• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6314 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 دی 1393 - ساعت: 01:09

چاپ
حذف بریدگی های غیر ضروری عامل کاهش تصادفات بوده است

مسئول پلیس راهور میاندورود:

حذف بریدگی های غیر ضروری عامل کاهش تصادفات بوده است


مسئول پلیس راهور میاندورود گفت: بعد از تصویب شدن برنامه های ارائه شده از سوی ما در شورای ترافیک شهرستان مبنی بر حذف بریدگی های غیر ضروری، تصادفات در این نقاط بسیار کاهش پیدا کرده است.

به گزارش میانخبر ، سرگرد حجت غفاری در گفت‌وگو با ما گفت: در 6 ماهه دوم سال 91 که پلیس راهور در شهرستان مستقر شد، با شناسایی نقاط حادثه خیز و نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی و بیان مشکلات در شورای ترافیک سعی در کاهش تصادفات در شهر داشتیم.

وی افزود: بعد از تصویب شدن برنامه های ارائه شده از سوی ما در شورای ترافیک شهرستان مبنی بر حذف بریدگی های غیر ضروری، تصادفات در این نقاط بسیار کاهش پیدا کرده است.

مسئول پلیس راهور شهرستان میاندورود با بیان اینکه یکی از نقاطی که طبق مصوبه شورای ترافیک باید اصلاح می شد بریدگی اول روبروی مسکن مهر سورک بود، خاطر نشان کرد: متاسفانه با گذشت 2 سال از تصویب آن در شورای ترافیک، شهرداری سورک که مجری طرح می باشد و می بایست مصوبات را اجرا کند در این زمینه کوتاهی کرده است.

وی تاکید کرد: بیشترین تصادفات جرحی شهرستان در طول بلوار امام رضا(ع)، روبروی مسکن مهر اتفاق می افتد که پیگیری‌ها و مکاتبات لازم با شهرداری انجام دادیم اما اقدامی از سوی شهرداری انجام نشده است.

غفاری اظهار داشت: مسافرکشانی که در چهارراه آزادگان مستقر هستند، برای جلوگیری از ترافیک و ایجاد امنیت مسافران و مردم باید ساماندهی شوند که آنها نیز نیاز به توجه و مساعدت شهرداری دارند.

وی تصریح کرد: در بلوار امام رضا(ع) سورک، نیاز به نصب علائم هشدار دهنده، احداث چراغ زرد چشمک زن واحداث یک عدد سرعت گیر در لاین شمالی شرق به غرب است تا از بروز تصادف جلوگیری شود.

مسئول پلیس راهور میاندورود در پایان از همه مردم شهرستان خواست که برای رسیدن به مقصد هیچ‌گاه عجله نکنند و نهایت تلاش خود را در جهت رعایت قوانین و مقررات بکار گیرند.مطالب مرتبط با : حذف بریدگی های غیر ضروری عامل کاهش تصادفات بوده است
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 14 دی 1393 - 01:47 مسعودی

  با آرزوی سلامتی و سربلندی برای همه زحمتکشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
 • دوشنبه 15 دی 1393 - 01:16 صبرایی

  مسوولین شهرستانی اقای غفاری با این صحبتهایی که کردند چیزی برای خودشان که نخواستند همه صحبتها در مورد ایمنی ما مردم بوده است پس برای ایمنی مردم با پلیس راهور نهایت همکاری را داشته باشید ////////

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 23:39 سیامک

  جناب سرگرد با تشکر از شما و پرسنل زحمت کش پلیس راهور. اما منصفانه این بود از اقداماتی که شهرداری انجام داد مطالبی گفته میشد خصوصا در این دوره. اگر هم شهرداری کاری رو انجام نداده حتما دلایل موجهی داره چون هر جا صحبت از آسایش و رفاه و ایمنی مردم و همشهریان باشه شهرداری پیش قدمه.

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 22:45 ناشناس

  اقا چرا ازاین جناب سرگرد نمی پرسید حدفاصل دور برگردان اسرم تا جلوی شرکت فولاد البرز چرا کنده کاری شده وبا کدام دستور اینکار رو کردید چرا دست انداز ایجادکردید وباعث اسیب زدن به وسیله نقیله مردم میشد

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : حذف بریدگی های غیر ضروری عامل کاهش تصادفات بوده است

حذف بریدگی های غیر ضروری عامل کاهش تصادفات بوده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ