• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6994 - تاریخ انتشار : یکشنبه 28 دی 1393 - ساعت: 21:48

چاپ
مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی است

فرمانده ناحیه مقاومت میاندورود:

مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی است


فرمانده ناحیه مقاومت میاندورود گفت: مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی کشور تکیه بر توان درونی و توجه به اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش میانخبر ، سرگرد حسین جناسمی عصر امروز در نشست بسیج راهبردی این شهرستان اظهار کرد: مجمع عالی بسیج راهبردی میاندورود در جلسات خود به مسائل مبتلا به جامعه می‎پردازد.

وی به شرایط حال حاضر کشور اشاره کرد و افزود: در این مجمع با بررسی شرایط روز جامعه به راه‎های درمان مشکلات پرداخته می‎شود.

فرمانده سپاه ناحیه میاندورود به مقوله اقتصاد مقاومتی به عنوان دغدغه و تاکید مهم مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: این نشست باید برای اجرایی و عملیاتی شدن این راهکارها و منویات رهبری انقلاب تلاش کند.

این مسئول با بیان اینکه در شرایط بین‎المللی غربی‎ها از طرفی مذاکره می‌کنند و از طرفی همه گزینه‎ها را روی میز می‎دانند، ادامه داد: مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی کشور تکیه بر توان درونی و توجه به اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده سپاه ناحیه میاندورود با تشریح وظایف بسیج در رفع مشکلات مختلف جامعه اظهار کرد: هدف مجمع راهبردی بسیج درمان مشکلات جامعه است.

جناسمی در پایان با اشاره به مدیریت منحصر به فرد ملت ایران در جریان هشت سال جنگ تحمیلی گفت: امروز نیز می‎توان با تکیه بر قدرت داخلی به‌ویژه نیروهای جوان کشور همچنین توجه و عمل به منویات رهبری از شرایط فعلی اقتصادی خارج شد.

به گزارش میانخبر ، در این نشست 170 نفری از بسیجیان شهرستان نمایندگان پنج کارگروه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، زنان و دفاعی نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه میاندورود به تشریح نتایج جلسات مستقل و هفتگی خود در نشست‎های درون گروهی و انتقال خروجی این نشست‎ها به حاضران پرداختند.مطالب مرتبط با : مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 01 بهمن 1393 - 13:39 M

    زنده باشی سرگرد،خدا قوت!

    پاسخ به نظر
    + 5 - 2
دیدگاه شما در مورد : مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی است

مناسب‎ترین راه برای حل مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ