• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6629 - تاریخ انتشار : دوشنبه 22 دی 1393 - ساعت: 16:55

چاپ
ساخت پل داراب‌ رود در سورک

شهردار سورک خبر داد

ساخت پل داراب‌ رود در سورک


شهردار سورک از ساخت پل داراب رود در شهر سورک خبر داد و گفت: برای آغاز ساخت این پل اعتبارات لازم از وزارت راه و شهرسازی دریافت شد.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولی‌زاده امروز در گفت‎وگو با ما با اشاره به وجود کمبودهای تاریخی در زیرساخت‎های شهر سورک از نتیجه بخش شدن رایزنی‎ها برای احداث پل بر روی رودخانه داراب رود در این شهر خبر داد.

وی خطرات موجود و تصادفات اتفاق افتاده از سال‏‌های گذشته تاکنون در ضلع جنوبی رودخانه داراب رود در محدوده شهر سورک را مورد اشاره قرار داد و افزود: برای آغاز ساخت این پل اعتبارات لازم از وزارت راه و شهرسازی دریافت شد.

شهردار شهر سورک میزان اعتبار اختصاص داده شده را بالغ بر 4 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد.

این مسئول به تلاش‎های انجام گرفته با همکاری شورای اسلامی شهر سورک برای تحقق این موضوع اشاره کرد و گفت: ساخت این پل نه تنها برای شهروندان شهر سورک ارزشمند است بلکه یکی از مشکلات شهرستان و حتی مسافران عبوری از استان مازندران را حل می‎کند.

ولی‌زاده افزود: اعتبار ساخت پل بر ضلع غربی رودخانه داراب رود با مساعدت داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به میاندورود تحقق یافت.

وی در پایان گفت: در حال حاضر اعتبار فوق به حساب اداره کل راه و شهرسازی مازندران واریز شده است و در حال انجام مناقصه برای انتخاب پیمانکار هستیم و عملیات ساخت آن تا قبل از عید آغاز می‌شود اما برای تکمیل آن به اعتبارات بیشتری نیاز داریم.برای این پست 8 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 22 دی 1393 - 20:45 محمدی

  درود برشهردار پر تلاش و متعهد و جوان سورک

  پاسخ به نظر
  + 16 - 4
 • دوشنبه 22 دی 1393 - 22:27 دلسوز

  سلام. آقای ولیزاده شهردار جوان باتشکر ازشماواعضای محترم شورای شهر. ازشما تقاضا دارم درخصوص دوربرگردان هم اقدامی انجام دهید. به امید روزی که شهرما روزبه روزباهمدلی وهمکاری همه شهروندان زیباونمونه گردد.

  پاسخ به نظر
  + 13 - 1
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 00:31 صبرایی

  اینقدر شهردار ماساعی وپرتلاشه چرا حکمش رو نمیزنند بابا جوونه داره کار میکنه دست دست نکنید خدا قوت شهردار جوان ورعنا////

  پاسخ به نظر
  + 13 - 2
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 00:33 hadi

  شهردار جوان سورک افرین برغیرت ومردانگی تو راه پدر شهیدت را ادامه بده

  پاسخ به نظر
  + 12 - 2
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 21:42 ساکن سورک

  ایشون "سرپرست" شهرداری هستند، نه "شهردار"!!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 3 - 10
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 22:12 مهدی

  آقای بانام ساکن سورک حکمش رو بعنوان شهردارصادر کردند عنقریب معارفه میشه بامید خدا اگه خودت رو معرفی کنی ازت دعوت بعمل میاد تا با چشمانت ببینی شهرداره نه سرپرست

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
 • سه شنبه 23 دی 1393 - 22:39 Shahrvand Delsuz

  سلام.آقای ولیزاده تشکر از بابت زحمتهایی که در حد توانت هست و انجام میدهی. اما یه چیزتو و خواهشا تقویت کن اونم اینه که قدرت بیان و مدیریت صحبت در جمع های بزرگ.خبرها از گوشه و کنار به گوش میرسه حرف و حدیث هایی در جمع های استانی و جلسات اداری برگزار می شود و همین نقطه ضعف شما شهر ما و شمارو عقب میندازه. باتشکر از نیت خیر و مثبت شما

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • چهار شنبه 24 دی 1393 - 00:23 طس

  شورا سورک با شهرداری کیاسر نشست داشتند و قرار شد درآینده نزدیک مهندس انتظاری به استانداری برای شهرداری شهر سورک معرفی کنند

  پاسخ به نظر
  + 2 - 7
دیدگاه شما در مورد : ساخت پل داراب‌ رود در سورک

ساخت پل داراب‌ رود در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ