را انجام ندهند و این درسی برای ما است که در شرایط سخت و دشوار نمی توان بهانه گرفت.

وی با بیان اینکه امام عسگری (ع) ایمان به خدا و سودرسانی به برادران را بهترین کار در عالم دانست، افزود: آنچه ما را در انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و هشت ماه فتنه پیروز کرد ایمان به خدا بود.

امام جمعه شهرستان جویبار خاطر نشان کرد: در سال 88 یک عده هوس باز در عرصه کسب موقعیت، مقام و مسئولیت تا جایی که فکر می کردند رای می آورند می گفتند که ما تابع قانون هستیم و زمانی که دیدند رای نیاوردند از همه جای کشور ایراد گرفتند.

وی با بیان اینکه این افراد حرف از امام و اندیشه امام می زدند، تصریح کرد: امام گفت که فصل الخطاب قانون است و باید گفت شما ساز و کار انتخابات را دیدید و ثبت نام کردید و تبلیغات کردید، چطور شد به ذهن شما زد که باید کمیته صیانت از آرا شکل دهید.

 9 دی روز تبلور بصیرت و غیرت دینی مردم بود

قلی پور بیان داشت: شما که از امام حرف می زدید پس چرا شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه گفتید، هر کسی بخواهد با هر سابقه ای در مقابل ولایت نگاه چپ داشته باشد شعار مردم مرگ بر ضد ولایت فقیه است.

وی افزود: چرا بعد از اینکه منافقین، آمریکا و اسرائیل از شما حمایت کردند، شما بیانیه هاتان تندتر می شد و هنوز در این باره اظهار نظر و آنها را محکوم نکردین!؟

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار با بیان اینکه به اعتراف خودشان تقلب رمز اغتشاشات بود، اظهار داشت: بعد از انتخابات حرف‌ها و بهانه های بچه گانه آوردند، فقط حرف زدند و هیچ مستندی مبنی بر تقلب نیاوردند.

وی 9 دی را روز تبلور بصیرت و غیرت دینی مردم دانست و گفت: مردم فهمیدند که قصه قصه انتخابات و یا فرد نیست بلکه قصه‌ی براندازی نظام و دعوا بر سر حکومت دینی است و این افراد خود بازیچه بودند که بعدا بازی گردان هم شدند.

قلی پور یکی از ویژگی های 9 دی را به نمایش گذاشتن اصل تولی و تبری را از سوی مردم بیان کرد.

وی با بیان اینکه امروز که 9 دی می شود عده ای تنشان می لرزد که چه کنند، از ولایت می گویند ولی در عمل به دستورات ولایت عمل نمی کنند، خاطر نشان کرد: در 9 دی عده ای از خواص رفوزه شدند و مردم جلوتر از آنها بودند.

قلی پور تصریح کرد: مردم در 9 دی در کنار حمایت از ولایت و رهبری دشمن شماره یک و فتنه‌گران را نیز شناختند.

وی باتاکید بر اینکه حصر بهترین لطف به سران فتنه است، گفت: بعضی‌ها به دنبال آن هستند و می گویند که چرا فتنه گران را محاکمه نمی کنند، باید بدانند که افکار عمومی مردم خود حکم آنها را صادر کرده است.

قلی پور به کسانی که این روزها در گوشه ای نشسته اند و سعی در تطهیر فتنه گران دارند توصیه کرد اگر می خواهید به خدا برسید باید دنبال روی ولایت فقیه باشید.

9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست

وی بیان داشت: آنچه که باید از 9 دی به یادگار داشته باشیم بصیرت، دشمن شناسی، موقعیت دشمن و ابزار دشمن است.

قلی پور با بیان اینکه 9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست و هر کسی زیر پرچم ولایت بیاید برادر ما است، افزود: گلایه ما این نیست که چه کسی به چه کسی رای داده است و نباید آن را سبب اختلاف و تفرقه بدانیم.

وی تصریح کرد: کسانی که می گویند که چرا این افراد در حصر هستند باید بدانند که این‌ها برای نظام هزینه ایجاد کردند و بدون پرداخت هزینه نمی توانند برگردند.

امام جمعه جویبار در پایان خاطر نشان کرد: تابع رهبری بودن به زبان نیست بلکه به عمل است و باید ببینیم رهبری از ما چه می خواهد.مطالب مرتبط با : 9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست/ تابع رهبری بودن به زبان نیست بلکه به عمل است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 10 دی 1393 - 14:57 ولایی

    درود بر سخنران بصیر حاج آقا قلی پور،واقعا استفاده کردیم.شب زیبایی بود همه شعار مرگ بر فتنه گر مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه سر دادند که خیلی حماسی بود درود بر عمارهای آقا ،قابل توجه برخی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میانخبر جان ثبت کن

    پاسخ به نظر
    + 12 - 2
دیدگاه شما در مورد : 9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست/ تابع رهبری بودن به زبان نیست بلکه به عمل است

9 دی متعلق به یک جریان و گروه خاص نیست/ تابع رهبری بودن به زبان نیست بلکه به عمل است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ