• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7104 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 بهمن 1393 - ساعت: 10:10

چاپ
سرگردانی شهروندان سورکی به دلیل تعلل آب و فاضلاب

شهردار سورک عنوان کرد

سرگردانی شهروندان سورکی به دلیل تعلل آب و فاضلاب


شهردار سورک از تعلل آب و فاضلاب و تاخیر به‌ وجود آمده در انجام روکش آسفالت این شهر انتقاد کرد.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولی‌زاده با بیان اینکه یکی از معضلات شهری در سال‎های گذشته آسفالت خیابان شهیدان بابازاده در شهر سورک است، اظهار کرد: از دو سال گذشته تاکنون منتظر همکاری آب و فاضلاب برای آسفالت این خیابان هستیم.

وی گفت: مردم در هر فرصتی با مراجعه به شهرداری و دفتر شورای اسلامی خواستار رسیدگی به موضوع و آسفالت این خیابان هستند و این مراجعات به حق است.

شهردار شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود خواسته‌های مردم را به حق و منطقی دانست و افزود: شهرداری سورک هیچ محدودیت فنی و تجهیزاتی و مالی برای آسفالت این خیابان ندارد.

این مسئول تاکید کرد: مهم‌ترین مشکل ما در آسفالت نشدن این خیابان همکاری نکردن آب و فاضلاب شهری است.

ولی‌زاده بیان داشت: شهرداری از سال 90 تاکنون نامه‎های متعدد به اداره آب و فاضلاب شهری سورک ارسال کرده است تا نسبت به تعویض لوله‎های فرسوده این مسیر اقدام کند تا ما نیز بتوانیم عملیات روکش آسفالت را آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه مردم در این سال‎ها منتظر آسفالت خیابان شهیدان بابازاده هستند، ادامه داد: اگر ما قبل از تعویض لوله‎های فرسوده این مسیر اقدام به انجام روکش آسفالت کنیم حفاری‎های آینده آب و فاضلاب آسفالت را خراب می‌کند و این آسفالت دوام نخواهد داشت.

شهردار سورک گفت: طول این خیابان یک‌هزار متر است که هزینه‌ای بالغ بر چهار میلیارد ریال برای آن در نظر گرفته شده و تجهیزات مورد نیاز کاملا آماده است تا بلافاصله پس از تعویض لوله‌ها روکش آسفالت انجام شود.

ولی‌زاده افزود: ما حتی پیمانکار این طرح را از طریق مناقصه تعیین کرده‎ایم اما آب و فاضلاب می‌گوید فعلا پول برای تعویض لوله‎های فرسوده نداریم.

این مسئول تاکید کرد: در صورتی که آب و فاضلاب نسبت به این کار اقدام نکند پس از انجام روکش آسفالت برای حفظ این پروژه هیچ مجوزی برای حفاری و تعمیر یا تعویض لوله آب صادر نمی‌شود.

وی تاکید کرد: اعتبار انجام روکش آسفالت مدت محدودی در اختیار ما است و اگر با این شرایط جذب نشود مطمئنا برگشت زده می‌شود که این به نفع مردم و شهروندان نیست.

شهردار سورک در پایان از مطالبه 60 میلیون تومانی شهرداری از اداره آب به دلیل هزینه حفاری‎های انجام شده در گذشته خبر داد و گفت: این مبلغ با وجود پیگیری‎های انجام شده هنوز پرداخت نشده است.مطالب مرتبط با : سرگردانی شهروندان سورکی به دلیل تعلل آب و فاضلاب
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 02 بهمن 1393 - 00:11 صبرایی

  جناب اقای شهردار بنده ساکن خیابان شهید بابازاده کوچه سعدی هستم متاسفانه برای حفاری گاز واب درسال 90به شهرداری مراجعه وپول حفر کانال رو شهرداری از بنده اخذ ونامه بلامانع صادر نموده است لیکن بعد از اتمام حفاری هنوز شهرداری بعد از گذشت سه سال نسبت به ترمیم حفاری اقدامی صورت نداده است پول ترمیم که از بنده اخذ گردیه . این کار با تعلل همکارانتان باعث ناراحتی ومزاحمت اینجانب وساکنان این کوچه گردیده ...خواهشا رسیدگی کنید ///////

  پاسخ به نظر
  + 11 - 1
 • پنج شنبه 02 بهمن 1393 - 12:29 بنده خدا

  اقای شهر دار ضمن خدا قوت . مهم ترین مشکل شهرمان دور بر گردان خیابان اصلی است (جاده بین المللی ) که هر انسان قصد دور زدن دارد باید زمان طو لانی منتظر بمانی مسئو لین دولتی استان متاسفانه هیچ وقت شهر سورک ومردم آنرا نمی بینند ونگاه انها به شهرستان مثل نگاه به برادر نا تنی است . ومسئو لین شهرتان هم شاید خواب باشند . شما که فرزند بزگوار شهید وفرزند این شهرید . درد و درک بیشتری داری

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
دیدگاه شما در مورد : سرگردانی شهروندان سورکی به دلیل تعلل آب و فاضلاب

سرگردانی شهروندان سورکی به دلیل تعلل آب و فاضلاب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ