• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 6995 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 دی 1393 - ساعت: 12:02

چاپ
مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی بپرهیزند

دادستان میاندورود:

مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی بپرهیزند


دادستان میاندورود با تاکید بر ضرورت دوری کردن مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی افزود: خدمت به مردم باید فراجناحی و بدون حزب‌گرایی باشد.

به گزارش میانخبر ، اسماعیل ملاکریمی در نشست مجمع بسیج راهبردی میاندورود با قدردانی از تلاش‎های انجام شده برای برپایی نشست راهبردی بسیج اظهار کرد: این نشست نیاز جامعه و بسیجیان است که باید خروجی میدانی و عملی داشته باشد تا ثمرات آن متوجه مردم شود.

وی انسجام بیشتر بسیجیان را نیاز جامعه عنوان کرد و افزود: بسیج برای رضای خدا کارها را انجام می‌‏دهد و همین مسئله سبب ارزشمندی بسیج است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میاندورود با تاکید بر واقع‌بینی در شرایط حال کشور افزود: باید دید کشور و ملت ما دیروز کجا بوده‌اند و امروز کجا هستند.

این مسئول تصریح کرد: باید دید دشمن به دنبال چیست و چه هدفی را از مذاکرات هسته‎ای دنبال می‎کند، زیرا او می‎داند ما بمب هسته‎ای نداریم و اگر نداند دشمن ما احمق است.

ملاکریمی شناخت دقیق اهداف دشمن را نیاز امروز جامعه دانست و بیان داشت: باید هوشمندی خود را بالا ببریم.

وی با اشاره به جنگ نرم بر علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: جنگ نرم به طور آرام و آهسته مبانی فکری و اعتقادی ما را مورد هجمه قرار می‎دهد و خطراتی بیشتر از جنگ سخت دارد.

این مقام قضایی به انتشار اطلاعات و اخبار نادرست در مورد انقلاب اسلامی و اعتقادات مردم ایران اشاره کرد و افزود: دشمن سعی در نشان دادن هرج و مرج در نظام اسلامی دارد.

ملاکریمی قدم نخست جنگ نرم را تخریب بنیان‏‌های اعتقادی و تضعیف نماز و ولایت دانست و بیان داشت: در فتنه 88 برخی به دنبال تضعیف و توهین به ولایت بودند که این از اثرات جنگ نرم دشمن است.

وی با بیان اینکه 35 سال از انقلاب می گذرد و آنهایی که امروز شعار برگزاری رفراندوم برای قانون اساسی را می دهند جاهل و نادان هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه کدام نظام هر از چند سال قانون اساسی خود را به رای می گذارد که ما بگذاریم، خاطر نشان کرد: قیاس کردن سخنان امام مبنی بر اینکه گذشتگان نمی توانند برای آیندگان تصمیم بگیرم با امروز مانند قیاس ابلیس و شیطان برای کارهای خودش است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میاندورود، تصریح کرد: در جنگ نرم، دشمن یک فرد شیعه را به جایی می رساند که افکار و باور دینی او ضعیف شده و هم سوی دشمن می شود و دیگر لازم نیست دشمن با ابزار سخت وارد شود.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی ظرفیت نوشتن صدها کتاب را دارد و امروزه بسیاری از کشورها علاقه‌مند به دانستن روش مقابله جمهوری اسلامی ایران با تحریم‎های دشمنان و پایداری نظام هستند.

ملاکریمی با تاکید بر ضرورت دوری کردن مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی افزود: خدمت به مردم باید فراجناحی و بدون حزب‌گرایی باشد.

وی راه مقابله با جنگ نرم دشمن را حمایت از ارزش های دینی، ولایت فقیه و رهبری دانست و گفت: ما مسئولین بیشتر از همه وظیفه داریم که در برابر این همجمه‌های وسیع دشمن بایستیم.

وی در پایان گفت: متولیان بدون اقدام جناحی با اتحاد برای پیشرفت شهرستان و در نهایت توسعه کشور گام بردارند.مطالب مرتبط با : مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی بپرهیزند
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 29 دی 1393 - 19:39 بند ه خدا

  تشکر از دادستان متعهد ونکات جالب توجه در سخنان ایشان .. اما متا سفاته مسئولین شهرستان بجای اینکه اهتمام به خدمت داشته باشند فقط بلدند از همدیگر تعریف کنند و مسئو لین بالاتر هم با شیب ملایم اما با سرعت سرسام آور غیر قابل کنترل قیمت ها را بالا ببرند اگه راست می گویند افزایش قیمت ها را به همه پرسی بگذارند تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد

  پاسخ به نظر
  + 8 - 2
 • دوشنبه 29 دی 1393 - 20:31 سرباز1195

  سلام. باتشکر از آقای ملاکریمی و صحبت های شیوا و بدون پروای ایشان. واقعا جالب صحبت کردند مخصوصا قضیه رفراندوم را که بحث کرده بودند انشالله که چنین موضوعاتی بیشتر بحث بشه تا مسئولین متوجه بشوند که بسیجیان همیشه بیدارند و در مقابل جناه هایی که درمقابل نظام و اصل نظام میگیرند هشیارند.زنده باد بسیج و بسیجیان بصیر

  پاسخ به نظر
  + 6 - 3
 • چهار شنبه 01 بهمن 1393 - 09:41 سید فاطمی

  روحانی باید بصیر وبصیرت افزا باشد حاجی عالی بود خداحفظت کنه به تریبوندار میاندرود هم بگید کمی اینطوری حرف بزنه تا شان ومقامشو حفظ کنه

  پاسخ به نظر
  + 3 - 2
دیدگاه شما در مورد : مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی بپرهیزند

مسئولان از جناح بازی و فرقه‌گرایی و جلسات مخفی بپرهیزند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ