• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7332 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 بهمن 1393 - ساعت: 20:30

چاپ
آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم

شکوه فجر در میاندورود

آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم


برادر و خواهر بزرگوارم در هر نقطه از این خاک ارزشمند که روزگار سپری می‌کنی، من و تو آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم.

به گزارش میانخبر ، چقدر زیباست که دردل زمستان بهاری به‌پا شود، آن‌هم بهاری انقلابی؛ انقلابی عظیم که همه دنیا را تکان داد و تعجب همگان را برانگیخت، همه سیاستمداران و دولت‌مردان دوره‌های مختلف جهان تاکنون مات و مبهوت شکل‌گیری این انقلاب مانده‌اند، انقلابی که رهبرش مردی بزرگ به نام امام خمینی (ره) بود و سربازانش همه مردم ایران، از خرد و کلان، پیر و جوان همه گوش به فرمان رهبر کبیرشان بودند.

امام این بزرگ مرد تاریخ ایران اسلامی که هیچ‌گاه یادش از اذهان ملت ما پاک نخواهد شد، با فکر و ایده‌ای متعالی سال‌ها پیش از بهمن 57 وارد عرصه شدند، بهمن 57 اوج به‌بار نشستن تفکرات الهی و منحصر به‌فرد پیر جماران بود.

اراده‌ای راسخ، عزمی عظیم، تفکرات راهبردی و بدون شکست، کلام دلنشین و محکم ایشان مردم آن زمان را شیفته خویش کرد.

مردم همه فداییان رهبر خویش بودند و خواستند که انقلابی عظیم و شگفت به‌پا کنند و با رهبری روح الله این آرمان به تحقق پیوست.

چه شور و شوق عجیبی بر پا بود آن زمان؛ از پخش کردن اعلامیه‌های امام تا شعار نوشتن‌های مخفیانه در دل شب روی دیوار‌های شهر، جلسات محرمانه‌ی نیمه شب‌های بهمن 57 خاطراتی زیبا و شیرینی را برای جوانان آن روزها زنده می‌کند.

شور و هیجان فراوان این دلاور مردان به امام‌شان مثال زدنی بود و هست، کسانی که حرف امام‌شان برایشان روشن‌ترین کلام بود، آنها لبیک‌هایشان را نثار ولی امرشان کردند و برای انقلاب‌شان، ناموس و وطن‌شان چیزی کم نگذاشتند.

22 بهمن 57 یکی از بزرگ‌ترین و نادرترین رخداد‌های جهان است، رخدادی که اگرچه هرساله ما یازده روز آن را به جشن می پردازیم اما همه‌ی روزهای سال احساس غرور و بالندگی می‌کنیم از خلق چنین حماسه‌ای و خدا را شاکریم از داشتن نعمتی بس بزرگ و ارزشمند به نام حکومت اسلامی آن‌هم به رهبری امام خامنه ای.

حرف دلمان این است که خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است.

روی کلامم با همه شما است، آری با همه‌ی شمایی که قلب‌تان به عشق ایران می‌تپد و به ایرانی بودن خویش افتخار می‌کنید، در آن برهه از زمان یاران دست بیعت به امام خمینی(ره) دادند و تا پای جان برای امام و انقلاب‌شان ایستادند.

کم نبودند انسان‌های شریفی که جان خود را نثار این انقلاب کردند؛ کم نبودند مادرانی که با فدا کردن فرزندان‌شان داغی فراموش نشدنی برسینه‌شان حک شده است؛ کم نبودند همسرانی که عاشقانه زندگی‌شان را دوست می‌داشتند اما همه چیز را ندیده گرفتند و به امام‌شان لبیک گفتند و به سوی حق تعالی شتافتند!

برادر و خواهر بزرگوارم در هر نقطه از این خاک ارزشمند که روزگار سپری می‌کنی، من و تو آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم.

انقلاب اسلامی‌مان که روح رهبر کبیرش به همراه خون سربازان رشیدش با آن عجین گشته و این‌ها کم نیست؛ زبان قاصر است از بیان رشادت‌ها و جانبازی های‌شان.

انقلاب‌مان در بهمن57 به وقوع پیوست و در هشت سال دفاع مقدس با خون تک تک شهدا در همه جهان به ثبت رسید و برای همیشه ماندگار شد.

حال در این عرصه بسیار مهم حکم چیست؟ وظیفه من و توی ایرانی چه می‌تواند باشد؟ می‌دانم تو خود بهتر از من می‌دانی بیعت من و تو با رهبر مظلوم‌مان حکم ماست، گوش به فرمان و سرباز همیشه آماده سید علی خامنه‌ای بودن وظیفه ماست.

انقلاب‌مان الحمدالله رب العالمین دستاوردهای بی‌شماری برای‌مان به ارمغان آورد، یکی از بزرگ‌ترین این دستاوردها امنیت و آزادی است، که به گمانم هیچ‌چیز با آن قابل قیاس نیست.

به کوری چشم دشمنان و بدخواهان این نظام، ملت سرافراز ایران تا به امروز توانسته در همه عرصه‌ها خوش بدرخشد و این خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است.

به امید سربلندی و پیروزی ایران و ایرانی در همه عرصه‌های جهانی!

یا حق

نویسنده : مهدیه مسعودی

مطالب مرتبط با : آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم
برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 05 بهمن 1393 - 22:52 سمیه

  ***برخیز که فجر انقلاب است امروز / بیگانه صفت خانه خراب است امروز هر توطئه و نقشه که دشمن بکشد / از لطف خدا نقش بر آب است امروز*** نوشته خوبی بود و بدون شک باید قدر این انقلاب را بدانیم.. سپاس فراوان از خانم مسعودی عزیز و بزرگوار، مثل همیشه عالی بود.. احسنت به دست به قلم بودن فوق العادتون.. منتظر مطالب دیگر شما هستیم..یا علی

  پاسخ به نظر
  + 9 - 0
 • دوشنبه 06 بهمن 1393 - 01:04 صبرایی

  اهن ابدیده رارنگ عوض نمیکند...چهره انقلاب راجنگ عوض نمیکند...به خیل دشمنان بگوبه کوری دوچشمتان...مطیع امررهبری رنگ عوض نمیکند.....فرارسیدن ایام الاه دهه فجر پیشاپیش بر فجرافرینان مبارکباد...

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • دوشنبه 06 بهمن 1393 - 08:28 من

  بسیار عالی ،امیدوارم ملت ایران قدردان این انقلاب وخون شهیدانمان باشندوزنان ودختران ما راه را از بیراه بدرستی تشخیص بدهند

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • دوشنبه 06 بهمن 1393 - 08:36 معافی

  سلام خدا قوت، با تشکر فراوان از خواهر گرامی خانم مسعودی خیلی عالی بود ، ان شاءالله بتوانیم قدر دان زحمات امام راحل (ره) و جان فشانی های شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس باشیم.

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • دوشنبه 06 بهمن 1393 - 11:22 ناشناس

  از خون سرخ بهمن سرسبز شد بهاران / اندیشه باور شد، در امتداد باران بر صخره‏های همّت جوشیده خون غیرت / بانگ سرود و وحدت آید زچشمه ساران و الفجر بهمن آمد، فصل شکفتن آمد / بر پهندشت باور، خالی است جای یاران . .

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • سه شنبه 07 بهمن 1393 - 09:29 علی

  هر چه داریم از امام و انقلاب و شهدایمان داریم،به امید خدا بتوانیم ادامه دهنده راهشان باشیم.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم

آرامش امروزمان را مدیون انقلاب‌مان هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ