• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7354 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 بهمن 1393 - ساعت: 23:24

چاپ
دستگیری حفاران غیر مجاز در جنگل جناسم میاندورود

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود:

دستگیری حفاران غیر مجاز در جنگل جناسم میاندورود


دادستان عمومی و انقلاب میاندورود گفت: سه نفر از افرادی که در حال کاوش و حفاری غیرمجاز در جهت رسیدن به اشیاء عتیقه و تاریخی بودند در منطقه جنگلی روستای جناسم میاندورود دستگیر شدند.

به گزارش میانخبر ، اسماعیل ملاکریمی در گفت‌وگو با ما اظهار داشت: نیروهای امنیتی تعداد سه نفر از افرادی که در حال کاوش و حفاری غیرمجاز در جهت رسیدن به اشیاء عتیقه و تاریخی بودند در منطقه جنگلی روستای جناسم میاندورود دستگیر شدند.

وی افزود: از این افراد تعداد 8 قطعه وسایل تاریخی مربوط به دوره ساسانی کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود با بیان این‌که از متهمین مستندات و تجهیزاتی که دال بر فعالیت آنها در امر حفاری غیرمجاز بوده کشف و ضبط گردید، خاطر نشان کرد: این مستندات بیانگر به‌دست آوردن بیش از 100 قطعه اموال تاریخی در گذشته در سطح استان توسط آنها بوده است.

وی بیان داشت: با تلاش مامورین امنیتی متهمین دستگیر و خودرو آن‌ها توقیف و مستندات آن کشف و ضبط و تحویل مراجع قضایی شد که با صدور قرار به زندان منتقل شدند و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

ملاکریمی در پایان از مردم میاندورود خواست، افرادی که در بقاع متبرکه، امامزاده‌ها و مجاورت تپه‌ها و اماکن تاریخی سکونت دارند به محض مشاهده افراد غیر بومی و کسانی که در صدد حفاری می‌باشند به دادستانی و یا مراجع نظامی و انتظامی اطلاع رسانی کنند.مطالب مرتبط با : دستگیری حفاران غیر مجاز در جنگل جناسم میاندورود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 08 بهمن 1393 - 12:52 سورکی

    دورود خدا بر دادستان پرتلاش میاندورود جای تقدیر از این برادر بسیجی دارد

    پاسخ به نظر
    + 2 - 6
دیدگاه شما در مورد : دستگیری حفاران غیر مجاز در جنگل جناسم میاندورود

دستگیری حفاران غیر مجاز در جنگل جناسم میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ