• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7555 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 بهمن 1393 - ساعت: 10:39

چاپ
آقای خوبی‌ها سلام!

آقای خوبی‌ها سلام!


میلاد با سر سعادت پدر بزرگوارتان بهانه‌ای شد که قلم به‌دست بگیرم و این‌چنین بنویسم؛ مولای مهربانم سلام، نمی‌دانم بنده‌ای هم‌چون من گنه‌کار را پاسخی هست، یا نه؟ اما من با تمام وجودم به شما سلام و عرض ادب دارم.

به گزارش میانخبر ، میلاد با سر سعادت پدر بزرگوارتان بهانه‌ای شد که قلم به‌دست بگیرم و این‌چنین بنویسم؛ مولای مهربانم سلام، نمی‌دانم بنده‌ای هم‌چون من گنه‌کار را پاسخی هست، یا نه؟ اما من با تمام وجودم به شما سلام و عرض ادب دارم.

آقای من دلم عجیب تنگ است، دل بی‌قرارم مثل ماهی دور افتاده از آب، در سینه به تپش افتاده و بی تاب است، آب و دریایش تویی، حیات و جاودانگی‌اش از تو است.

می‌دانم که عیب کار از خودم است، آن‌قدر غرق دنیای مادی شده‌ام و برای خویش دغدغه فکری دنیوی ساخته‌ام، پاک از یاد برده‌ام که آقایی چون تو مرا نظاره‌گر است.

می‌دانم آنگاه که خطایی از من سر می‌زند دل نازنینت می‌شکند، می‌دانم آن زمانی که به دستورات دینی‌ام عمل نمی‌کنم اشک از چشمان مبارکت سرازیر می‌شود، همه این‌ها را می‌دانم... اما نمی‌دانم چرا با این همه دانستن تو هنوز غریبی!!!

برای تنهایی امیرالمومنین علی (ع)، برای مادرپهلو شکسته‌ات، برای غربت امام حسن (ع)، برای جدت امام حسین (ع)، برای رنج‌ها و مصیبت‌های وارده به عمه عالیقدرت اشک می‌ریزم، اما... اما باز هم دست از پا خطا می‌کنم.

این روز‌ها برای خودم هم سؤال شده که چرا این‌گونه‌ام؟ چرا نمازهایم رنگ و بوی مهدی ندارد؟ چرا تلاوت قرآنم بر جانم نمی‌نشیند؟چرا خدا خدا کردن‌هایم عطر زهرایی ندارد؟ چرا... چرا این همه تو غریبی مولایم؟؟؟
کجای کار اشتباه است، ما در چه غرق شده‌ایم؛ وقتی می‌اندیشم من گناه می‌کنم و تو اشک می‌ریزی جگرم به آتش کشیده می‌شود.

یوسف زهرا من معترفم به همه کم کاری‌هایم، خطاهایم و... تو سروری و من بنده، بخشش از آن توست، بیا و ببخش این غلام روسیاهت را؛ بیا و تو را جان مادرت فاطمه (س) نزد ایزد لایزال پا در میانی کن که من بخشیده شوم.

گاه از یادآوری آن لحظه‌ای که تو بیایی و من هنوز غرق در گناه باشم شرمسار می‌ شوم؛ وای بر من! وای بر منی که همه چیز را می‌دانستم و انجام وظیفه نکردم، وای بر منی که العجل یا صاحب الزمانم فقط زبانی بود؛ آری یقینا اگر از ته دلم، با تمام وجودم و با اعمالم هم‌خوانی داشت قطعا تا به‌حال می‌آمدی، ادعای همه چیزدان بودنم هیچ سودی برایم ندارد و نداشت وقتی تو هنوز در پس پرده غیبتی!

من مقصرم، منی که خدایم همه چیز برایم آفریده، پیامبر و ائمه را برای راهنمایی بشر فرستاده و کتابی بس شگفت و روشن به نام قرآن کریم را نازل کرده است، دیگر چه می‌خواهم؟ خالقم نعمت را بر من تمام کرده است و این منم که قدردان نیستم.

مهدی جان، هم‌چون ابر سیاه که خیال باریدن دارد، چشم و دلم این روزها این‌گونه‌اند، ای کاش که ببارند، شاید سبک شوم از این همه سنگینی بار گناه.

تو برایم دعا کن، میان نماز شب‌هایت، میان زمزمه‌های یا فاطمه‌ات در دل شب‌ها در بقیع، اگر من تو را یاد نمی‌کنم تو لحظه‌ای مرا از یاد مبر.

این روزها عجیب دلم گرفته است، تو دعا کن که خلاص شوم از این سیاهی و پلیدی که خود برای خود ساخته‌ام. دعا کن که این دل مجنونم در پی لیلایش رها شد از این پیله دنیایی که به دورش تنیده است.

مولای من جمعه را به ما وعده دیدار داده‌اند، جمعه‌ها را شمرده‌ام و باز هم جمعه‌ی دیگری در راه است، می‌بینی عزیز فاطمه باز هم امیدوارم، امید دارم که بخشیده شوم و روی ماهت را نظاره کنم، بیا... بیا و روشنی بخش جمعه‌های بی رنگ‌مان باش، بیا و رنگ دل‌تنگی از جمعه‌ها بگیر، بیا و بر بام کعبه به‌ایست، ندای أنا مهدی سر ده، آرزویم این است جز گروهی باشم که ندایت را لبیک می گویند.

 برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 09 بهمن 1393 - 11:05 M

  روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران/ تا از دلم بشویی غم های روزگاران.با عرض سلام و تبریک بمناسبت میلاد باسعادت امام حسن عسکری (ع) به همه شیعیان جهان و اهالی ساعی میانخبر.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • پنج شنبه 09 بهمن 1393 - 13:58 اکبری

  آقا جان دلم آرامش وارونه میخواهد، یعنی " ش م ا ر ا " اللهم عجل لولیک الفرج... متن بسیار زیبا و احساسی بود.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • شنبه 11 بهمن 1393 - 09:03 معافی

  یادمان باشد اگر حال خوشی پیدا شد/ جز برای فرج یار دعایی نکنیم! "اللهم عجل لویک الفرج" بسیار زیبا و تکان دهنده بود، در پناه حق التماس دعا.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : آقای خوبی‌ها سلام!

آقای خوبی‌ها سلام! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ