• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7601 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 بهمن 1393 - ساعت: 20:15

چاپ
تعطیلی شرکت دربال به‌دلیل بهسازی برای کسب استاندار بین‌المللی است

عضو شورای شهر سورک:

تعطیلی شرکت دربال به‌دلیل بهسازی برای کسب استاندار بین‌المللی است


عضو شورای شهر سورک گفت: شرکت دربال برای صادرات به کشورهای حاشیه دریای خزر باید بهسازی و بهینه‌سازی شود و این بهینه‌سازی در راستای کسب استانداردهای بین المللی است.

به گزارش میانخبر ، حسین طبری در گفت‌وگو با ما با گفت: در پی اتفاقات اخیر برای کارگران شرکت دربال که سالیان سال در آن مشغول به‌کار بودند با پیگیری شورای شهر سورک و فرماندار میاندورود، از دکتر شجاعی خواستیم که جلسه‌ای برای حل مشکلات کارگران برگزار شود.

وی افزود: در این راستا صبح امروز جلسه‌ای با حضور دکتر شجاعی، دکتر نوروزی رئیس هولدینگ کوثر، معاون مدیرکل اداره کار و تامین اجتماعی، معاون سازمان دام و طیور جهاد کشاورزی، نمایندگان کارگران، نماینده دامپزشکی و نماینده استانداری برگزار و پیرامون مسائل و مشکلات به وجود آمده صحبت شد.

عضو شورای شهر سورک اظهار داشت: به گفته مسئولین شرکت دربال، شرکت برای صادرات به کشورهای حاشیه دریای خزر باید بهسازی و بهینه‌سازی شود و این بهینه‌سازی در راستای کسب استانداردهای بین المللی است.

وی با بیان اینکه اصل موضوع برای ما بیکاری کارگران در ایام منتهی به دهه فجر و عید نوروز است، بیان داشت: خوشبختانه معاون اداره کار قول ایستادگی و پیگیری حقوق کارگران را دادند.

طبری با اشاره به اینکه کارگران این شرکت در آستانه بازنشستگی هستند و این خلاء باعث افزایش سنوات کاری می‌شود، تصریح کرد: اداره کار قول احقاق حق آنان را داده است و کارگران باید از طریق این اداره پیگیر مشکل خود باشند.

وی از قول مساعد مسئولین شرکت برای استفاده از همین کارگران بعد از بهسازی خبر داد و گفت: وظیفه ما به‌عنوان یک عضو شورای شهر سورک و شهرستان پیگیری و دعوت از نمایندگان، مسئولین استانی و کشوری برای حل موضوع بود که در حد خود این کار را انجام دادیم و امیدواریم مشکل کارگران حل و خانواده آنها از نگرانی خارج شوند.مطالب مرتبط با : تعطیلی شرکت دربال به‌دلیل بهسازی برای کسب استاندار بین‌المللی است
برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 09 بهمن 1393 - 21:35 ناشناس

  انشالله که مسؤلین امر،وفای به عهد بکنند و به مشکلات مردم رسیدگی بشه.تشکر از میانخبری ها برای پیگیری مشکلات و معضلات مردم شهرستان.

  پاسخ به نظر
  + 19 - 3
 • پنج شنبه 09 بهمن 1393 - 23:51 مکرمی

  با تشکر از شورای اسلامی شهر سورک که جهت پیگیری موضوع جلسه ای با مسولین استانی در راستای احقاق حق کارگران زحمتکش داشتند خواهش ما پیگیری تا حصول نتیجه است انشااله شاهد بکار گیری مجدد کارگران باشیم

  پاسخ به نظر
  + 16 - 4
 • جمعه 10 بهمن 1393 - 14:55 کارگر دایم شبکار

  باتشکر از تمام کسانی که پیگیر کار این کارگران هستند... تا آنجایی که من اطلاع دارم این مجموعه بنا به دلایلی بدهی زیادی دارد انشاالله که حرف این مدیران درست باشد و همین کارگران به شرکت باز گردند... ما همچنان منتظر وفای به عهد این مدیران و پیگیری شدید مسِولان میاندرودی هستیم.

  پاسخ به نظر
  + 20 - 4
 • شنبه 11 بهمن 1393 - 08:37 خاکستری

  جناب طبری عزیز : دارن به مردم وعده سر خرمن می دن فدات شم ،، کدوم استاندارد!! کدوم صادرات!! چرا واقعیت رو به مردم و کارگران نمیگید ..... نترسید دوباره به شما رای می دن....شما هم تو فضای مجازی هی عکس با این مدیر و اون مدیر میزارید...نگران نباش

  پاسخ به نظر
  + 17 - 7
 • شنبه 11 بهمن 1393 - 10:14 منصف

  جناب آقای خاکستری مثل اینکه اصلا متن خبر رو نخوندی و چون فقط به طبری حساسیت داشتی نظر بدون اطلاع دادی.ما که در خبر وعده از سوی ایشان ندیدیم...؟صریحدهم گفته شده باید از طریق اداره کل کار پیگیر شن. در ضمن خدا اموات اون رو بیامرزه که لااقل پیگیر هست و از مسئولین دعوت میکنه تا ببینه چی میشه؟ شما که نظر گذاشتی چیکار کردی برای مردم؟

  پاسخ به نظر
  + 7 - 9
 • شنبه 11 بهمن 1393 - 17:43 خاکستری

  آقای منصف شما مثل اینکه پول یارانت واست میمونه که اینقد دلت خوشه....من خودم به طبری تک رای دادم،الانم پشیمون نیستم ولی این کارگرا گناه دارن....ما نباس ادا دربیاریم وقتی نمیشه مثل مرد واقعیت رو بگیم...

  پاسخ به نظر
  + 13 - 2
دیدگاه شما در مورد : تعطیلی شرکت دربال به‌دلیل بهسازی برای کسب استاندار بین‌المللی است

تعطیلی شرکت دربال به‌دلیل بهسازی برای کسب استاندار بین‌المللی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ