• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6937 - تاریخ انتشار : یکشنبه 28 دی 1393 - ساعت: 16:15

چاپ
در برابر امارات استرس کمتری داریم/ ژاپن را بزرگ نکنیم

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با میانخبر:

در برابر امارات استرس کمتری داریم/ ژاپن را بزرگ نکنیم


عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در مقابل امارات استرس بازی با قطر را نداریم و بچه‌ها از نظر روانی بهتر شدند و به نتیجه در این بازی امیدوارم.

به گزارش میانخبر ، غلامرضا بهروان در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان شهرستان میاندورود در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا، گفت: عملکرد بازیکنان در این دو مسابقه رضایت بخش بوده است و همه تلاش خود را انجام داده‌اند.

وی افزود: با توجه به شرایطی که برای تیم ملی وجود داشت نتایج بسیار خوبی گرفتند، البته نباید به آن بسنده کنیم و راه ادامه دارد و بازی های سخت‌تری در پیش داریم و باید برای بازی‌های بعدی برنامه ریزی و دقت داشته باشند و ببینند کادر فنی از تیم ملی چه می خواهد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه استراتژی تعیین شده از سوی کیروش بسیار خوب بوده است، اظهار داشت: همه تیم ها با آمادگی کامل به این مسابقات آمدند و بازیکنان ما هم باید تا سرحد توان زحمت بکشند.

وی ابراز داشت: در حال حاضر تیم ملی ما مورد توجه اکثر رسانه‌ها در جهان قرار گرفته است و زحمات بچه ها را می طلبد که این توجهات دو‌چندان شود.

بهروان بازی مهم تیم ملی را در مرحله یک چهارم نهایی دانست و گفت: باید تلاش کنیم از این مرحله بالا برویم و اگر از این مرحله عبور کنیم احتمال اینکه تا فینال برسیم خیلی زیاد است.

وی درباره تلاش‌های فدراسیون فوتبال جهت آماده‌سازی امکانات برای تیم ملی، بیان داشت: مجموعه فدراسیون آن چیزی که در توان داشته را در طبق اخلاص گذاشت، شاید نسبت به تیم‌های دیگر راضی کننده نباشد ولی ما در شرایطی هستیم که فدراسیون از نظر مالی شرایط خاصی را دارد و بیشترین تلاش را کردیم که تیم ملی حداقل بتواند بخشی از برنامه‌های کیروش را به اجرا در بیاورد به همین دلیل 50 روز لیگ را تعطیل کردیم .

رئیس هیئت فوتبال مازندران تصریح کرد: با توجه به بضاعت ما از نظر آماده سازی تیم ملی، نتایج آنها بسیار خوب بوده است، تیم های دیگر بازی دوستانه بیشتری از ما داشته‌اند و چندین برابر ما هزینه کردند اما خیلی زود حذف شدند.

وی با بیان اینکه در مقابل امارات استرس بازی با قطر را نداریم و بچه‌ها از نظر روانی بهتر شدند و به نتیجه در این بازی امیدوارم، خاطر نشان کرد: الان باید برای اول شدن در گروه بجنگیم و مسیر خود را تا فینال بهتر کنیم و اگر این اتفاق نیفتد هیچ چیزی از ارزش‌های تیم ملی کم نمی شود.

بهروان در پاسخ به سوال ما مبنی بر اینکه اگر ایران در بازی برابر امارات پیروز نشود باید در برابر ژاپن قرار گیرد، گفت: بازی ژاپن برابر عراق را دیدم و نباید ژاپن را بزرگ کنیم، باید به توانمندی بازیکنان تیم خودمان هم توجه داشته باشیم، ما پتانسیل زیادی داریم و اعتقاد دارم برابر امارات نتیجه می گیریم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان درباره عملکرد تیم داوری ایران در این مسابقات، گفت: قضاوت‌های آقای فغانی را با دقت نگاه کردم و اعتقاد دارم تیم داوری بسیار خوب و موفق عمل کرده است.

 مطالب مرتبط با : در برابر امارات استرس کمتری داریم/ ژاپن را بزرگ نکنیم
دیدگاه شما در مورد : در برابر امارات استرس کمتری داریم/ ژاپن را بزرگ نکنیم

در برابر امارات استرس کمتری داریم/ ژاپن را بزرگ نکنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ