• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7243 - تاریخ انتشار : جمعه 03 بهمن 1393 - ساعت: 19:15

چاپ
توهین به پیامبر پروژه‌ای برای تضعیف مسلمانان است

خطیب جمعه میاندورود:

توهین به پیامبر پروژه‌ای برای تضعیف مسلمانان است


خطیب جمعه میاندورود گفت: توهین به پیامبر اسلام یک پروژه و توطئه‌ای برای تضعیف مسلمانان در کنار پدیده‌ای به نام داعش است.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام مهدی علیزاده در حاشیه راهپیمایی نمازگزاران میاندورودی در اعتراض به هتک حرمت به پیامبر اسلام، در گفت‌وگو با ما با بیان اینکه توهین به پیامبر اسلام یک پروژه و توطئه‌ای برای تضعیف مسلمانان در کنار پدیده‌ای به نام داعش است، افزود: تکمیل کننده این پروژه همین توهین‌ها است.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان با این حرکت‌ها می‌خواهند بگویند که اسلام دین عصر معاصر نیست و در عمل باعث بروز اتفاقات سخیف می شود.

خطیب این هفته نماز جمعه میاندورود این توهین‌ها را توطئه‌ای از سوی دشمنان اسلام به‌خصوص صهیونیسم برای تضعیف اسلام دانست و گفت: اگر شعار آزادی‌بیان سر می دهند، آزادی‌بیان باید بیان عقیده و رای باشد وگرنه توهین که آزادی‌بیان نیست.

وی اظهار داشت: کسی که توهین می‌کند می‌خواهد چه چیزی را بیان کند؟ توهین جنگ است، توهین تضعیف و تخطئه کردن طرف مقابل است، یک کار شیطانی که دشمنان اسلام آن را کلید زدند.

علیزاده بیان داشت: برای چیزی که ما به آن احترام می‌گذاریم، باورهای مردم است اما توهین هیچ احترامی ندارد.

این قاضی دادگستری درباره وظیفه مسلمانان در قبال چنین حرکت‌هایی، گفت: ما مسلمانان در قبال این چنین برخوردهایی نباید ساده انگارانه فریب بخوریم و باید با آن برخورد کرد.

وی با بیان اینکه یک عده از مسلمانان می گویند ما نباید این‌گونه با توهین کنندگان برخورد کنیم، خاطر نشان کرد: عقیده دارم چون توهین از جنس خشونت است به همین دلیل باید با خشونت آن را پاسخ داد.

علیزاده با اشاره به حضور پرشکوه مردم دراین راهپیمایی، بیان داشت: مردم با این حضور خود نشان دادند که به دین و پیغمبر خود علاقه مند و پای‌بند هستند و برخلاف آن‌چه دشمنان تبلیغ می کنند که بعد از انقلاب دین و اعتقاد مردم ضعیف شده است، ثابت کردند که به هیچ ‌وجه حاضر نیستند پیامبر خود را از دست دهند.مطالب مرتبط با : توهین به پیامبر پروژه‌ای برای تضعیف مسلمانان است
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 05 بهمن 1393 - 11:05 ناشناس

  بسیار عالی و پر مغز وبا بصیرت بود .تنویرافکار عمومی همگام با بصیرت افزایی راهکارهای مقابله با جنگ نرم بر طبق منویات مقام معظم رهبری است که حاج آقا علیزاده مانند همیشه در این زمینه فعال هستند. توفیق من الله

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
 • شنبه 11 بهمن 1393 - 19:17 محمد تقی کاظمیان سورکی

  اقای علیزاده بروید فرمایش پیامبر را در مورد حق الناس مرور بفرمایید 0 چه قدر سفارش به حق همسایه نمود . تا جایی که گفتند انقدر در مورد همسایه سفارش شده که ما فکر می کردیم همسایه از ما ارث می بره 0 حضرت زهرا فرمودند اجار ثم الدار 0 اول همسایه بعد خانه

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : توهین به پیامبر پروژه‌ای برای تضعیف مسلمانان است

توهین به پیامبر پروژه‌ای برای تضعیف مسلمانان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ