• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7164 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 بهمن 1393 - ساعت: 11:24

چاپ
هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد

حجت الاسلام سیدجعفر علوی:

هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد


هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد چرا که طراح این اهانت‌ها، مغزهای تهی مسئولین آمریکایی است.

به گزارش میانخبر ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام عظیم الشان و همت بلند مردم شریف و مسلمان کشور، اسلام اصیل یا به تعبیر امام بزرگوار اسلام ناب محمدی، جان تازه‌ای گرفت و حق‌طلبان دنیا به فکر آشنایی با این مکتب انسان‌ساز افتادند، اسلامی که با ظلم و ستم و بی‌بند و باری سر ستیز دارد و حامی و یاور مظلومان جهان است.

به همان اندازه که پیروان حق و مستضعفین از پیروزی انقلاب مسرور و شادمان شدند، مستکبران و شیطان صفتان از حضور باشکوه اسلام ناب در میان جوامع بشری نگران و مضطرب شد.

لذا از همان آغازین روزهای پیروزی در فکر مقابله با انقلابی شدند که اسلام انقلابی را احیا کرده بود و این مقابله و جنگ با انقلاب را در اشکال مختلف جامه عمل پوشیدند تا جایی که به مقدسات نیز اهانت کردند.

اگرچه از زمان بعثت پیامبر اعظم و آغاز حرکت اسلام ناب محمدی، دشمنان به مقابله با آن پرداختند اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران این دشمنی‌ها شدت گرفت.

آن‌چنان که افرادی مانند سلمان رشدی مرتد دست به نوشتن آیات شیطانی می زند و یا آن کشیش از خدا بی‌خبر اقدام به آتش‌زدن قرآن کریم می نماید و این اهانت با کمال تعجب در کشورهایی اتفاق می افتد که ادعای آزادی و تمدن بشری را دارند.

آخرین تلاش‌ها در جهت مقابله با اسلام ناب و آورنده آن یعنی پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی در کشوری مثل فرانسه اتفاق می‌افتد که با برنامه‌ریزی صهیونیست‌های وحشی و قاتل، یک نشریه سخیف اقدام به انتشار کاریکاتوری توهین‌آمیز به ساحت مقدس رسول الله می کند.

اگرچه این اهانت دل ملت‌های مظلوم به‌خصوص امت جهان اسلام را به درد آورد و در اکثر کشورهای اسلامی این عمل شوم و وقیحانه محکوم گردید، اما یک چیز را به‌راحتی می‌شود از این اعمال سخیف به‌دست آورد و آن این‌که اسلام عزیز با سرعت غیر قابل باور غربی‌ها در حال فتح قله‌های بلند افکار بشری می‌باشد و این همان صدور انقلاب است که امام بزرگوار آن را وعده دادند و این همان غلبه شریعت نبوی بر سایر تفکرات حاکم بر جوامع بشری است.

از آن‌جایی که دشمنان اسلام توان مقابله با نفوذ اسلام ناب را مخصوصا در میان نسل تحصیل کرده تشنه حقیقت ندارند، مجبورند با اهانت به مقابله بپردازند، ولی به همه آن بی‌خردان می‌گوییم که نور خدا خاموش شدنی نیست.

زهی خیال باطل که بتوانند با اعمال بی‌ادبانه خود جلوی فریادی حق طلبانه پیامبر مهربانی و رحمت را بگیرند.

ما با این قلم به دستان مزدور خارجی و داخلی می گوییم:

ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست

عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

و به مسئولین کشورمان به‌خصوص وزارت خارجه که انتظار قدرت‌نمایی بیشتری از شما داریم، باید با تمام وجود از اسلام و انقلاب و ارزش‌های به‌دست آمده از خون مقدس شهیدان حفظ و حراست کنیم.

قدم زدن با یک وزیرخارجه جانی و صهیونیست یعنی جان کری چیزی حل نخواهد شد و افتخاری برای ما به‌بار نخواهد آورد، چرا‌که هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد چرا که طراح این اهانت‌ها، مغزهای تهی مسئولین آمریکایی است.مطالب مرتبط با : هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 02 بهمن 1393 - 14:34 M

    مثل همیشه فرمایشات بسیار شیوا و قابل تاملی رو از ایشون شاهد بودیم، تلنگر بجایی بود!خدا خیرشون بده.

    پاسخ به نظر
    + 5 - 1
دیدگاه شما در مورد : هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد

هم‌قدم شدن با شیطان بزرگ جز خفت و خواری چیزی به دنبال ندارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ