• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6879 - تاریخ انتشار : جمعه 26 دی 1393 - ساعت: 22:35

چاپ

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال:

بودجه فعلی کفاف ورزش ما را نمی دهد/ میاندورود در زمینه ورزشی مظلوم واقع شده است


عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: بودجه فعلی کفاف ورزش ما را نمی دهد و هیچ بنگاه اقتصادی ورزشی نداریم تا از ورزش حمایت بیشتری داشته باشیم.

به گزارش میانخبر ، غلامرضا بهروان عصر امروز در همایش تجلیل از پیشکسوتان، نام آوران و قهرمانان میاندورود که در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله برگزار شد، گفت: مجلس الان درگیر بودجه است و چون در گذشته وزن و اندازه ورزش کشور را کوچک گرفتند، امروز هر چه بخواهند آن را افزایش دهند، نمی شود.

وی افزود: بودجه فعلی کفاف ورزش ما را نمی دهد و هیچ بنگاه اقتصادی ورزشی نداریم تا از ورزش حمایت بیشتری داشته باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه اگر ما در استان شرکت فولاد نداریم ولی 6 هزار بنگاه اقتصادی کوچک داریم، خاطر نشان کرد: با تشکیل مجمع و گرفتن کمک از نصف این بنگاه‌ها، می توانیم در همه رشته‌ها در سطح کشور تیم داشته باشیم.

بهروان وجود یک سالن ورزشی مخصوص بانوان در هر شهر را لازم و ضروری دانست و گفت: چرا نباید در هر شهر یک سالن مخصوص بانوان داشته باشیم و تا زمانی که زنان کشور مانند مردان ورزش نکنند نمی گویند جامعه ورزشکار است.

وی اظهار داشت: مازندران یکی از استان‌هایی است که تمام رشته های ورزشی در آن فعال است و به همین دلیل مازندران یکی از استان‌های درجه یک کشور است.

رئیس هیئت فوتبال مازندران بیان داشت: توجه مردم به ورزش باعث شده که ما نسبت به مطالبات مردم عقب باشیم و به همین دلیل مردم حق دارند از ما انتظار داشته باشند.

بهروان با بیان اینکه میاندورود در زمینه ورزشی مظلوم واقع شده است، تصریح کرد: مجموعه ای در ورزش شهرستان حضور دارند که سعی می کنند ورزش شهرستان را ارتقاع دهند و ما باید همزمان با تلاش این دوستان زمینه‌ها را فراهم کنیم.مطالب مرتبط با : بودجه فعلی کفاف ورزش ما را نمی دهد/ میاندورود در زمینه ورزشی مظلوم واقع شده است
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 27 دی 1393 - 15:25 محمد

  با عرض ادب به اقای بهروان تشکر از طرف میاندرودیها از اینکه دعوت اقای مهدوی را قبول دانستی و به میاندرود تشریف اوردین سلامتی شما را از خدا خواهانیم

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • یکشنبه 28 دی 1393 - 14:29 یاسر

  اقای بهروان خیلی خیلی تشکر از امدنت از صحبت کردنت در همایش میاندرود

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : بودجه فعلی کفاف ورزش ما را نمی دهد/ میاندورود در زمینه ورزشی مظلوم واقع شده است

بودجه فعلی کفاف ورزش ما را نمی دهد/ میاندورود در زمینه ورزشی مظلوم واقع شده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ