• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6424 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 دی 1393 - ساعت: 09:29

چاپ
شهرداری سورک همچنان بلاتکلیف است

عضو شورای شهر سورک:

شهرداری سورک همچنان بلاتکلیف است


عضو شورای شهر سورک گفت: برای اینکه کارهای عمرانی شهر عقب نیفتد و کارها به پیش برود، باید هر چه زودتر تکلیف شهردار مشخص شود.

به گزارش میانخبر ، کاظم امجدی با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی میانخبر درباره آخرین وضعیت شهردار سورک و موضوعات مربوط به آن سخن گفت.

وی با اشاره به انتخاب شهردار از سوی شورای دوره چهارم و مخالفت خود در انتخاب انصارالحسینی، تصریح کرد: مخالف انصار الحسینی بودم چون آن‌چیزی که ما می خواستیم ارائه نشده بود و در انتخاب ولیزاده هم به دلیل اینکه وی مدرک دیپلم داشت و نمی توانست شهردار شود، مخالفت کردم.

عضو شورای شهر سورک تاکید کرد: طبق قانون برای انتخاب شهردار شهرداری‌های درجه 5 و 6 حداقل مدرک تحصیلی باید لیسانس باشد و مدرک دیپلم را حتی نمی توان دهیار روستا معرفی کرد.

وی گفت: ماده 71 قانون شوراها می گوید که وظیفه شورا انتخاب شهردار است و تبصره ماده 71 می گوید، شورا موظف است پس از رسمیت یافتن نسبت به انتخاب شهردار واجد شرایط اقدام نماید.

این عضو شورای شهر افزود: تبصره 3 همین قانون می گوید، انتخاب شهرداران در شهرهای بالای 200 هزار نفر و مراکز استان‌ها بنا بر پیشنهاد شورا برعهده وزیر کشور است و در سایر شهرها به پیشنهاد شورای شهر، باید استاندار حکم آن را امضا کند و شورای شهر براساس شرایط و ضوابط احراز صلاحیت شهرداران مندرج در آیین نامه مصوب این قانون، شهرداران مورد نظر خود را انتخاب می کند.

امجدی خاطر نشان کرد: طبق قانون، وزیر کشور و استانداران موظفند حکم شهردار معرفی شده را ظرف 10 روز صادر نمایند در صورتی که وزیر یا استاندار شهردار معرفی شده را واجد شرایط تعیین شده نداند، مراتب را باید با ذکر دلیل و مستندات به شورای شهر منعکس نماید و در صورت اسرار شورا به نظر قبلی خود و عدم امضای حکم شهردار، موضوع توسط شورا شهر به هیات حل اختلاف ذی ربط ارجاع خواهد شد.

وی ادامه داد: هیات حل اختلاف ضرف مدت 15 روز مکلف به تصمیم گیری است و تصمیم آن هیات برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

عضو کمیسیون تحویل شورای شهر سورک با بیان اینکه چون از مدت سرپرستی ولیزاده بیش از پنج ماه می گذرد و هنوز حکم وی تایید نشده است و اینکه مدت سرپرستی 3 ماهه است، هرگونه فعالیت وی در این سمت غیر قانونی است و فعالیت های امروز وی می تواند در آینده، شورا و شهرداری را دچار مشکل کند.

وی خاطر نشان کرد: برای اینکه کارهای عمرانی شهر عقب نیفتد و کارها به پیش برود، باید هر چه زودتر تکلیف شهردار مشخص شود.

امجدی با بیان اینکه برای انتخاب ولیزاده تنها دلیل آنها بومی بودن وی بوده است، اظهار داشت: این موارد، ملاک خوبی برای انتخاب شهردار مرکز شهرستان نیست، چون در سورک افراد تحصیل کرده زیادی داریم که می توانند این مسئولیت را برعهده بگیرند.

وی درباره رابطه اعضای شورا با یکدیگر و اختلافات بین آنها گفت: برای منافع مردم نهایت همکاری را با هم داریم و در بعضی موضوعات و مسائل و مصوبات اختلاف نظر داریم که آن هم بخاطر منافع مردم است.

امجدی درباره وضعیت آینده شهرداری سورک گفت: تا زمانی که وضعیت شهردار از سوی مسئولان ذی ربط مشخص نشود نمی توان پاسخی داد و از همه دوستان می خواهم با همدلی و هم سویی در انتخاب هر کسی که قانون اجازه را به او می دهد تلاش کنند.مطالب مرتبط با : شهرداری سورک همچنان بلاتکلیف است
برای این پست 30 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 10:04 سیاوش

  با با آقای امجدی حق داره آقای ولی زاده خیلی محترمه ولی در این مقام نمیتونه خدمت کنه

  پاسخ به نظر
  + 19 - 29
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 11:26 سعید

  جدا از هرگونه تعصب های جناحی : 1- این اقدامات عمرانی که اقای ولیزاده در این چند ماه انجام داده در تاریخ شهرداری سورک بی سابقه بوده 2- فرض یک پرفسور هم که بیاریم، بخواد فقط پشت میز بشینه و انگیزه اقدامات عمرانی نداشته باشه چه فایده ای داره پس تا یه حدی مدرک شرط لازمه 3- انگیزه اقای ولیزاده قابل ستایشه هرچند که باید مدرکش رو هم همزمان ارتقا بده 4- نکته منفی انتخاب ولیزاده اینه که الان توهم شهردار شدن بین نیروهای خدماتی رواج پیدا کرده که دنبال گرفتن مدارک بی ربط هم میرن بعدش ادعای شهردار شدن پیدا میکنن. اصلا قصدم توهین به نیروهای خدماتی نبوده ، واقعیتیه.

  پاسخ به نظر
  + 31 - 6
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 13:26 سید

  با سلام.جای تاسف هستش تو این شهرستان ادمهای توانمند وجود دارند.شما گیر دادین به ولیزاده.نه مدرک.نه تجربه.فقط چون....این شهر باید توسعه پیدا کنه .ویک تذکر به شورای شهر سورک که این شهر فقط برای سورکی ها نیست

  پاسخ به نظر
  + 11 - 23
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 14:33 صبرایی

  به منبگو اقای امجدی شما ولیزاده رو از دستش بدین تا پایان عمر شوراتون میتونین شهردار پیدا کنین...بابا همین ولیزاده رو از دستش بدین دیگه کسی نمیاد شهردار بشه..همین هم غنیمته دیولوم داره یه بند بهش بزنین بکنین لینسانس/////

  پاسخ به نظر
  + 12 - 26
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 16:52 کوشا

  سلام آقای امجدی محترم اما دور از انصاف به آقای ولی زاده خرده گرفت واقعا کسی فکرشم نمی کرد تو این جوانی چنین عملکردی داشته باشه

  پاسخ به نظر
  + 28 - 5
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 17:22 محمد.t

  واقعا تو این شهر و تو این شورا چه خبره؟یعنی یه دیپلمه باید شهردارمون باشه واقعا خجالت داره تازه چی الان پنج ماه سرپرسته و غیرقانونی هم هست واقعا لجبازی با چی با کی؟آقایون شورا این وقتی که داره از مردم میره و تکلیف خودشون رو نمی دونند حق الناسه بیت الماله داره هدر میره.باور کنید کسی بابت این اشتباه دارتون نمی زنند فقط باید جسارت داشته باشید بپذیرید.برخی دیگه از آقایونم کلا سکوت اختیار کردن و هر وقت تودیع و معارفه میشه میان حمایت میکنند از کسانیکه بهشون خوش خدمتی کرده باشه از خدا بترسید از از اخرت بترسید.از دولت تدبیر بعید هست که نتونه حکم یک شهردار رو امضا بزنه یا نزنه استاندارجان فرماندارجان وقت کردین تکلیف مردم رو مشخص کنید

  پاسخ به نظر
  + 9 - 20
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 18:31 ثقبرثر

  مهندس انتظاری شهردار کیاسر گزینه جدی شهرداری سورک مطرح است

  پاسخ به نظر
  + 3 - 23
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 19:42 اصغر

  آقای سردبیر لطفا دیدگاههای ارسالی را بدون اغلام کن

  پاسخ به نظر
  + 10 - 1
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 21:33 برهان

  سلام اقا چقدر شما بی انصاف هستین واقعا نا مردیه که کسی که 6 ماه امده با اندازه 6 سال عملکرد شماها عقب نشینی انجام داده فضای شهرو عوض کرده ، به شهر و مردمش روحیه داده حالا بیایم بخاطر چیزای الکی بهش ایراد بگیریم

  پاسخ به نظر
  + 26 - 7
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 22:15 بالویی

  مدیر محترم سایت خواهش میکنم مطالب ارسالی رو بدون کم و کاست چاپش کن تا بنظر شهروندان برسه

  پاسخ به نظر
  + 17 - 3
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 22:57 سیامک

  آقای امجدی من نمیدونم شما دنبال چی هستین. چونکه کسی رو که شما انتخاب کردین شهردار نشدهر از چند گاهی ازاین مصاحبه ها انجام میدی که این جوون فعال رو تخریب کنی. جوونی که تمام تلاش خودشو برای آباداني شهرمون داره انجام میده و بیشتر از توانش داره از خودش و همه کارکنان مایه میذاره. آقای امجدی شما که یک فرد تحصیل کرده و فرهنگی هستید از شما بعید بود. ما هنوز هیچ کجا نه دیدیم و نه شنیدیم محض رضای خدا یک بار از آقای ولی زاده حمایت کنید باور کنید موفقيت هایی که در این دوره کسب شد قبلا ندیده بودیم. اینو میدونم این حرف ها همش بهانه است چون اگه این این مسئله حل بشه چیز جدیدتری رو بهانه میکنند. تو رو خدا بیاییم دست به دست هم بدهیم و آقای ولی زاده رو حمایت کنیم تا هرچه زودتر سورک رو بسازیم. چون این جوونبسیار تواناست. و باید به اون اطمینان کنیم.

  پاسخ به نظر
  + 26 - 4
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 23:23 احمد

  سلام.1 آقای امجدی قوانین راکامل با تبصرهای آن راتوضحی دهید نه آن چیزی که به نفع شماست.درقوانین شهر دارها آمده است از درجه 1 تا 6 فوق دیپلم یاآنهایی که دیپلم دارند باید 4 سال تجربه درشهرداری یا 2سآل شهردار بوده باشند که به آقای ولیزاده که 15 سال تجربه درشهرداری دآرد میتواند شهردار بشود. 2.شماکه دم از تحصیلکردهای سورکی میزنید چرادرزمان انتخاب شهرداراز گزینه غیربومی حمایت میکردی پس نشان میدهد به دنبال منافع شخصی هستید.3.ایاعملکرداین مدت آقای ولیزاده جای تحسین نیست .شما ازیک شهردارباکمبود بودجه بهتر ازاین انتظار داری.4خداراشکرکنید که آقای ولیزاده کم کاری 2دوره شوراوشهرداری راجبران کرده است .54 بایک مقایسه دریک موضوع عقب نشینی که ازسال 85 تا 93 10 موردولی درآین مدت کوتاه آقای ولیزاده 22مورد .پیاده روسا زی.تاکسی درون شهری که شماهنوزمخالف هستید. روشنایی سطح شهر. جذب سرمایه گذار. مبلمان شهری .احداث کانال جهت جلوگیری ازسیل وکارهای فراوان دیگر شما که میدانید واما خودتان رابه ندانستن میزنید.درمدت کوتاه شهردار برتراستان شده است که در17سال کارشهرداری بی سابقه بوده است .کمی تامل وتفکر فرمایددرکارهایتان که دچارپشیمانی نگردید.

  پاسخ به نظر
  + 26 - 4
  سه شنبه 16 دی 1393 - 23:46 مجید

  عقب نشینی به چه قیمتی!؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 8 - 24
 • سه شنبه 16 دی 1393 - 23:35 sab

  با تمام احترامی که برای آقای امجدی قائلم ولی باید به عرضشون برسونم که این جوون نه مدرک داره ، نه سابقه مدیریت ولی انگیزه داره که از همه چیز مهمتره شما میفرمایید که جوانان تحصیل کرده دیگه ای هستند ؟ پس چرا همه مهندسین شاغل در شهرداری غیر بومی اند ؟ بجای کوبیدن این جوون با انگیزه که الحق و والانصاف برای آبادانی شهر تو این مدت کم تلاش کرده بیایین حمایتش کنیم کمک کنیم همه با هم که این شهر از بلاتکلیفیه 18 ساله در بیاد از سال 75 تا بحال کل فعالیت های رفاهی و آبادانی شهر که شهردارهای محترم قبل انجام دادن به اندازه فعالیت های 6 ماهه آقای ولیزاده نبوده پس بیایم اجازه بدیم که این جوون با انگیزه ای که داره کارش رو ادامه بده با تشکر...

  پاسخ به نظر
  + 26 - 4
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 00:24 سیامک

  آقا مجید من منظورت رو نمیفهمم. چون هر کسی که عقب نشینی کرد خودش خواسته مثل عموی خودم. اگر هم شهرداری از کسی بخواد که عقب نشینی کنه تا مالک دلش نخوادکسی نمیتونه مجبور ش کنه.

  پاسخ به نظر
  + 21 - 0
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 00:28 دریا

  سلام.به همشهریان عزیزم.جای تاسف دآرد که یک نفرازاعضای شورا می خواهد برای شهرتصمیم بگیرد.چون غرض شخصی با آقای شهردار ولی زاده دارد باآبروی شهردار شهرما که بچه شهرماست به این راحتی بازی میکند.آقای امجدی ازربابلی ها یاد بگیر که چطورهوای هم رادارند.این آقا که داردباتمام توان کارمیکند چه میخواهید. اقای شهردارهرزمانی نیاز حمایت درمراجع قانونی باشدمن به اتفاق 150نفرخانم که باهم هستیم اماده هستیم چون تازه فهمیدیم که سورک شهرشده است .از4 عضو دیگر شوراتشکرداریم که این انتخاب راکردید وحمایتش میکنید وجوابش رادرانتخابات بعدی خواهید دید چون مردم سورک بی منظورنبستند. آقای شهردار محکم باتو کل به خدا کارهارا انجام بدهید.

  پاسخ به نظر
  + 23 - 3
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 01:01 راستی

  سلام دوستان دین همه ما اسلام ومذهب ماشیعه است.بیان جملات صادقانه وذکر حقایق جزو وظایف شرعی است. بنابراین باید قضاوتها یمان نیز برمبنای شواهد ومصادیق باشد. ابتدا باید روشن گردد که ملاک انتخاب ما صرفا داشتن مدرک و یک رزومه چندصفحه ای بدون هیچ گونه انگیزه و وجدان کاریست یا عملکرد افراد؟ شایددرابتدا که نام جناب ولیزاده بعنوان شهردار مطرح گردید کمی غافلگیر شدیم. اماایشان درطی همین مدت کوتاه عملکرد بسیار مطلوبی نسبت به شهرداران گذشته بخصوص دربحث مشکل عقب نشینی و مبلمان شهری( سیمای شهر )داشته اند. اگر اشتباه نکنم بطورمتوسط درهرماه شاهد چندعقب نشینی و تعریض درشهرسورک هستیم که جای تقدیر دارد. به قول یکی از کارشناسان عمرانی این شهر، درخصوص انتخاب شهردار، ایشون بیان کردند اگرفردی بتواند بااین درآمد اندک فقط موضوع عقب نشینی را درمرکز فعالیت های خویش قرارداده ودراين امر موفق عمل نماید کاربسیار بزرگی انجام داده است. جناب امجدی عزیز؛ انتخاب شما ازطرف مردم، بر مبنای تجربه، خیرخواهی و صداقتی بوده که در شما سراغ داشتند ، بنابراین انتظار میرود حال که مسند ریاست شورا را بدست نیاورده آید ، بمانند زمان ریاستتان درکنار شوراباشید نه درمقابل آنها. باتشکر

  پاسخ به نظر
  + 24 - 2
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 01:11 همشهری

  سلام دوستان گرامی احساساتی وسورکی بازی را کنار بگذارید اقای امجدی این حرفها رو از خودش در نیاورد از روی کتاب قانون شورا وشهرداری این حرفها رو زد وقانون میگوید که شهردار در کارهای خود با شورا مشورت کند واز شورا بایدمصوبه بگیرد نه اینکه اول خراب کند بعدا مصوب بگیرد اقای شهردار پرتلاش وزحمتکش با همه اعضای شورا رفیق باش چه رای دادن چه رای ندادن شما احترام بذار بذار مردم قضاوت کنند ودوستان خواهش میکنم بلند گو دیگران نشوید

  پاسخ به نظر
  + 2 - 23
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 02:55 محمد فرخ سورکی

  سلام جناب آقای امجدی از شما بعنوان یک فرهنگی انتظار این حرفها را نداشتم در جالی که دم از همدلی میزنید اما در عملکرد شما و بعضا اظهار نظرهای شما اثر و خبری از این شعار نیست . آقای امجدی سورک در تب بیماری منیت بعضی از رجال در کما بسر میبرد و شما که اعتماد مردم را برای احیایی دوباره این بیمار رنجو ر کسب نمودید خواسته و نا خواسته هر از چند گاهی خود ضربه کاری بر تن این بیمار رنجور میزنید .آقای امجدی مردم نجیب سورک که به جرات ادعا میکنم در کشور مثال زدنی هستن خسته از این رفتارها و سیاست بازی ها .بیایید دست به دست هم بدهیم بیایید ید واحده شوید و سورک را از این بن بست دهشت انگیز نجات دهید .اگر ولیزاده لیسانس ندارد اگر مدرک ندارد ولی انگیزه و توان دارد و شما هم که فرهنگی هستی به فرض که ولیزاده نیز یک شاگرد شماست و حمایتش کن .ولیزاده فرزند سورک است ولیزاده از بطن شهرداری و از درونش آگاهی دارد و مهم که جوان با انگیزه ای است کمکش کنیم تا سورک به جایگاه رفیع خود برسد و سخنی نیز با آقای ولیزاده که به این اعتماد مردم خدا را شکر کن و با نصب العین قرار دادن وصیت پدر بزرگوارت با حفظ تواضع و فروتنی نسبت به این مردم حق شناس تمام همت و توان خود را جهت عمران آبادانی شهر خود بکار ببر و مطمئن باش که مردم حامی افراد صادق و متعهد و توانمند هستن .در این راستا ما خود را سرباز این شهر میدانیم . موفق باشید .

  پاسخ به نظر
  + 26 - 3
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 06:48 ناشناس

  ما نخوایم تو شهرمون شورا داشته باشیم کی رو باید ببینیم آخه چه اقدامی کردن حتما این عقب نشینی رو میگن اگه شهردار جدید انجام داد پس شورای محترم و شهردارای قبلی تو شش سال چه کاری می کردند اگه اینطور باشه واویلا هست شش سال خوردند و خوابیدن و نشون میده که کاری نکردن و شهردارای قبلی مشکل دار بودند در هر صورت خیلی از این اقدامات به اصلاح شهردار جدید از نظر شهرسازی دچار مشکل فنی هست که چندسال دیگه خودشو نشون میده؛الکی میدون زدنو و.... هرجا که میدون نمیزنند برادر من شهرسازی اصول وقاعده ای داره

  پاسخ به نظر
  + 5 - 23
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 06:49 سورکی

  درود بر مرد شجاع شورامون که همیشه پای کار نه اینکه دنبال منافع خود باشه درود بر امجدی

  پاسخ به نظر
  + 4 - 23
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 06:51 علی

  برای منم ی چیزی قابل فهم نیست یکی توضیح بده این آقا ولیزاده چطور شهردار نمونه شد؟ دو روز با جناب مظلومی رفتن تو همایش شهردار نمونه ش بخاطر سر وقت رفتن یا نه دلیل دیگه ای داشته؟

  پاسخ به نظر
  + 6 - 26
 • چهار شنبه 17 دی 1393 - 14:36 صبرایی

  اقایان شورا بساط اختلاف وتفرقه در میان خود را اصلاح کنید نگذارید شهرهای مجاور از اب گل الود ماهی بگیرند..به فکر اباد کردن شهر سورک باشیدبگذارید مردم در مورد عملکرد شهردار وشورا نظر بدهندوقضاوت کنند///چه گلی شهردارهای قبلی به سر ما سورکیها زدند که ولیزاده نتونست///موفق باشید

  پاسخ به نظر
  + 26 - 0
 • پنج شنبه 18 دی 1393 - 09:26 علی

  سلام .چرا شهردار پیدا نشه .به نظرم آقای فرهاد یعقوب زاده خیلی مناسب تره .دوستان شورا یه بررسی داشته باشن بد نیست .

  پاسخ به نظر
  + 4 - 17
 • پنج شنبه 18 دی 1393 - 16:51 سورکی ریکا

  بازهم همه دارن سورکی باز در میارن و متعصبانه حمایت می کنند بنده از ابتدا مخالف لقای ولیزاده نبودم اما مسئله بوجود اومد و رفتم شهرداری اما قولی داد که انجام بده و خیلی راحتم میتونست انجام بده اما دو روز بعد کلا زد زیرش که نه و این حرفا چشه از اونجا فهمیدم ادم صادقی نیست و نکته ای که میشه فهمید این اقا هیچ اختیاری از خودش نداره با اطمینان کامل میگم.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 16
 • جمعه 19 دی 1393 - 22:20 مهدی

  سورکیا غریب نوازند...........والسلام

  پاسخ به نظر
  + 15 - 0
 • شنبه 20 دی 1393 - 17:13 اصغرعمو

  والا ما سورکی ها همیشه مسايل رو خیلی سطحی بررسی می کنیم وبعد هم نتیجه گیری مکنیم،اول این که آقای ولیزاده به خاطر عملکردش شهردار نمونه نشد، باکمی تفکر وزمان کوتاهی تحقیق میتوانیم متوجه بشیم.بعدش اینکه. شخصی بنا به مسعولیت خودش نظرشو بیان می کنه ،اون وقت ما انواع تهمت ها رو نثارش می کنیم،همچنین وقتی برای دردست گرفتن پستی قانون شرایطی روقرار می ده به این دلیله که شخص بدون توانمندی ادعای بیجا نکنه. آقای ولیزاده بچه محل ماست.این درست .آیا همین کافیست؟عملکرد چند ماه اونو مثال می زنید واقعا درخلوت خودتون هم این عمل کرد رو مهم وچشمگیر می دونید یا فقط بخاطر ... خواهشا کمی به فکر آینده سورک باشیم بجای اینکه به فکر جایگاه خودمان باشیم.اینهمه طی این چند وقت سر سورک اومد کم نبود ،بخاطر همین تفکرات است که امکانات این شهر حتی قابل مقایسه با روستاهای اقمار ش هم نیست ،گفتنی ها زیا د است اماینجا مجال بیشترش نیست.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 8
 • یکشنبه 21 دی 1393 - 08:49 سورکی ریکا

  تااونجایی که ما خبر داریم،این شهردار را نه بر حسب لیاقت بلکه به این دلیل چندنفر از شورای شهر انتخاب کردند که ازنظر جایگاه کوچکتر ازخودشان باشد تا اونو تحت نفوذ خودشون قرار بدن ،والبته چون این لطف رو در حق آقای ولیزاده انجام دادند پس ایشون هم زیر دین شورای مزبور قرار می گیرند وخیلی راحت هر چه می خواهند به شهردار دیکته میکنند ،الان هم اگه ملاحظه بفرمایید به اهدافشون رسیدند.

  پاسخ به نظر
  + 1 - 10
 • دوشنبه 22 دی 1393 - 14:12 ali

  با سلام خدمت سر دبیر میان خبر،خدا قوت برادر .به نظرم آقای غفار وفایی بسیار مناسب برای شهردار شدن و داره چون هم تحصیلات و هم تجربه کاری و روابط بسیار بالا به ویژه در زمینه مهندسی کشاورزی دارند.البته باید اول از شورا استعفا بده..یه نظر شخصیه .موفق و پیروز باشید.

  پاسخ به نظر
  + 0 - 5
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 20:54 موسوی

  اقا چون اشتباه گرفتی غفار وفایی داره کارشناسی ارشد رشته حقوق رو میخونه مهندس کشاورزی نیست اشتباه نکن خدمتگزاره نه ریاست طلب و حراف . صادقه و بی شیله پیله دنبال منصب هم نیست خواهش میکنم تمسخر نکن برادر من

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 22:55 سید حسین محمدی

  برادر ارجمندم علی اقا , آقای وفایی یکی از دلسوز ترین و زحمتکش ترین شوراهای شهرمونه -خواهشا به افراد صادق و زحمتکش و آبرومند شهرمون بی احترامی نکنید.

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : شهرداری سورک همچنان بلاتکلیف است

شهرداری سورک همچنان بلاتکلیف است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ