• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6881 - تاریخ انتشار : شنبه 27 دی 1393 - ساعت: 08:22

چاپ
ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد

فرماندار میاندورود:

ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد


فرماندار میاندورود با تاکید بر ضرورت وجود معنویت در ورزش گفت: ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری امشب در مراسم قدردانی از قهرمانان نام‎آوران و پیشکسوتان ورزش میاندورود در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله با اشاره به پرطرفدار بودن رشته‎های مختلف ورزشی در سطح جهان اظهار کرد: امروز همه فعالیت‎های ورزشی برای افراد، جامعه و کشور سبب افتخار است.

وی سفارشات بزرگان دینی به حفظ سلامتی و تندرستی را مورد اشاره قرار داد و افزود: ورزش در کشور ما در همه حوزه‎ها و تحولات خود با دین آمیخته است و ورزش بدون دین و احکام الهی ارزشمند نخواهد بود.

فرماندار میاندورود معنویت را پشتوانه محکم ورزش و ورزشکاران دانست و افزود: امروز ورزشکاران ما با نام دین و معنویت به میادین جهانی می‎روند.

این مسئول عدم رویارویی ورزشکاران ایرانی با نمایندگان رژیم صهیونیستی را نشانه وجود معنویت و مشتی محکم بر دهان رژیم اشغالگر قدس ارزیابی کرد و حمایت همیشگی و معنوی مقام معظم رهبری از ورزشکاران را به خاطر معنویت موجود در ورزش ایران دانست.

قادری با تاکید بر ضرورت وجود معنویت در ورزش اظهار کرد: ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود با تاکید بر ضرورت توجه به خواسته‎های دولت گفت: تلاش ما در جهت عملی کردن قول‎های دولت به مردم در این شهرستان است.

وی افزود: روش اعتدال باید در همه شهرستان اجرا شود و تغییرات ایجاد شده در این مدت با نگاه به این شعار محوری دولت بوده است. وی با تاکید بر صبور بودن و تکیه بر اخلاق در جامعه اظهار کرد: صبر و اخلاق می‎تواند سبب توسعه و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی شود و با اخلاق می‎توانیم در همه جهان جایگاه برتر داشته باشیم.مطالب مرتبط با : ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 27 دی 1393 - 15:18 اسدی

  اقای فرماندار عجب متنی گفتی دمت گرم گل گفتی گل گفتی

  پاسخ به نظر
  + 5 - 2
 • یکشنبه 28 دی 1393 - 14:27 مونا رستمی

  اقای فرماندار حالا وقته که به ورزش کمک کنی تا جامعه سالم شود

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
دیدگاه شما در مورد : ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد

ورزش بدون معنویت ارزشی ندارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ