• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7331 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 بهمن 1393 - ساعت: 19:51

چاپ
اجرای تئاتر خیابانی و نمایش‌نامه خوانی در دهه فجر

شکوه فجر در میاندورود

اجرای تئاتر خیابانی و نمایش‌نامه خوانی در دهه فجر


مهدی روحی از اجرای برنامه تئاتر خیابانی در شهر سورک و روستای اسلام آباد و اجرای نمایش‌نامه خوانی در دهه مبارک فجر از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، مهدی روحی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان این‌که دهه فجر نقطه شروع انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) بود، افزود: انقلاب اسلامی ایران نور امیدی بود به زندگی مردم جامعه که از تاریکی و جهل به روشنایی و دانایی پیرامون خود رسیدند.

وی خاطر نشان کرد: باید دهه فجر را به قشر جوان جامعه بشناسانیم و برای این‌کار می توان با انجام کارهای فرهنگی و هنری به مقصود رسید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود تاکید کرد: در اجرای برنامه‌ها نباید تنها به کمیت توجه کرد بلکه مهم‌تر از آن باید به کیفیت توجه و حساسیت داشت.

وی هدف از تشکیل کمیته فرهنگی و هنری در ستاد دهه مبارک فجر را ارائه تصویری هنرمندانه از انقلاب اسلامی و هم‌چنین تقویت جلوه‌های هنری مراسم و یا برنامه‌های این دهه عنوان کرد.

روحی تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف باید از اندیشه‌های اصحاب فرهنگ و هنر کمک بگیریم، چون هیچ ابزاری مانند هنر بر مخاطب خود تاثیر نمی گذارد.

وی در پایان از اجرای برنامه تئاتر خیابانی در شهر سورک و روستای اسلام آباد و اجرای نمایش‌نامه خوانی در دهه مبارک فجر از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود خبر داد.

 مطالب مرتبط با : اجرای تئاتر خیابانی و نمایش‌نامه خوانی در دهه فجر
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 05 بهمن 1393 - 20:26 ناشناس

    با سلام و عرض ادب به برادر ارجمند آقای روحی و شما میانخبری ها.در چند جلسه ای که در خدمت ایشون بودیم ایشون همیشه راهکارهای مفیدی ارائه دادند.اجرای این کارشون هم بسیار عالی میشه ان شاءالله.

    پاسخ به نظر
    + 1 - 1
دیدگاه شما در مورد : اجرای تئاتر خیابانی و نمایش‌نامه خوانی در دهه فجر

اجرای تئاتر خیابانی و نمایش‌نامه خوانی در دهه فجر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ