• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7382 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 بهمن 1393 - ساعت: 09:35

چاپ
دشمن با مظلوم‌نمایی در‌صدد مقابله با اسلام است

یادداشت/حسین جناسمی

دشمن با مظلوم‌نمایی در‌صدد مقابله با اسلام است


سران جنایتکار و خبیث چون نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی را در صف اول راهپیمایی ضد تروریسم شرکت می‌دهند و به ساحت مقدس آقا رسول الله به وسیله مجله فرانسوی شارلی ابدو جسارت می‌کنند.

به گزارش میانخبر ، وجود مبارک نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلي الله عليه و اله و سلم این آخرین ذخیره نبوت الهی و کامل کننده دین حق، لطف خداوند بر بشریت بوده و خداوند با خلقت آن نورعظیم، بر بشریت بالاترین لطف را ارزانی داشته است.

وجودی که سراسر نور و اخلاق حسنه و محبت و انسانیت و مهربانی نهفته است، وجودی که در راه خداوند بر بشریت گمراهی هزاران رنج و مصائب را تحمل کرد و انسان‌ها را از اوج جاهلیت به سوی انسانیت و اوج مکارم اخلاق سوق داد.

پیامبری که از طریق ندای وحی با خالق هستی صحبت می‌کرد و قرآن این کتاب آسمانی را برای بشریت به ارمغان آورد، کتابی که هیچ وقت رنگ کهنگی به خود نمی‌گیرد و هنوز علم بشر به آن‌جا نرسیده است که تمام اعجاز و راز و رموز آن را کشف کند.

امروز علت اصلی عقب ماندگی مسلمانان به واسطه دوری از قرآن و سنت آقا رسول الله و اهل‌بیت سلام الله است.

امروز همگان وظیفه داریم که پیامبر مهربانی و رحمت، پیامبر دل‌ها و پیامبر اخلاق را به جهانیان معرفی نماییم، راهبردی که اخیرا امام خامنه‌ای در پیامی به جوانان کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی به ما نشان داد امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است، اسلامی که دین اخلاق حسنه است، اسلامی که دین برادری و برابری است، اسلامی که پیامبر اعظم در راس آن است و مهدی فاطمه(عج) امام حی و حاضر و نائب وی امام خامنه ای(حفظ الله) سکاندار اسلام ناب محمدی است.

توهین به ساحت آقا رسول الله، رسول مهربانی را به شدت محکوم می‌کنیم و خواستار برخورد قانونی با این پدیده شوم هستیم.

امروز متاسفانه استکبار جهانی در راس مثلث شوم آن یعنی آمریکای جنایتکار و انگلیس مکار و صهیونیسم نحس نجس، اسلام هراسی را در دنیای زور و زر در حال مدیریت کردن هستند.

حادثه عمدی و برنامه‌ریزی شده 11 سپتامبر را به‌وجود می‌آورند و بدون تحقیق و هیچ ادله‌ای مسلمانان را مسبب آن معرفی می‌کنند و موجی از اسلام هراسی را در دنیا به‌وجود می‌آورند و آن را دستاویز قرار می‌دهند تا به سرزمین‌های اسلامی لشکرکشی کنند.

گروه تروریستی، تکفیری داعش را به‌وجود آوردند و اقدامات ضد بشری و ضد انسانی آنان را در قتل عام و مثله کردن انسان‌های بی‌گناه را در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها به نمایش می‌گذارند، به ساحت مقدس پیامبر(ص) توهین می‌کنند و با برنامه‌ریزی جنایت دیگری را خلق می‌کنند و مظلوم نمایی می‌کنند و سران جنایتکار و خبیث چون نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی را در صف اول راهپیمایی ضد تروریسم شرکت می‌دهند و به ساحت مقدس آقا رسول الله به وسیله مجله فرانسوی شارلی ابدو جسارت می‌کنند و تیراژ مجله را میلیونی می‌کنند تا مظلوم نمایی کنند و بگویند کسانی که می‌خواهید مسلمان شوید، اسلام دین خشونت است و آزادی بیان و عقیده در اسلام نیست.

سران استکبار و دشمنان اسلام هیچ‌گاه دست از دشمنی از اسلام و قرآن برنمی‌دارند و هر روز سعی می‌کنند تا بهانه‌ای برای حمله به اسلام و قرآن پیدا کنند حتی اگر انسان‌های بی‌گناهی را هم به خاک و خون بکشند.

مگر گروه تروریستی و تکفیری داعش و القاعده و بوکوحرام و... در اتاق فکرهای آنان طراحی نشده است که امروز می خواهند از اسلام این دین رحمت و برادری چهره‌ای خشن و تروریست به جهانیان نشان دهند.

دل خوش به دشمن نباشیم، دشمن را بشناسیم، کرنش در برابر دشمن هیچ سودی برای اسلام و قرآن ندارد، باید از اقتدار و عزت اسلام و مسلمین دفاع کنیم، با چشمان بیدار تصمیم بگیریم و ببینیم با که مراوده داریم با چه کسی نشست و برخواست داریم، مبادا دل امام زمان(عج) را به درد بیاوریم...

حسین جناسمی فرمانده سپاه میاندورودمطالب مرتبط با : دشمن با مظلوم‌نمایی در‌صدد مقابله با اسلام است
دیدگاه شما در مورد : دشمن با مظلوم‌نمایی در‌صدد مقابله با اسلام است

دشمن با مظلوم‌نمایی در‌صدد مقابله با اسلام است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ