• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6823 - تاریخ انتشار : جمعه 26 دی 1393 - ساعت: 11:13

چاپ
روزمرگی یا انتخاب شیوه درست؟

چالش‌های پیش روی رئیس جدید ورزش و جوانان میاندورود:

روزمرگی یا انتخاب شیوه درست؟


همیشه ورود فرد جدیدی بر صندلی ریاست یک اداره به منزله تغییر رویکردها و یا روش‌های کار معنی پیدا می کرد، در این بین باید دید که آیا رئیس جدید ورزش و جوانان میاندورود افکار و برنامه های جدیدی در سر دارد و یا اینکه مانند بیشتر مدیران فقط بدنبال رفع تکلیف است؟

به گزارش میانخبر ، پس از انتصاب مختار مهدوی به‌عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان میاندورود وی در آینده با چالش‌های زیادی روبرو خواهد بود که یکی از مهم‌ترین آنها ساماندهی هیئت‌های فوتبال و کشتی در میاندورود است، یکی به‌عنوان ورزش اول کشور و دیگری به‌عنوان پرطرفدارترین ورزش جهان و مردم میاندورود نیاز به ساماندهی دارند.

کشتی میاندورود که هر از چند سال تک چهره های را معرفی می کرد اما به دلایل مختلفی موفقیت آن‌ها در دوران بزرگسالی ادامه دار نمی شد، با انتخاب الله یار اسدی رئیس هیئت کشتی میاندورود به عنوان رئیس بنادر و دریانوردی استان گلستان، وی عملا در میاندورود حضور ندارد و این هیئت بدون سرپرست اداره می شود.

فوتبال میاندورود نیز وضعیت بهتری ندارد و مدت چهار ماه است که با استعفای ابراهیم کرامتی که بنا به شنیده ها مورد موافقت و رضایت بهروان رئیس هیئت فوتبال مازندران نبوده همچنان بدون رئیس اداره می شود و حتی در دوران ریاست محمد آهنگری برای ریاست هیئت فوتبال میاندورود، علیجان علیخانی عضو سابق شورای شهر سورک و رئیس سابق اداره تعاون شهرستان ساری و میاندورود معرفی شده بود که هنوز مورد تایید مسئولان قرار نگرفته است.

یکی از مهم‌ترین مواردی که همواره در تعیین رئیس هیئت‌ها تاثیر گذار بوده، قدرت نفوذ و جذب سرمایه بوده است که باعث می شد فرد بتواند به این هیئت‌ها پول تزریق کند، اما این قدرت‌ها و نفوذها همواره پاسخگو نبوده و ورزشکاران اغلب به شرایط نامطلوب اردوها و یا اعزام‌ها به دلیل مشکلات مالی گلایه داشتند.

هیئت‌های مختلف برای اجرا و پیشبرد برنامه‌های خود نیاز به یک پشتوانه مالی خوب دارند که بر این اساس باید یک منبع درآمد ایجاد کنند، چیزی که در کشور و شهرستان ما به آن توجه نمی شود و همواره سعی می کنند از افراد و شرکت‌های مختلف به عنوان کمک پولی را دریافت و آن را هزینه کنند و هیچ‌گاه برنامه‌ای برای درآمدزایی پایدار نداشتند.

همیشه ورود فرد جدیدی بر صندلی ریاست یک اداره به منزله تغییر رویکردها و یا روش‌های کار معنی پیدا می کرد، در این بین باید دید که آیا رئیس جدید ورزش و جوانان میاندورود افکار و برنامه های جدیدی در سر دارد و یا اینکه مانند بیشتر مدیران فقط بدنبال رفع تکلیف است؟مطالب مرتبط با : روزمرگی یا انتخاب شیوه درست؟
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • شنبه 27 دی 1393 - 21:11 میاندوروی

    اون رییس قبلی که بود چه گلی برای شهرستان میاندورود کاشته الان هر که برای نماینده ها در میاندورودبیشتر کارکنه عزیز تره این اقا هم اوایل شعار میده ببینیم عملش چیه . فرد جدیدی بر صندلی ریاست چه افکاری داره این مانند مدیران قبلی برای رفع تکلیف شعار میده فقط علیجان علیخانی عضو سابق شورای شهر سورک برای تصدی رییس هییت فوتبال نذاره همه جی رو خراب میکنه

    پاسخ به نظر
    + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : روزمرگی یا انتخاب شیوه درست؟

روزمرگی یا انتخاب شیوه درست؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ